Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KeeWay 250cc Landcruiser

Motovento
    REKLAM ALANI

hrk merhaba.Siteye yeni üye oldum yaklasık 2 aydır KeeWay 250cc Landcruiser beklıyorum motorla ılgılı tüm resimleri noktasına kadar ınceledım motor gorunum olarak sahane frenler ıse on ve arka dısk bu dıger markalarda olmayan ve bence en onemlı ozellık.Tek sorun motorun ne zaman gelecegı hakkında motomax'ın kesın bır cevap vermemesı.Vallahı cıldırmak uzereyım alacak olan veya ılgılenen arkadaslarla bılgı alıs verısı yapmak ısterım...S.ÜGE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    dostum ben bu motoru 8 aydır bekliyorum ha bugün ha yarın gelmedi motorun özellikleri belli rengi belli bayisi belli fiyatı belli (fiyat gelmeden 2 kez değişti) ama motor yok ortada bence bunlar hayal satıyolar, bende gidip sl 150 aldım sende öyle yap yoksa bu yaz geçecek motor gelene kadar
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

eyvallah kardes ama sen ask nedir bilirmisin ( benımki biraz platonık ama)

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aha land cruiser arayan biri daha yaww göbeğim çatladı bu motoru görmek için yok yok yok... en son ankaradaki fuarda teşhir edilmiş ama tr de bayiilerde satılmıyor 9 ay oldu aynı zamnda açılan farklı modellerin topiclerinde kullanıcılar 5000-10000km. yaptılar

Bu nasıl bir ticaret mantığıdır anlamadım 9aydır sitelerinde bazen zam yapara bazen kampanya yaparak bu motorun fiyatınla oynuyorlar motor kullanıcılarını ne gözle görüyorlar çok merak ediyorum olmuyan bir motoru kataloglarınıza koyuyor fiyat güncellemeleri yapıyor sonrasındada altında

ÇOK YAKINDA ibaresi koyuyorsunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler