Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Seramik kaplama ve aklıma takılan sorular

Motovento
    REKLAM ALANI
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı owlam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 e yaptırdım ben hocam.
    hocam gördüğüm kadarıyla sadece depo kısmı var sanırım işlem gören, 300 lira çok gibi geldi bana. benim motorda karenaj çok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2008 Er6F için 1000 TL fiyat almıştım seramik kaplama için 6 ay önce. Benden önceki sahibi karenajlara şeffaf film taktırdığı için 1000 TL para harcamayı göze almadım.

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Seramik kaplama fiyatı alırken hangi ürünün kullanıldığını da öğrenirseniz daha doğru kıyaslama yapabilirsiniz. Gyeon Mohs seramik kaplama ürününü 950 TL'ye alıyoruz ve 600 TL den 2 motosiklete uygulayabiliyoruz. Piyasada 90 TL'ye satılan seramik ürünleri de var

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 Er6F için 1000 TL fiyat almıştım seramik kaplama için 6 ay önce. Benden önceki sahibi karenajlara şeffaf film taktırdığı için 1000 TL para harcamayı göze almadım.
    Kaliteli şeffaf film seramik kapkamadan her türlü üstün. Daha önce de yazmıştım, süper araba alanların ilk yaptırdığı standart işlem burada şeffaf film kaplatma...

Kural [Z] önceki sayfada aksi yönde fikir içeren bir yazı paylaşmış, ancak tahminim bu yine uygulanan film kalitesi ile ilgili. Şahsen hiç bir aracıma hiç bir koruma uygulatmış değilim (kullanımlık aletler hepsi), ancak 300 bin dolar'lik araçlarını insanlar şeffaf film kaplatıyorsa emin olun doğru koruma yolu odur...
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayabusa
    arkadaşlar, aliexpress'ten 60 100 liralık 9h seramik veya başka bir seramik alıp kendi uygulayan oldu mu? sonuçtan memnun kaldınız mı?

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gördüğüm kadarıyla sadece depo kısmı var sanırım işlem gören, 300 lira çok gibi geldi bana. benim motorda karenaj çok
    Depo ve çamurluk yapıldı. Plastik kısımlar matlaştırıldı. Ön cama su kaydırıcı uygulandı. Bunlardan önce detaylı yıkandı ve temizlendi. 300 lira bence çok değil çünkü kullanılan ürün gyeon. Ürünün fiyatı belli zaten.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)