Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

250-600 cc arası motor tavsiye edebilir misiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    jiangshree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250-600 cc arası naked veya süpersport tarzı motor almayı düşünüyorum bütçem en fazla 17.000 tl olabilir.Yıllardır motor kullanıyordum fakat ehliyetimi daha yeni alıyorum. Yeni ehliyet sistemine göre de A2 600 cc altında kullanıma izin veriliyormuş. Gerek uzun mesafe gerekse şehir içi orta halli hızı ve rahatlığı olan ideal motor nedir sizce ? Yardımcı olabilir misiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şiddetle KTM RC390
    Romedon bunu beğendi.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    A2 ehliyet 35kw a kadar kabul ediyor cc önemli değil.
    Yerinde olsam r25 alırdım tam bütçeye göre
    tanjuzafer bunu beğendi.

Cb500 f incelemelerine bakmanızı tavsiye ederim.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Tam arası 425cc ediyor ben de drz400 ya da ktm exc450 önerebilirim. 425cc bişey bulamadım
    Riptalon bunu beğendi.

Ktm 390RC bakıyordun da biraz bütçeyi sıkıntıya sokuyor gibi mont eldiven kaska falan para kalmıyor 20 yi geçio bütün masraflarla beraber

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten araştırmalarım sonucunda en uygunu MT-25 ve R25 oldu bir tek. Sonuç bu ikisinden biri olacak gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb500 f incelemelerine bakmanızı tavsiye ederim.
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı mmysgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şiddetle KTM RC390
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam arası 425cc ediyor ben de drz400 ya da ktm exc450 önerebilirim. 425cc bişey bulamadım
    CB500F Biraz hantal gibi kalıyor ya baktığım kadarıyla

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı jiangshree adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm 390RC bakıyordun da biraz bütçeyi sıkıntıya sokuyor gibi mont eldiven kaska falan para kalmıyor 20 yi geçio bütün masraflarla beraber

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Zaten araştırmalarım sonucunda en uygunu MT-25 ve R25 oldu bir tek. Sonuç bu ikisinden biri olacak gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

CB500F Biraz hantal gibi kalıyor ya baktığım kadarıyla
    2 motorda en sevdiğim ikili, hayırlısı olsun

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Benelli TNT,250 lere de bakabilirsiniz
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    MT25, GW250, CBR250, YZF25.

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    duke 250 abs derim motoru al kontağı çevir lastik değiştirme yok firene bastığımda lastik kitledi derdi yok fren sistemi şuanki şartlara göre çok iyi ve fazla büyük olmaması trafikte baya bir artı olur sürücü için

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam, yaş, şehir, medeni durum, genel kullanım amacı? Bunları belirtirsen daha sağlıklı tavsiyeler alabilirsin.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    az biraz tecrüben varsa al Duke 390, gerçi sıfır tecrübeyle de binilir de, al yani iyidir.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250-600 cc arası naked veya süpersport tarzı motor almayı düşünüyorum bütçem en fazla 17.000 tl olabilir.Yıllardır motor kullanıyordum fakat ehliyetimi daha yeni alıyorum. Yeni ehliyet sistemine göre de A2 600 cc altında kullanıma izin veriliyormuş. Gerek uzun mesafe gerekse şehir içi orta halli hızı ve rahatlığı olan ideal motor nedir sizce ? Yardımcı olabilir misiniz
    ucuz yollu, Zontes 250 (CBF250 türevi)
    http://www.bikepassionmu.com/images/zontes-bike5.jpg
    ,
    detayları: http://www.zontes.com/en/products/Models250S.aspx

Pahalıları:
    www.youtube.com/watch?v=KXcLdRvHQ6c
    http://www.youtube.com/watch?v=KXcLdRvHQ6c" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

www.youtube.com/watch?v=Fkrnax74lUw
    http://www.youtube.com/watch?v=Fkrnax74lUw" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Belki de en ideal olanları:
    https://www.youtube.com/watch?v=fVTRpJb9eBU
    https://www.youtube.com/watch?v=fVTRpJb9eBU" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Tecrübe varsa ilk tercihler Honda 500 serisi, CBF veya CBR. Onlar olmazsa önce Duke 390 sonra Ninja 300. Onlar da olmazsa Duke 250 derim ben.

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, yaş, şehir, medeni durum, genel kullanım amacı? Bunları belirtirsen daha sağlıklı tavsiyeler alabilirsin.
    23 yaşındayım, Ankarada şehir içi kullanım için arıyorum motoru fakat arada yakın illere gidebilmemide sağlaması gerek. Bekarım da zaten o yönden de bir sıkıntı yok. Naked veya sport model şehiriçi ve uzun Mesafe kullanımı için düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Alıntı basto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübe varsa ilk tercihler Honda 500 serisi, CBF veya CBR. Onlar olmazsa önce Duke 390 sonra Ninja 300. Onlar da olmazsa Duke 250 derim ben.
    Ortalama 5 yıllık tecrübem var. Duke 390RC bakmıştım fakat biraz maddi zorluk çıkartabilir gibi, Honda nın 500 serisi aslında tam aradıpım silindir aralıpına deng geliyor fakat baya hantal gibi geldi bana. Yani 500cc olmasına ragmen 250cc gibi hızlanma, maksimum hız vs.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    23 yaşındayım, Ankarada şehir içi kullanım için arıyorum motoru fakat arada yakın illere gidebilmemide sağlaması gerek. Bekarım da zaten o yönden de bir sıkıntı yok. Naked veya sport model şehiriçi ve uzun Mesafe kullanımı için düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Ortalama 5 yıllık tecrübem var. Duke 390RC bakmıştım fakat biraz maddi zorluk çıkartabilir gibi, Honda nın 500 serisi aslında tam aradıpım silindir aralıpına deng geliyor fakat baya hantal gibi geldi bana. Yani 500cc olmasına ragmen 250cc gibi hızlanma, maksimum hız vs.
    o zaman tüm bu verilere dayanarak ben sana İnazuma tavsiye ederim. Yok şekli hoş değil dersen Mt-25.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125ESD
    Bende sizin gibi bir arayış içindeyim. Şimdilik ktm duke 390 ve suzuki drz400 sm'ye yoğunlaştım. Özellikle DRZ

Motosikleti
    MT-25
    Eğer A2 ehliyete sahipseniz Suzuki DRZ 400 kullanamazsınız çünkü ağırlık güç oranı 0.2'yi geçiyor.
    tanjuzafer bunu beğendi.

tanjuzafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hala düşünüyor.
    Yerinizde olsam MT 25 alırdım. Tek silindirli motorlardaki titreşim daha yüksek. hele hacim arttıkça daha da fazla...

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Honda 500 serisi 250'liklerle kıyaslanamaz hızlanmada. 0-100 5.2 saniyede çıkıyor. En iyi 250 lik bile 7 saniye sürer. Çok da basittir kullanımları. Ben duke 390 yerine 500 almıştım hiç de pişman etmedi. Hafif olsun diyorsanız duke'ta karar kılın
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler