Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CFMOTO 150 NK

Motovento
    REKLAM ALANI

her sefer yılmadan hepsi çinde üretiliyor vs vs vs forum adminler i msj bölümüne kısa yollar ekleseler nasıl olur:

1-az daha koy ybr al
    2-hondada çinde üretiliyor
    3- iphone da çinde üretiliyor
    4- tu kaka.

ayrıca başkalarının çin mallarına yaptığını veya bu motora yaptığına benzer bir şekilde siz bajajı tipsiz bulmuşsunuz.

Gönlünüzden geçeni alın .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çeşme'de gördüm 2 gün önce bu motordan. Gidip cbf denen yağ yakma makinesini alacağına bundan almanı tavsiye ederim.
    Enjeksiyonlu, sıvı soğutmalı az yakan bir motosiklete binersin.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    doğru söze nedenir...

Motosikleti
    pulsar 200ns
    motor güzel hafif sıvı sogutmalı disk fren miss gibi ama o fiyata o tork cok az

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Çin malı denildiginde ağırlıkla japoncularla hareretli tartışmalar yaşanıyor bu güzel bir şey ama bence marka fanatikligi de aşırı oluyor bazen.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bu ara km değil mil cinsinden gösterge fazla takılmayın

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alihanrc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cf moto 150 almak istiyorum ama herkez birşeyler diyor çin malı motor satamazsın diyorlar (ben alıyorsam başkalarıda almak isteyebilir)selesi rahat değil diyorlar parçası pahalı diyorlar (lastik 500 tl diyorlarmış serviste)bu ve benzeri bütün yorumlar beni tedirgin ediyor ne yapayım alan kullanan varmı memnun mu bana bi çıkar yol pls.

burada pulsarı pajaj ı falan övmeyin bana o motorlar 150 nk nın yanından bile geçemez tip olarak pulsar alacağıma ybr alırdım zaten alacak olsam.
    kimse de yazmamış ben yazayım bari. Bu motorda olup diğerlerinde olmayanlar:

1. Enjeksiyon hem de öyle dandirik değil en babasından Delphi marka enjeksiyon sistemi
    2. Su soğutma
    3. Kocaman ön disk fren
    4. Arka disk fren
    5. Büyük çaplı ön amortisör

Ve en önemlilerinden, KTM'in bütün modellerini tasarlayan Kiska tarafından tasarlanmış.

It can now be revealed that this Adventure Tourer is being created for the Chinese manufacturer by Gerald Kiska, whose Austrian-based Design company has been responsible for producing every single KTM model since 1992.

Kiska Design stylist Bjorn Shuster, who was responsible for detailing the 150NK and putting his boss Gerald’s concept into reality, has done a nice job of making the tubular-steel twin-spar frame into a design feature, as on a KTM or Ducati. He’s also done good work in hiding the radiators, without detracting from their efficiency.

devamı burada:
    http://www.morebikes.co.uk/11560/201...-first-review/

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Merhabalar;
    Başlığı biraz hortlatıyorum ancak, yeni bir konu açmaktansa var olan konuyu sürdürmenin daha mantıklı olacağına karar verdim.
    bende bu aracı almayı düşünüyorum, ancak araç fiyatı fırladı bu sene, 9000 TL, tabii diğer motosiklet fiyatları da belli oranda arttı.
    Henüz motor tecrübem yok, şehir içi kullanmalık, hafta sonu da mudanya-bursa arası yapmalık bir motor olarak değerlendirerek almak istiyorum kendisini.

Çevremde ne yazık ki motor kullanan kimse yok, bu nedenle önerileriniz azami önem arzediyor benim için, ekipman olarak da ayrıca düşüncelerim var ama öncelik motoru belirlemek, yorumlarınızı bekliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    1-) Motor çinlilere göre kaliteli. Kendini belli ediyor.
    2-) Tasarımını KTM yapıyor diye biliyorum.Yani firmalar aynı...
    3-) Şekline göre gücü bayağa düşük.
    4-) Alırsın , fakat yedek parçası adamın üzerinde don bırakmaz söyliyim.(Sadece gösterge paneli 700 tl civari)
    5-) Elden çıkartman zor olur. Hem yedek parça dolayısıyla hemde çin önyargısı dolayısıyla.

Edit: Motoru birkaç kez kullanmıştım. Vites geçişleri vesaire pamuk gibi gelmişti bana. Şekli'de o biçim. Ama dedigim gibi , çok satılmadıgı için yedek parça sıkıntısı çok yaşarsın...

sikayetname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    8.899 TL oha oha

Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    İşte bahsettiğiniz sebepler beni de acabalara sürüklemekte. Bir de fiyatı da sağlam, İstanbul'da ikamet ettiğim için yedek parçanın sıkıntı olmayacağını umuyorum. Ama diğer opsiyonlar için ne desem bilemiyorum...

Yedek parçabüyük ihtimalle sıkıntı olmayacaktır. Hakkını yemeyelim Uğur bu konuda iyi. Parça depoda var mı yok mu? Varsa fiyatı ne kadar hepsi yazıyor. Yani servis tutup 5TL'lik parçaya 30TL fiyat çekemez. Tek eksisi müşteriye gönderim yapmıyorlar, servise gönderim yapıyorlar. Amma velakin bunu da aşmak kolay Kalyoncu motoru ararsınız parçanın kodunu söylersiniz 10TL kargo ödersiniz gönderirler

Almayı düşünen arkadaşlar acele etse iyi olur, fiyatlar çok artmış. 7000TL idi şimdi 8500TL istiyorlar. Bu sene satışlar düşük olur diye tahmin ediyorum.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Cf 150nk ile 300. Kilometredeyim. İlk motorum bajaj ve kanuniyi satan kuralkan firmasındandi ve servis-kuralkan firmasının rezaletligi beni motorumdan soğuttu. Şimdi gelelim bu motoru konuşmaya. Mondial getirdiği enduro modelinde de aynısını yapmadı mı? Satmaya başlayınca hemen zam. Cf için de aynen bu uygulanıyor. Şahsen 6500 e aldım, ayni dönem daha uyguna alanlar da vardı. Satıcılar tok, stok az. Bu yüzden aranan motor haline geldi. Gelelim motor hakkındaki düşüncelerime.
    Motorda gerçekten bir teknoloji var. 150 cc olsa bile kaliteli birşey kullandığınızı hissediyorsunuz. Rodaj da olduğum için 4500 devri geçemiyorum yani max 6. Viteste 65 km hıza ulaşıyor. Bunu alan adam yırtıcı birşey olacağını bekleyip yaa bu gitmiyor deyip satan kişilerdir. Onun dışında bu motoru hızındaki dusukluk harici başka nedenle satmak isteyen tanımam. Commuter naked karışımı. Güzel detaylar mevcut. Yakıtı henüz olcemedim. Vites geçişleri bazen düşerken ortada kalıyor ama bunu rodaja bağlıyorum. Koltuk beni hiç rahatsız etmedi. Uzun yolda birçoğu rahatsız ediyor zaten. 150 cc ile de her gün uzun yol yapacak değilsiniz. Sorularınızı cevaplamak isterim tek tek. Cevap beklediğiniz durumları buraya yazın sonra özel mesaj atın ki unutmayayım bu postu. Yanlış bilgileri düzeltelim. Unutmadan şunu diyeyim lastikler rodajina henüz tamamlamadi belki de ama çok kötü kayan bir lastiği sahip.
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar kullanıcısı olarak yorum yapayım bazıları görmeden sırf ismi için yorum yapar deneme binme ve sürme şansı olmadan sallamayı sever istisnalar hariç.
    eskı fıyatı 6900 tl ıdı ama sımdı 8999 tl oldu sıfırı için yorum yapamam.ama motor için titresim gerçekten yok denecek kadar az bosch enjeksıyon sıstemıne sahip sehir içi gercekten cok kıvrak ve seri bir makına top speed 128-130 dıyorlar ama zaten 150 cc bir makına daha ne görebilirki 125 bizzat ben grup sürüşlerinde yapıyorum.(benım amacım zevkıne vararak sürmek yarısmak degı sakın kullanıcıyım ulaşım için idare edıyor )yakıt olarak 100 km. de 2.3 -2,5 arası denııyor tam ölçüm yapamadım deneyen arkadasların yorumunu yazıyorum motorda 2 mod var aslında bence gereksız ama adamlar 150 cc bıl koymus ekonomı ve sport modu.6 vites su sogutmalı dediğim gibi sıfırı için alın dıyemem ama şu piyasada temız uygun 2,el bulursanız almanızı tavsıye edecegım motorlar arasında ...daha detaylı bılgı ve kullanıcı yorumunu topiktwe bulabılırsınız.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-19.html

her motoru kendı sınıf ve aynı katagorıde kıyaslamak lazım.şimdi sıfırı 11,800 olan 125 cc bır honda veya yamaha ıle kıyaslıyorsanız kalıte tabı oda ayrı bır kıyaslama sınıfı ama temiz 2, elı 4,5-5 bın arası olan temiz bır makınayıda 12 bın tl lık bır 125 cc motora tercih ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parçabüyük ihtimalle sıkıntı olmayacaktır. Hakkını yemeyelim Uğur bu konuda iyi. Parça depoda var mı yok mu? Varsa fiyatı ne kadar hepsi yazıyor. Yani servis tutup 5TL'lik parçaya 30TL fiyat çekemez. Tek eksisi müşteriye gönderim yapmıyorlar, servise gönderim yapıyorlar. Amma velakin bunu da aşmak kolay Kalyoncu motoru ararsınız parçanın kodunu söylersiniz 10TL kargo ödersiniz gönderirler

Almayı düşünen arkadaşlar acele etse iyi olur, fiyatlar çok artmış. 7000TL idi şimdi 8500TL istiyorlar. Bu sene satışlar düşük olur diye tahmin ediyorum.
    yedek parcada sıkıntı yok kendı sitesi var tek tek fiyatları kodu ile görüp alabiliyorsunuz.hatta arkadaşlar bizzat yerinde büyük depoyuda ziyaret etmişlerdi.
    buyrun buda yedek parça sayfası

http://www.cfmotoyp.com/tr/yedek-par...ategorik-arama
    Se-ZeR bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Paylaştığınız bilgiler için teşekkürler, acaba bu makinenin -kronik- denebilecek problemi var mıdır?

Daha yeni piyasaya çıkmış bir makine, kronik sorunu var mı yok mu anca 3-4 seneye belli olur.

Yok eğer ben denenmiş kendini ispat etmişbir model bakıyorum diyorsan da Vulture, Drift modellerine bakabilirsin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)