Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kış Lastiği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 ABS
    Merhaba Arkadaşlar,

Malum Eylül ayı ortalarına yaklaşırlen kışı nasıl geçireceğim düşüncesi sardı.İnternette günlerdir kış lastiği ile ilgili araştırmalar yapıyorum ama beni tatmin edecek bir açıklama veya test bilgisi ile karşılaşmadım.

Kış için hangi marka lastiği tavsiye edersiniz? Kış lastiği kullanan arkadaşların görüşlerini rica ediyorum.Artı ve eksi yönleriyle kullanımınıza nasıl etkileri oldu frenleme, yol tutuş, viraj performansı, karda , buzda, yağmurda yola etkisi nasıl bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.Kazasız sürüşler dilerim.Saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam normalde metzelerin güzel modelleri var ama kışın pek iyi olmuyo çabuk ısınan bi lastik dicem ama motor neydi bu arada şimdi önereceğimiz lastiğin motora olmaması gibi bir durumda var marka model yazarsanız daha iyi yardımcı olunabilir

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 ABS
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam normalde metzelerin güzel modelleri var ama kışın pek iyi olmuyo çabuk ısınan bi lastik dicem ama motor neydi bu arada şimdi önereceğimiz lastiğin motora olmaması gibi bir durumda var marka model yazarsanız daha iyi yardımcı olunabilir
    Yamaha xmax 250 ABS kullanıyorum 2014

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)