Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Motosiklet Kız Tavlama (R6&HAYABUSA) - Yalnız Adam

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben fazlasıyla eğleniyorum burada bu tartışmaları yaparken. Bir de sinirleniyorlar ya, acayip hoşuma gidiyor. Çok sevimliler. Hototo pototo!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tracer 900
    Adam videoyu atmış kaybolmuş,siz tartışıyorsunuz hala

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tecimen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fazlasıyla eğleniyorum burada bu tartışmaları yaparken. Bir de sinirleniyorlar ya, acayip hoşuma gidiyor. Çok sevimliler. Hototo pototo!
    tam olarak böyle mi eğleniyorsunuz

Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    kızlar snapiyi görünce kacacak delik arıyor

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Video içeriği sosyal içerik olarak yanlış,
    İnsanların müsaadesini almadan bu videoyu paylaşmanız yanlış,
    Daha önemlisi, bu saçma videoyu izleyip sokakta millete teşne olacak bir çok çöp insan var memlekette ve siz onları bu video ile cesatlendiriyorsunuz. Umarım bahsettigim çöp tipler videonuzdan gaza gelip sizin sevdiklerinizi taciz ederler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    heeeh, videonu ekşiyede taşıdık kolay gelsin karşiim sana.
    https://eksisozluk.com/kadin-surucul...cular--5174126
    Stock Sever bunu beğendi.

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam olarak böyle mi eğleniyorsunuz

https://www.youtube.com/watch?v=N1O2Oef1wPQ
    Tamı tamına böyle, ne eksik, ne fazla. Sesli güldüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heeeh, videonu ekşiyede taşıdık kolay gelsin karşiim sana.
    https://eksisozluk.com/kadin-surucul...cular--5174126
    Sözlükte de çomar.avi başlamış.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    kanki ekşi sözlükde konu açılmış hadi geçmiş olsun

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Ben pek taciz göremedim. Kızlar da gayet neşeli. İki yetişkin insanın trafikte veya başka ortamda birbirini rahatsız etmeksizin tanışması nasıl taciz oluyor arkadaş? Kız rahatsız olmuş gibi durmuyordu yani

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi bu forumda ve ekşi deki yorumlarda benim anladığım kadarı ile Türkiye'de cinsel yapı ve ahlak aynen şu şekilde ; Eşeyli üreme ayıp ve çok tehlikeli.Sağa sola salça olmayın edebinizle tek başınıza mitoz bölünme ile çoğalın.Eşeyli üreme yapacaksanız bile bu toplum ve devlet kontrolünde olmalı.Yada cinsel tatmin istiyorsanız geneleve gidip parayı basıp tatmin olacaksınız.Bir erkek ile bir kadının sokakta rastgele tanışması çok ayıp ve günah ama para ile ilişki toplum tarafından kabul edilebilir.Cidden çok ilginç bir ahlak yapımız var.

Ben özel hayatımda son derece tutucu bir insanım ama bu arkadaşların yaptığı olay hiç garibime gitmedi açıkçası.Herkesin özel hayatı aynı olacak diye bir mecburiyet yok.Siz kendinden farklı olana saygı göstermiyorsanız o zaman sorun var demektir.Videoda tek komik gelen şey kadınların yüzlerini görmediği iki insana numaralarını vermeleri o olayı da ilk sayfadaki "Videonun başlığı "Motosiklet İle Kız Tavlama" yerine "Motosikletim nasıl kız tavladı" olsa sanırım daha yerinde olur." mesajımla tiye almıştım.

Bu ülkede herkes bu kadar üstün ahlaklı ise ;Çocuklara kim tecavüz ediyor?Kim bu kadar hırsızlık,yolsuzluk,dolandırıcılık yapıyor?Bir de neden herkes bütün bu pisliklere sessiz kalıyor?Allah aşkına söyleyin bana şu videoya verdiğiniz tepkinin milyonda birini şu saydığım ya da sayamadığım ahlaksızlıkları ve kanunsuzlukları yapanlara bizzat suratına karşı verdiniz mi?Toplumca iki yüzlü bir ahlak yapısına sahibiniz bunu kabul edin arkadaşlar.

Bu arada arkadaş belirtmiş ; video olayından kadınların da haberi var.Olayda bir rahatsızlık yok,taciz yok...Alan razı veren razı.Hala neyin tartışmasını yapıyorsunuz.Ek olarak siz bu arkadaşların gereğinden fazla üstüne gidiyorsunuz ve büyük ihtimalle onlara rahatsızlık veriyorsunuz bence sizin yaptığınız taciz olmaya başladı.Bırakın herkes hayatını yaşasın,başkalarına bir zararı dokunmadığı sürece istediğini yapsın.Videoyu beğenmediysen izlemezsin yada "beğenmedim" tuşuna basarsın geçersin.Sonuçta olayda kimseye bir zarar yada rahatsızlık gelmiyorsa veya kanunlara aykırı bir durum yoksa sizinde o olaya ve olayın kahramanlarının üstüne bu kadar gitmeniz kişisel özgürlüklerin ihlaline girer.

Cidden arkadaşlar gereğinden fazla büyüdü bu konu,çok gereksiz ve kırıcı tartışmalar çıktı.
    Tecimen ve Mengu16 bunu beğendiler.

Bu arada aranızdan hangi çomar sözlükteki başlığı açtı acaba?
    Mengu16 bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tecimen bizi diskoya götür

Sözlükteki entrylerden de anlaşılacağı üzere ülkenin bir kısmı tacizin ne demek olduğunu bilmeden cümle içerisinde kullanıyor. Yanlış anlaşılmalar bundan sanırım insanlar daha anadilinden bi:haber ama iletişime geçmeye çalışıyorlar. Eğitim şart. Vizyon? O da şart.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecimen bizi diskoya götür

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Sözlükteki entrylerden de anlaşılacağı üzere ülkenin bir kısmı tacizin ne demek olduğunu bilmeden cümle içerisinde kullanıyor. Yanlış anlaşılmalar bundan sanırım insanlar daha anadilinden bi:haber ama iletişime geçmeye çalışıyorlar. Eğitim şart. Vizyon? O da şart.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Anadil " ana dil " şeklinde yazılır. Sana " bir dil kursuna yazıl ! " demiştim ancak sanırım yanlış kursa gittin.

TÜRKÇE kursuna gideceksin hani " kimse bilmiyor ama ben biliyorum " dediğin dil.

Ayrıca düz yazı yerine paragraf kullanarak yaz. Yorma milletin gözlerini.

Neyse başka bir şey yazacaktım yine gözüme çarptın eyy çocuk.

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadil " ana dil " şeklinde yazılır. Sana " bir dil kursuna yazıl ! " demiştim ancak sanırım yanlış kursa gittin.

TÜRKÇE kursuna gideceksin hani " kimse bilmiyor ama ben biliyorum " dediğin dil.

Ayrıca düz yazı yerine paragraf kullanarak yaz. Yorma milletin gözlerini.

Neyse başka bir şey yazacaktım yine gözüme çarptın eyy çocuk.
    E ihtiyar hala burada imlaya takılmanız sizi komik duruma düşürüyor farkında değil misiniz?

İmla hatalarım olmuştur, oluyordur ve olmaya da devam edecektir.

Eğitim hayatımın hiçbir evresinde Türkçe derslerim iyi olmamıştır.

Ama ona rağmen okuduğumu anlayabiliyorum sizin aksinize. Arada 1 harf eksik olur, bir boşluk fazladan olur çok ş'apmamak lazım.

Yoksa siz eski Türkçe öğretmenlerimden birisiniz de beni mi trollüyorsunuz?

Ya da burası bir yazılı sınav da benim mi haberim yok?

Alın size satır başı, yaşlı gözleriniz acı çekmesin.

Aha bir satır başı daha.

Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı spxwOw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün mesajları okudum edilmeyen laf söylenmeyen söz kalmamış ama kimse bilmiyorki başta o kızın göz kırpıp güldügünü onun üzerine döndügümüzü ve samimi rahatsızlık vermeden içimizden geldigi gibi davrandıgımızı ,

Ben ankarada yaşıyorum diksiyonum sokak agzı ve yüzünden epey bozulmuş bunun farkındayım ama bu aşagılama gerektirmez yargı gerektirmez. bu kadar mükemmelseniz siz mükemmel kalın ben böyleyim arkadaşım.

Yorumlarınız için iyi yada kötü yinede sağolun bir kurgu yok üstüne bayanların bundan haberide var sorduk tabiki mozaikliyeğimizi söyliyerek bazı arkadaşlar gerçekten çok dar pencereden bakıyorşar ama onada saygım var. İyi forumlar
    " Kızlar bize göz kırptı ve güldü " iddianız doğruysa sözlerimi geri alabilirim ancak olayı şu 3 senaryo ile incelemek lazım ;

Bir kahve zincirinde oturuyorsunuz, karşı masada 2 güzel kadın oturuyor ve sizden haberleri bile yok. Siz ise hanımefendileri çok beğendiniz.

Senaryo 1 ; Karşı tarafın sizden haberi yokken masaya oturdunuz ve durduk yere dediniz ki " sen ne güzel kahve içiyorsun öyle ".

Şimdi siz nesiniz ? Karşı tarafin tepkisi ne olursa olsun nesiniz siz ?

Senaryo 2 ; Karşı tarafın sizden haberi yokken masaya geldiniz ve dediniz ki ; " oturabilir miyim ? ". Buna kimse bir şey diyemez.

Senaryo 3 ; Karşı taraf size göz kırptı ve açık bir teklif yaptı ... gerisi kimseyi ilgilendirmez.

Bence " senin anana bacına yapılsa hoş mu ? " diyen kesim " nasıl çoğalacağız biz ? " diyen kesim de konunun yanlış yerlerinde.

Yazdıklarım için son söz " ARİF OLAN ANLAR ".

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

E ihtiyar hala burada imlaya takılmanız sizi komik duruma düşürüyor farkında değil misiniz?

İmla hatalarım olmuştur, oluyordur ve olmaya da devam edecektir.

Eğitim hayatımın hiçbir evresinde Türkçe derslerim iyi olmamıştır.

Ama ona rağmen okuduğumu anlayabiliyorum sizin aksinize. Arada 1 harf eksik olur, bir boşluk fazladan olur çok ş'apmamak lazım.

Yoksa siz eski Türkçe öğretmenlerimden birisiniz de beni mi trollüyorsunuz?

Ya da burası bir yazılı sınav da benim mi haberim yok?

Alın size satır başı, yaşlı gözleriniz acı çekmesin.

Aha bir satır başı daha.
    Söylediklerimi yap, canımı ye !

Aferin sana.

Şimdi otur !

5 pek iyi.

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " Kızlar bize göz kırptı ve güldü " iddianız doğruysa sözlerimi geri alabilirim ancak olayı şu 3 senaryo ile incelemek lazım ;

Bir kahve zincirinde oturuyorsunuz, karşı masada 2 güzel kadın oturuyor ve sizden haberleri bile yok. Siz ise hanımefendileri çok beğendiniz.

Senaryo 1 ; Karşı tarafın sizden haberi yokken masaya oturdunuz ve durduk yere dediniz ki " sen ne güzel kahve içiyorsun öyle ".

Şimdi siz nesiniz ? Karşı tarafin tepkisi ne olursa olsun nesiniz siz ?

Senaryo 2 ; Karşı tarafın sizden haberi yokken masaya geldiniz ve dediniz ki ; " oturabilir miyim ? ". Buna kimse bir şey diyemez.

Senaryo 3 ; Karşı taraf size göz kırptı ve açık bir teklif yaptı ... gerisi kimseyi ilgilendirmez.

Bence " senin anana bacına yapılsa hoş mu ? " diyen kesim " nasıl çoğalacağız biz ? " diyen kesim de konunun yanlış yerlerinde.

Yazdıklarım için son söz " ARİF OLAN ANLAR ".

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

Söylediklerimi yap, canımı ye !

Aferin sana.

Şimdi otur !

5 pek iyi.
    Beni sevdiğinizi biliyordum!

Öğretmenim bir şey sorabilir miyim!?

Kendinizi geliştirmeyi, insan içine çıkıp sosyalleşmeyi, insanlarla nasıl iletişim kurulacağını öğrenmeyi ve vizyon sahibi olmayı ne zaman düşünüyorsunuz?

Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Beni sevdiğinizi biliyordum!

Öğretmenim bir şey sorabilir miyim!?

Kendinizi geliştirmeyi, insan içine çıkıp sosyalleşmeyi, insanlarla nasıl iletişim kurulacağını öğrenmeyi ve vizyon sahibi olmayı ne zaman düşünüyorsunuz?
    Değerli talebem,

Hafta içi Yapı Kredi Plaza, hafta sonu da Büyükçekmece Albatros sahil şeridine gelirsen seni bizzat ortamıma sokacağim, söz veriyorum. Tabii ortam seni kabul eder mi bilemem, göreceğiz.

Kadınlar ile iletişim konusunda da senin elinden tutup gerçekten kültürlü ve güçlü kadınların olduğu mekanlara götüreceğim. Benden değil nasıl sosyal olunacağını onlardan ögreneceksin ; )

Malum Türkiye' de ben olmadan Ceo ya da Genel Müdür olmuş ve bir şirket için hayati kararlar alabilen kapasitede olan kadınlarla tanışman, ben olmadan imkansız olacaktır.

Bu arada evliyim ve 1,5 yaşında bir çocuğum var. Hali ile hafta sonu sürekli parka gitmek zorundayım.

Hafta sonu gelirsen parkta seni yaşıtlarınla da tanıştırabilirim

Bu sefer gerçekten ..

Sağlıcakla.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    gökhan ortamına girip ceo ceo ceooooo diye bağırasım geldi albatrosta :D

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    Orjinal hali " Fast and Furious - Tokyo Drift" bulabilirsiniz.

Tabii ki filmde rx-7 kullanan yanındakine " gidip şunların numarasını alak mı ? " demiyor.

Nasıl tanıştığınız, nasıl baktığınızı bilmem ama bu işleri bilenler reklamını yapmaz, anlatmaz ve videoya çekip youtube hiç koymaz.

Kötü kopya - bastırılmış duygular - kendinizi ne zannettiğinizin ve ne olduğunuzun 2:15 saniyelik özeti olmuş...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler