Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

En ucuz sigorta "Ziraat'te"

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Ziraat falan hikaye her firma her kullanıcıya ayrı fiyat çıkarıyor. Sana ziraat uygun çıkar başkasına başka bir firma. istanbulun bahçelievler gibi yoğun ilçelerinde yaşayanlara genelde anadolu sigorta en uygun fiyatı veriyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Dediğiniz geçen yıl için doğru en düşük teklifi ziraat veriyordu ama artık öyle değil Bana Ziraat 780TL, Axa ise 732TL verdi. 400 ün altında bulamazsam satılıktır motorum.
    Pulsar 200NS 8500 km de 2014 model 7300 den satıyorum.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı karadag005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım cuma günü ziraatten yaptırdı sigortayı 21 yaşında 2015 model 150 Z-one için 263 lira sigorta bedeli ödedi. Bende dedim ki bi kaza bela yapsan yetkili felan bulabilir misin ne kadar sağlıklı dedim ben araştırdım yaptıranlar memnun dedi. Sizler ne düşünüyosunuz bu konuda?
    700 lirayla aracı firmalara gittim. en ucuz fiyatı anadolu sigorta verdi 933 tl. en pahalısı 2500 küsür fiyat verdi "axa" yada "demir" hatırlamıyorum tam.

sonra ziraat bankasınında teklif verdiğini duydum ve gideyim dedim ne kadar fiyat çıkacak. 2500 küsüratlı bir rakam söylediler. sonra zaman geçti aradan ve abim fiyat düzenlemesi yapıldı dedi, ziraat bankasına tekrar git sor dedi ve haala gidicem işte.

Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhatap bulsan ne olacak bulamasan ne olacak zorunlu olduğu için yaptırmıyor muyuz zaten? En ucuz kim yapıyorsa ona yaptırırım. Var mı var.
    Muhatap bulsan ne olacak bulmasan ne olacak? sen kaza bela geçirmemişsin sanırım henüz. muhatap bulamadın zaman sigortam var mı var diyemezsin. Sen en ucuz kim yapıyorsa ona yaptır o zaman.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Alıntı Crazy_sprint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda 2014 eylülde 269 lira verdim 2015 eylül gene 269 çıktı bakalım bir ay sonra ne çıkacak çok merak ediyorum
    yine 269 lira çıkmasını temenni ediyorum

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Muhatap bulsan ne olacak bulmasan ne olacak? sen kaza bela geçirmemişsin sanırım henüz. muhatap bulamadın zaman sigortam var mı var diyemezsin. Sen en ucuz kim yapıyorsa ona yaptır o zaman.
    Sen bu bu sigorta işini bi araştır bence. Yorumlarından sigortanın ne olduğunu bile bilmediğin belli. Sigorta karşı tarafın hasarını öder senin poliçen belli zarar verirsen kim muhatapsa gider kendisi uğraşır.
    Ucuz sigorta pahalı sigorta diye bir şey de yok a firması sana100 der bana 50 b firması bana 100der sana 50.

Bir konudan bu kadar bihaber olup bir de konu açınca böyle saçma sapan şeyler oluyor işte.
    essegesse bunu beğendi.

Alıntı atii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz geçen yıl için doğru en düşük teklifi ziraat veriyordu ama artık öyle değil Bana Ziraat 780TL, Axa ise 732TL verdi. 400 ün altında bulamazsam satılıktır motorum.
    Pulsar 200NS 8500 km de 2014 model 7300 den satıyorum.
    Bahsettiğim olay 12.08.2016 tarihinde oldu. Yalan konuşacak halim yok. Artık öyle değil falan demeler niye? Cuma günü oldu bu olay. Hani öyle değildi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bu bu sigorta işini bi araştır bence. Yorumlarından sigortanın ne olduğunu bile bilmediğin belli. Sigorta karşı tarafın hasarını öder senin poliçen belli zarar verirsen kim muhatapsa gider kendisi uğraşır.
    Ucuz sigorta pahalı sigorta diye bir şey de yok a firması sana100 der bana 50 b firması bana 100der sana 50.

Bir konudan bu kadar bihaber olup bir de konu açınca böyle saçma sapan şeyler oluyor işte.
    Öyle olmuyor o işler. Işıkta beklerken arkadan tır girsin sana kaçsın sen ortada kal ondan sonra görüşelim biz muhatap kim oluyormuş. Başıma geldi biliyorum. Sen ne biliyosun?

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Bahsettiğim olay 12.08.2016 tarihinde oldu. Yalan konuşacak halim yok. Artık öyle değil falan demeler niye? Cuma günü oldu bu olay. Hani öyle değildi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

Öyle olmuyor o işler. Işıkta beklerken arkadan tır girsin sana kaçsın sen ortada kal ondan sonra görüşelim biz muhatap kim oluyormuş. Başıma geldi biliyorum. Sen ne biliyosun?
    Tır sana girip kaçmışsa bunun sigortasıyla ne alakası var? Bu durumda Tır'ın sigortası en kral sigorta olsa sana ne faydası olacak?
    Kimse hikaye okumasın. Herkes zorunlu olduğu için yaptırıyor. Zorunlu olmasa 5 bin liralık motoruna kim 1500 liraya sigorta yaptırır.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    neden bahsediyosun sen ya? neova sigorta 615 liraya yaparken(en ucuz oydu) ziraat 263 liraya yaptı. 2 katı tamı tamına. neresi ucuz değil bunun? il tokat ilçe turhal. bilip bilmeden konuşma boş boş. senin atarını giderini yerim.
    Memlekete 30 tane sgorta firması var 2 sine sormuşsun gelip bide söylemişsin bana zıraat ucuz deme 2 fırmayı karşılaştırdım zraat uygundu yaptırdım diyer sgortacılara sormadım demen doğrudur

Atarım giderim yok idi ama yemek istersen gel hele gel

CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Bahsettiğim olay 12.08.2016 tarihinde oldu. Yalan konuşacak halim yok. Artık öyle değil falan demeler niye? Cuma günü oldu bu olay. Hani öyle değildi?[COLOR="Silver"]
    ben un ucuz ziraat söylemini yanlış buluyorum sana veya arkadaşına sunulan en ucuz teklifi ziraatı vermesi münferit olaylardır. Geçen sene hep en uygun teklifleri ziraat veriyordu bu alanda tanındı artık diğer sigorta firmalarından farkı yok.

Motosikleti
    falcon flash 100
    seviyeyi düşürme istersen arkadaş bilgisi oranında yardımcı olmak istemiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:27 ----------

tır ışıklarda beklerken arkadan girince sigortacıyı değil imamı cağırmak lazım

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memlekete 30 tane sgorta firması var 2 sine sormuşsun gelip bide söylemişsin bana zıraat ucuz deme 2 fırmayı karşılaştırdım zraat uygundu yaptırdım diyer sgortacılara sormadım demen doğrudur

Atarım giderim yok idi ama yemek istersen gel hele gel

https://www.youtube.com/watch?v=62Btoff9OIE
    Oooo sırrrıııı Alırım bi dal

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:42 ----------

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seviyeyi düşürme istersen arkadaş bilgisi oranında yardımcı olmak istemiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:27 ----------

tır ışıklarda beklerken arkadan girince sigortacıyı değil imamı cağırmak lazım
    Sigortayı imamı aramak için yaptırıyoruz bizde zaten. İnsan canı bu kadar ucuz değil.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ziraatte şimdi durumlar nasıl, geçen ay bir arkadaşa baktırdık pek bir indirim göremedik.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)