Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elektrik arızası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    SElamun aleykum herkese iyi forumlar arkadaslar benim ağrızamı şöyle izah edeyim kimse demesin bunun cevabı forumda var diye googlede arattım yok . motosikletimim regulatörünu değiştirdim. fakat önceki regulatörle şimdiki regülatörün sarı ile pembe renklerinin yerleri değişikti, fakat sıraları aynıydı. bende söktüm renklere göre taktım. fakat motorun aküsü ertesi gün zayıfladı ve marj her basışta dahada yavaş basmaya başladı. sonra bidaha basmadı motorun farlarıda gitti. kontağı kapattım bi 5 dk çalıştırmadım, 5 dk sonra kontağı açtım farlar geri geldi. fakat marş yinede her denüşte yavaş basarak dişli sıyırması gibi ses geldi. motorla hareket edince bi 100 metre, akü birden yine zayıfladı farlar gitti düdük çalmadı. durup kontağı kapatım. 5 dk sonra açınca yine ışıklar geri geliyor motorla hareket edince gidiyor bilen arkadaşlara teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Orjinal parça , iyi bir usta ,lazım size gerisi boş.

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    original parçamı ben motorun vidasını bulamıyorum motor vitello vt100 sport nette bile yok parçası nerden bulacam ben italyan patentli bir cg motor ben kırklarelinde oturuyorum en yakın servis istanbulda ağrıza nereden siz bana onu söyleyin yeter ben yolunu bulurum onun en son çare benzin döküp köyün ortasında yakmak

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    ağrıza? ahahhaha

Köy'ün ve doğa'nın havasına yazık edersiniz , iyisimi trafikten düşürün , hurdacıya satın.

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köy'ün ve doğa'nın havasına yazık edersiniz , iyisimi trafikten düşürün , hurdacıya satın.
    sen köyün havasını merak etme trakya burası sigaradan geçilmiyor köy zaten. bebekler bile sigara içiyor bize karbon dioksit koymaz :D

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağrıza değil "arıza". Skyline yazabiliyorsun ama arıza yazamıyorsun. Sanırım dili bozmaya yeminlisiniz.
    http://www.ekilavuz.com/kilavuz/49b7...0-2/motosiklet
    Üst satırda üretici firma var, onlarla görüşüp, servisi hangi ilde ise o ile götürmen gerekebilir. Firmanın mutlaka fikri vardır.
    SkylineWalk bunu beğendi.

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    ben öğrenciyim ben 200 kilomutre motoru götüremem orda tamiri de var geri geliside kim bilir nekadar para alırlar. eğer sorunun ne olduğunu bilemiyorsanız konjektör sırasına göre tekrar söküp takıcam olmadı köyümüzde 2 krsun lafını yapan usta var ona götürücem sonrada bana 2 krsun lafını yapıcak bende onu dövücem. neyse ilginiz için teşekkürler başka bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Servis bana yakınsa gider sorarım, sende motosikleti otobüse atar getirirsin. Tabi senin keyfine kalmış.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Hmm atarlı boyz kardeşime yardımım dokunur diye geldim de o çözümü bulmuş.

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    Arkadaşlar motosikleti söktüm elektrik aksamlarını kontrol ettim sonra akü şarj olmuyorsa regulatörden elektrik gelmiyodur dedim ve regulatöre baktım regulatörü takan arkadaşım takarken bir pimi yamultmuş mototrun aküsü o yüzden şarj olmuyormuş teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlara.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)