Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1.68 boy ile pulsa 150ns kullanılabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Koray336 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun be bunca muhabbet tartışma sırf şu cevap için miydi çok teşekkürler peki bu bajaj bayisinde yapılırmı yapılmazsa bize yaklaşık ne kadara patlar biliyormusunuz tekrardan teşekkürler
    Sorularına cevap bulamaman normal arama kısmına bajaj 150ns yaz bi ton bilgi dolu konuyu hem oku hem sorunu sor veya soruna cevap yazılmıştır okursun gerek kalmaz yetkili servise git sor olursa kaç kuruş oda olmadı telden ulaş sor yapmıyorlarsa çevrende iyi bir ustaya danış onada gidemiyorsan telden ulaşım bilgi alınır
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Yok yapiyolar hocam sikinti yok ufak bi' kisaltma ile hallediyolar bizim facebook grubundan birine yaptilar rs200 olan biride yaptirmisti...Alirken soyleyin yeter😊

Not:8 yildir non-stop basket oynuyorum 172 yim basketbol boy uzatmaz bu is genetik arkadaslar😂

Herkese çok teşekkürler şuan pulsar daha ağır basıyor motor aldığımda ne aldığımı ve sebebini yazıcam

Pusalik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşın 16'ysa şöyle bir şey düşünebilirsin. Plaka, ehliyet, ruhsat, benzin derdin de olmaz. Çevirebildiğin kadar gidersin..https://lh6.googleusercontent.com/pr...w=w443-h332-nc
    Gençlerin hevesini kırmaya ara vermiyorsunuz.Babanız da size aynı sekilde davrandıgı icin sanırım.Kaza yapınca çok ağırınıza gitmis.Biraz empati kurarak yazmanızı rica ediyorum.Saygılar

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı Pusalik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençlerin hevesini kırmaya ara vermiyorsunuz.Babanız da size aynı sekilde davrandıgı icin sanırım.Kaza yapınca çok ağırınıza gitmis.Biraz empati kurarak yazmanızı rica ediyorum.Saygılar

Kaza yaptığımı nereden okudun? Kazayla ne alakası var? 16 yaşında ehliyetsiz motor tavsiyesi istiyorlar ne yapalım yani milletin hevesi var diye suça teşvik mi edelim?
    Dıgıdık Dıgıdık..

Ehliyetimi yakın Zaman'da alıcağımı belirttim

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Kaza yaptığımı nereden okudun? Kazayla ne alakası var? 16 yaşında ehliyetsiz motor tavsiyesi istiyorlar ne yapalım yani milletin hevesi var diye suça teşvik mi edelim?
    Seni bir kazaya kurban edicekler sinyaleri geliyor uzaktan uzaktan
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Herkes ehliyeti sadece maddi kaza olarak düşünüyor sanırım. Peki bu genç arkadaş ehliyeti yokken bir insana çarparsa ne olacak ? %100 haklı bile olsa, doğrudan suçlu duruma düşecek. Herşeyin bir sırası olmalı diye düşünenlerdenim. Kan damarda hızlı akıyor olabilir, gençliğin verdiği heyecan olabilir ama istediğiniz kadar tecrübeli olun farketmez. Kazanın ne zaman nereden çıkacağı belli olmaz!

Ben açıkcası biraz daha sabredip ehliyetini aldıktan sonra istediğin motoru almanı tavsiye ederim. İşin maddi boyutu illaki telafi edilir ama diğer şeylerin maalesef telafisi yok.

Pusalik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babanız arkanızdayken kaza yapmıssınız okumustum.Onun dısında tabiikide arkadasın ehliyetsiz motor kullanma durumu yanlıs belki tutumuda yanlıs olabilir ama ona bu sekilde söylemek yerine Adam yerine koyup niye cevap vermiyorsunuz.Benim actıgım konudada gayet acık ve net bi sekilde yasından ciddiye almadım dediniz oysa ki ben o konuyu böyle genç arkadaşlara açmıştım bilgilensinler diye.Belki böyle konuları görmekten sıkıldınız o zamanda cevap vermezsiniz olur biter. Hatta ilk actıgım konuda bile racer motor bana uygun mu diye konu açmıştım herseyi acıkca anlatarak.(Racer diye 125 cc lerden bahsediyordum) yazdıgınız yorum "Onun adı Baran arkadaşları ona Racer diyor".Eğer karsı cinsede böyle davranıyorsanız daha cok kız arkadas ararsınız.Saygılar

Herkese çok teşekkürler arkadaşın tutumu yanlış evet belki benimde yanlış bir tutumum olabilir sanırım biraz daha bekleyip ehliyetimi aldıktan sonra ybr alıcam teşekkürler
    mstr88 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)