Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başlangıç Motoru

Motovento
    REKLAM ALANI

Abıler hayatımda daha atvten baska bırsey kullanmadım suan lıse 4. Sınıfım motor tutkusu var ve aılemden söz aldım üni de motor için baslangıc motoru ıcın aprilia rs4 125 dusunuyorum naısldır baslanır mı yada r25 cbr 250 dusunuyorum ama baslangıc motoru olmaz dıyorlar bende yavastan yavastan ögrenırım dıyorum sızlerin bi önerisi var mı ayrıca suzukı 250 lik sınıfına el atacakmıs ne önerirsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Abicim döverler seni burda bak.

Aha geliyorlar. . . . . . .

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Olur, ama nasi olur dikkatli kullanirsan olur, yok ben vututu apacisiyim dersen yine olur belki ama patlama ihtimalin yuksek olur ki kaza %60 70 yaparsın ölürsun kalırsın allah bilir. Tabi ben kendi adima konuşuyorum. Herkesin yetenegi vs farkli, benim ilk motorum ninja 300 ama cok fazla bisiklet kullandim motosiklet tecrubem az bucul vardi keza araba yine az bucuk kullaniyordum ata eşşeğe binmisligim bile var:D

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Sen paradan haber ver

Az daha küçük bişeyle başla. R25 cbr 250 falan fazla olur. Lisedeki bir adam için. Lisedeki halimi hatırlıyorum da. Bende olsaydı sıkıntıydı o zamanlar.

Aynen abi tehlıkenın farkındayım cıddı bır ıs yanı gıdıpte bosa para harcamak ıstemıyorum 125 cclik motora gaza dokundugun zamanda götürmeli biraz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen paradan haber ver

Az daha küçük bişeyle başla. R25 cbr 250 falan fazla olur. Lisedeki bir adam için. Lisedeki halimi hatırlıyorum da. Bende olsaydı sıkıntıydı o zamanlar.
    Abi para 20 bin lira

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Kardeşim lise öğrencisisin. Baktığın modelleri göz önünde bulundurduğumda motosiklet alma nedeninin az çok ne olduğunu kestiriyorum. 2 sene öncesi ben de senin düşüncelerindeydim. Ama şuan iyiki yapmamışım diyorum.

20.000 bütçem var diyosun. Eğerki motosiklete uzun zaman, ömrüm yettiğince binicem diyosan bu modeller fazla uçuk bence. Daha uygun modellere baksan en azından vurup kırsan da canın yanmaz. Ybr125 , cbf150 gibi motosiklet alıp inciğini cinciğini öğrensen, sonrasında yükseltirken daha güzel birşey alsan daha iyi olabilir. 20000 bütçeyle hem kendine çok güzel ekipman düzersin, hem de çok güzel bir 2. Motosiklet alabilirsin.

Ha diyosan ben cbr125 cbr250 R25 alıcam. Okula girerken 500 m öteden herkes benim geldiğimi anlıycak. Kaskımı çıkarıp cool şekilde okula giricem diyosan bu yazdıklarımı zaten hiç dikkate alma.

Ben üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim. Param olsa da Ybr125 alıp başlasam artık diyorum ama malesef o işler öyle olmuyor. Mantığınla hareket et. Lys zamanları motosiklete ayıracak zamanın olmaması gerekir diye düşünüyorum.
    HONDA

#BZ3082

Abim gosteris için degılde cbf150 begenmıyorum yanı anlayacagım super sport tarzı istiyorum zaten suan alıp kullanacak vakit yok universite için düşünüyorum

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı caharyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim gosteris için degılde cbf150 begenmıyorum yanı anlayacagım super sport tarzı istiyorum zaten suan alıp kullanacak vakit yok universite için düşünüyorum
    Grenajsız motorlar başlangıç için daha uygun ama yinede sen bilirsin. Para senin. Canın ne isterse onu al o zaman

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)