Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Italya da motor malzemesi satan yerler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Merhabalar,
    Iki hafta sonra balayi icin Roma, Floransa ve Venedik e gidecegim. Hatun kisiyede bu hastaligi bulastirdim ki motordan olmayalim, ama malum birde onun icin kask, mont vesaire almak lazim, e bunda da fiyatlar massallah, ayrica bedende bulamiyorum.
    Sorum su, bu malzemeleri oralardan daha ucuza alabilirmiyim ve bu saydigim yerlerede bildiginiz guvenilir ucuz dukkanlar varmi.
    iyi gunler
    Think Darkside

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Sen motosikletin anavatanına gidiyorsun.

Duyduğum kadarıyla buradaki süpermarket sayısıyla oradaki motosiklet dükkanı sayısı eşitmiş

Diğer kıyafetler sorun olmaz ancak kaskı geçirirken sorun yaşıyablirsin (Önce gümrük alırlar sonra sen o faturayla ve özel kullanım amacıyla aldığını belgeler ve italyan konsolosluğuna gidip paranı geri alırsın falan filan) Ben sırf bu yüzden almaktan vazgeçmiştim. (Tabi Danimarkanın avrupadaki en pahalı memleket olmasınında etkisi büyük )
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

yzb bozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşım babam kaptan oralara gittiği zamanlar da debriyaj,fren balatası,filitre çeşitleri bol bol alırdı eskiden.Bu gelenek bitti bizim ailede ama sen oralarda çoook bulursun yoldan motorlu birini çevir sor gösterirler.kullanacağın için paketlerini atarsan gümrükten yırtabilirsin gibi.ama kask falan zor gümrük olayı uçakta bence gemici falan tanıdık bul sen hedefi belirle o gittiği zaman getirsin senin söylediğin dükkandan.Babama dükkan ismi falan adres verdiler adam getirmişti gençken.)

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    1. uçak ya da başka araç ta aldığın eşyaları kabine koymadığın sürece kimse karışmaz.
    2. aldığın ürün sayısı önemli; bir tane kask alıp bunu bavula koyarsan sorun yaşamazsın.
    3. gümrük dediğin yer şüphelilerin bagajlarına bakıldığı ve özellikle elektronik eşyaların kontrolü yapıldığı yer. senin montuna, kaskına bişe demezler. geçen Ankarada bir kask gördüm vatandaşın birinde, uzak doğudan getirmiş.
    4. gereksiz bir görevli ile karşılaşırsan özel eşyam dersin olur biter. Ya da hediye dersin ordan da yırtarsın. motosikleti komple getirmiyorsun ya gümrük işin olsun.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gupilya +1

hatta elektronik eşyaları bile (sayısı önemli) gümrükten şahsi eşyam diye geçirebiliyosun ....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    hiçbir sorun olmaz şahsi kullanım için aldım dersin olaki sorarlarsa, ben viyanadan bir yığın malzeme getirmiştim, başka arkadaşların bile siparişlerini almıştım. mont, dizlik, eldiven vs.. artı fiyatlar türkiyedekinin neredeyse üçte biri kadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler