Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

XJ6 Diversion F Kullanıcıları ve XJ6 Ayarında 4 silindir tavsiyesinde bulunacaklar !!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    14 CBR 250R HRC (eski) CBR 650F 2017 RED (YENİ)
    Öncelikle Herkese Merhabalar Arkadaşlar.

İsmim Tarkan 2 yıllık CBR 250R sürücüsüyüm yaklaşık olarak 30.000 km. kadar tecrübem var. Gerek uzun yol gerek şehir içi, yağmurda, çamurda her koşulda (pist hariç) sürüş tecrübem var. Şimdi 2. motosikletim olan CBR 250'limi satıp onun yerine XJ6 Diversion F almayı düşünüyorum. Motor hoşuma gitti şuan araştırıp bulduğum en uygun fiyatlı yüksek model 4 silindir motosiklettir kendileri. Geçen seneki ile bu seneki 0 fiyatı arasında 6 - 7 bin lira fiyat farkı var bildiğim kadarıyla, bende öğrenciyim 32.200 lira veremeyeceğime göre 2. el alacağım mecburen fakat arkadaşlar sağolsun 0 fiyatı arttığı için aldıkları 0 fiyatından (Geçen Seneki) fiyattan yüksek fiyata 2. el ilanlar var. Sizden istediğim yardım ve sorum şu 25 lira XJ6 Diversion F'e verilir mi ? Veya 4 silindir olarak yüksek model hangi motoru tavsiye edersiniz 25 bin lira altında.

Kullanım amacım : Tamamen özgür ruhlu birisiyim, 4 silindir motora şehir içinde fazla binemem zaten çok yakar garajda tutup işe otobüsle gidip hafta sonlarına saklayacağım aleti: . hafta sonu 200 km kadar uzun yol yaparım genelde örn : İst-Tekirdağ . Naked, Racing veya Sport Touring olabilir. 4 mevsim kullanacağım için grenajlı ve siperlik olan motor tercihimdir. Öyle çok hız meraklısı değilim fakat arada bir altındakinin gücünü görmek ister insan, gaz açtığımda 200 görebilecek bir alet istiyorum. Son olarak İstanbul içerisinde XJ6 veya XJ6 Diversion F Kullanan arkadaşlar var ise cbr250r sürücüsüyüm 2 senedir 30.000 km tecrübem var motoru sürme imkanı bulamadım çok sınırlı sayıda kullanıcısı var rica etsem bu şansı bu imkanı sağlayabilirmisiniz bana ? Olası bi düşme de tarafım karşılayacaktır tüm hasarı, çok düşük olasılık zaten ama yinede belirteyim. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim hepinize. Tekeriniz Düz Bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Fazer8 in ilk modelleri olabilir güzel makine amaca uyar.

Motosikleti
    olabilir aslında bi araştırmam gerekiyor temizi ne kadara patlar acaba, 2. geçiş motoru için uygunmudur biraz bilgi toplayıp değerlendirmem lazım teşekkürler öneriniz için Turan Bey

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Honda cbr 650 f'i de seçenekler arasına koyabilirsiniz.
    wing41 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 650F'i yakından takip ediyorum ama 25'e temiz bişey göremedim pek fazla arada bi kontrol ediyorum sahibindeni bulursam yapışıcam 1 - 1buçuk ay içerisinde alıcam bulursam temiz neden olmasın, çok teşekkürler tavsiye için

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    VFR 800 bakabilirsin, bozmaya omrun yetmez hem alt devirlerde uysal hemde ust devirlerde kudurmus kopek gibidir cift sahsiyetli hondanin urettigi en sorunsuz makinelerdir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Güzel bir VFR videosu diye bakarken 3.25" ...

sey_47 bunu beğendi.

Motosikleti
    Eyvah Eyvah gitti güzelim makine VFR 800 güzel motosiklet fakat parçası çok zor bulunuyormuş ve fiyatı da biraz tuzluymuş bildiğim kadarıyla ustam bu şekilde bilgi verdi kendisine danıştığımda bulaşma dedi bende sildim kafamdan.. Teşekkürler öneri için

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    biraz daha bekle cbr 650f al derim kesinlikle xj6 diverson f ten daha iyi

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    kardeş,4 ay önce sattığım ve 3 yıl boyunca zerre kadar sorunsuz bir şekilde kullandığım XJ6 DİV.F,yamaha'nın en sorunsuz motorlarından biridir.cbr 650f'le kıyaslarsak,cbr 650f beygir olarak daha güçlü ama grenaj ve plastik kalitesi olarak daha basit gelmişti bana.her 2 si de sakin 4 silindirli motordur.her 2 sinde de sorun yaşayacağını sanmam.araştır,bak bütçene uyanını bul derim.

Motosikleti
    ikinizede yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. İkiside yakışıklı güzel aletler XJ6 Diversion F'in daha konforlu olduğunu düşünüyorum siz ne dersiniz ? CBR 650F'in daha yatık bi oturuş pozisyonu mu var ?

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    konfor olarak fark olacagını düşünmüyorum sport turing grubuna giriyor bu aletler xj6n naked grenajlı versiyonu da diverson f cb 650f in de grenajlı versiyonu cbr 650f sonuçta youtbe da kanalı olan Tr nin ilk kadın motovlogger ı var süren bayan cbr 650f le avrupa seyahatine cıktı düşün artık.. Diverson f e tabiki kötü demiyorum ama fiyat ve parformans a bakarsak bena kalırsa cbr 650f bi gömlek daha üstün.

Motosikleti
    Avrupa seyahati dediğinize göre rahat olması gerek heralde başka türlü o kadar yol çekilmez. CBR650F gözüme girmeye başladı bu yorumunuzdan sonra biraz araştırma ve kıyaslama yapıyım yorumları okuyayım en iyisi ben verdiğiniz bilgi beni aydınlattı çok sağolun
    fkambay bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ben her yıl,fotodaki gibi arkada 3 çanta,çanta üzerinde kamp malzemeleri ve büyük bir depo üstü çanta ile,ADANA'dan-MANAVGAT festivaline 500 km.lik yolu çok rahat bir şekilde eşimle beraber giderdim.ayrıca hafta sonu gurup gezilerimizde de eşimle beraber kullanırdım.oldukça rahat bir oturuş pozisyonu ve sürüşü var.sakin bir sürüşle,ve bu yükle,bu rotada 4,3-4,5 lt.benzin yakıyordu.evladımı evlendireceğim için nakte ihtiyacımdan dolayı satmak zorunda kaldım.eğer böyle bir durum olmasaydı kesinlikle satmayı düşünmezdim.tavsiye ederim.

fkambay bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok güzelmiş ya, bende genelde kampa gidiyorum yazları özellikle hafta sonları iğneada tarafına giderim severim uzun yolu eminim çok zor olmuştur ayrılmak. Ama şimdi şöyle bir sorun da var; 0 fiyatına 6-7 bin lira gibi ciddi bir zam gelmiş sizce yinede değer mi dersiniz ? CBR 650F ne durumda bi bilgim yok onu araştırmaya başladım şuanda. 0 alan arkadaşlar aldıkları fiyattan daha bile yüksek fiyata satıyorlar şuanda Diversion F'i

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)