Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

---KASK SEÇİMİ--

Motovento
    REKLAM ALANI
    bistraa61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07 ABS RACE BLUE
    ABİLER KARDEŞLER ABLALAR SELAMLAR.
    BEĞENDİĞİM BİR KASK VAR (SHARK EXPLORE-r)FİYAT 1300 CİVARI o parayı edecek bir kaskmı yada maksimum 1000 liraya kadar fiyat kalite dengesinde kask tavsiyeleriniz nedir.
    sevgiler saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bence gerçekten fiyatını hak eden bir kask

Boyunluk kullanmayacaksan bir kaska 500-600 liradan fazla vermek mantiksiz. 600 liralık kask her darbeyi korur ama boynun kirilir onu 5000 liralik kaskta kurtarmaz. Bence boyunlukta alin. 1300 liralik kask almayin demiyorum tabii ki en kalitelisini alin ama boyunlukta sart kaska o kadar para veriyorsan tam guvenlik icin. Yoksa cope atmis olursun parayi

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Bendr shoei nxr var, milyon tavsiyeyle aldim. Uzun yolda deli ses yapiyor. Bende mi sikinti var, kaskta mi cozemedim. 1000liralik kaskin sana sundugu güvenlik ustune ses ve konfor olmali. Benim kaskta güvenlik+konfor var, ses yalıtımı tras yada ben biseyleri eksik yapiyorum. Cene alti agi falan takili, ona bahane bulmasin kimse de. Yuksek meblağ bi kask bakiyorsan guvenligi zaten 4* oluyor sharptan, olayin konfor ve ses olsun.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler