Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Motor Sitesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Yılardan beri motor kulanıyorum ve motorcu camiasından cok tanıdığım insan var ve bir cok sitede bulundum ve gezilerine katıldım,ama yıllardan beri problemim hep ayni iyi bir ustaya denk gelmedim he iyi ustalar var ama kimi şanzımancı kimi frenci kimi elektirikci şöyle benim aradığım usta kompilike usta olacak motoru bıraktınmı bi yerde herşeyi olacak.Servislerde cok pahalı ve iyi usta yok herkez kendisine dükkan acmış vallah işmiz zor.Siteden bu konuyu arkadaşlara actım coğu direksiyon motorcusu ama iyi niyetliler fazla bilgileri yok,ama millete nerde gezi var desek nerde eğlence var desek maşallah herkez anlıyo sanki motorcu sitesine üye olmadılar,orta okulda turizm gezi koluna üye oldular motorsiklet konularına biraz daha önem verelim ve birbirimizi motor hakında bilgilendirelim gezilere verdiğimiz önemi lütfen motor eğitimi ve sürüş teknikleri konularınada verelim arkadaşlarımızı bilgilendirelim.Gezi ve eğlence düzenlemek icin birbiriyle yarış eden arkadaşlar sizleri bu kulvardada görmek istiyoruz NOT:Bu yazdıklarımdan dolayı gezici üye arkadaşlar bana lütfen tavır almasın tabiki motor dendiği zaman eşittir gezi ama motorla ilgili bir cok konu daha var
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    üstad katılıyorum sana,
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    konu budur abii...

geçtiğimiz haftasonu bizim başımıza geldi abi gezi düzenlemek için cıktık yola..
    yer görelim .. mekan bakalım insanların rahatı için...dedik

km..olarak 550-600 km yaptık motorun her tarafından ses gelmeye başladı bozuk yol boyunca ilerlerken debriyaj vidası düşmüş..(bide 81 kg artcı var)
    şimdi motoru kime verecegimi bilmiyorum..
    servis oylum oylum..
    normal tamirci parca bulamayacak..
    bulsa neresine nasıl bakacak gelen sesleri nasıl kesecek..

motor bakımı ve parça için servise..
    diğer bakımlar için ustaya götürecem mecbur..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamamiyle haklısın, ama bu konuda tamamiyle eğitim gerektiriyor, ama sanırım zamanla bunlarda aşılacak. teşekkürler.

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    konu budur abii...

geçtiğimiz haftasonu bizim başımıza geldi abi gezi düzenlemek için cıktık yola..
    yer görelim .. mekan bakalım insanların rahatı için...dedik

km..olarak 550-600 km yaptık motorun her tarafından ses gelmeye başladı bozuk yol boyunca ilerlerken debriyaj vidası düşmüş..(bide 81 kg artcı var)
    şimdi motoru kime verecegimi bilmiyorum..
    servis oylum oylum..
    normal tamirci parca bulamayacak..
    bulsa neresine nasıl bakacak gelen sesleri nasıl kesecek..

motor bakımı ve parça için servise..
    diğer bakımlar için ustaya götürecem mecbur..
    bana bırak dostum bi elden geçiriyim
    işi bitene kadar motorsuz bırakmam seni
    alırsın benim 125 ligi hem benim motor 200kg kadar tık demiyo
    vidalarıda dökülmüyor

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    valla bende albatros sana katılıyorum bi durum olduğunda bende henüz motor yok ama nasıl ne yapılır bilmiyorum. ama bisiklet kullanırken benim yanımda mutlaka küçük bi avadanlık bulunurdu millet süsdiye takar ben içinde anahtar, pense, lastik yaması vs bulundururdum. çok arkadaşa yardım etmişimdir.

mümkün oldukça fazla kulladığımız motorları tanırsak bu konuda başımıza gelecek tatsızlıkladan da kendimizi koruruz.

mesela ben şunu merak ediyorum. lastik patladığında nasıl davranmaklazım ?
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

fly+fly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motordan ses geliyosa bozuluyosa servis istiyosa yakacaksın o motoru yakacaksıııııııııııııııııın
    Uğraşmayın motorla bırakım bu işleri geçin bu motor sevdeasındaaaaaaaaaaaaaaan. O sizin peşinizden koşsun nolur bin die siz deyil. Yoksa çok şimarır bu motor dediğiniz meret. Servise götürmeyin bakım yaptırmayın hiçilgilenmeyin yıkamayın temizlemeyin bileee

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    ALANOG abi arkadaşlık budur bırakırım tabi sana..
    bırakırımdaaa geriye kaç motor alırım bilmiyorum..
    sen brenim 600 lükten 42 adet 125 cc motor cıkarırsın beya..

senin 125 lik beni taşırda 81 kg artcıyı taşırmı bilmem..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    fly+fly nadir bu kardeşim sadist misin nesin?
    toros iyi günler diler

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    oh akşam galata gezisi varmış arkadaş o galataya gidenler bu yazımı okumadımı akşam bende ordayım şu motor detaylarından konuşalım biraz kitap ve tanıtım cd i okuyun biraz bide bi usta tavsiye edin ya

Akşam bide eğitim olaylarını konuşalım
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    evet servislerde bir cacık yok... parçalar manyak derce pahalı NGK bujiyi servis 10ytl ye satıyor dışardaki oto aksesuarcısı 5-6 ytl ye satıyor... gerisini siz düşünün...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Raptor_SS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok
    Kesinlikle katılıyorm motorun sesinden arızasını anlayan motorcu ustası İSTİYOORUUM. işini bilmeyen adamlardan bıktım
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"]RR250cc [/SIZE][/FONT]

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Abi istersen birde bizim topic e uğra bak burdada motor sitesi aktivitesi yapıyoruz

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16888

Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı
    Yılardan beri motor kulanıyorum ve motorcu camiasından cok tanıdığım insan var ve bir cok sitede bulundum ve gezilerine katıldım,ama yıllardan beri problemim hep ayni iyi bir ustaya denk gelmedim he iyi ustalar var ama kimi şanzımancı kimi frenci kimi elektirikci şöyle benim aradığım usta kompilike usta olacak motoru bıraktınmı bi yerde herşeyi olacak.Servislerde cok pahalı ve iyi usta yok herkez kendisine dükkan acmış vallah işmiz zor.Siteden bu konuyu arkadaşlara actım coğu direksiyon motorcusu ama iyi niyetliler fazla bilgileri yok,ama millete nerde gezi var desek nerde eğlence var desek maşallah herkez anlıyo sanki motorcu sitesine üye olmadılar,orta okulda turizm gezi koluna üye oldular motorsiklet konularına biraz daha önem verelim ve birbirimizi motor hakında bilgilendirelim gezilere verdiğimiz önemi lütfen motor eğitimi ve sürüş teknikleri konularınada verelim arkadaşlarımızı bilgilendirelim.Gezi ve eğlence düzenlemek icin birbiriyle yarış eden arkadaşlar sizleri bu kulvardada görmek istiyoruz NOT:Bu yazdıklarımdan dolayı gezici üye arkadaşlar bana lütfen tavır almasın tabiki motor dendiği zaman eşittir gezi ama motorla ilgili bir cok konu daha var
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Usta çok önemli, benim bir vosvosum var, hangi ilde hangi ustanın neyi nekadara ve nekadar iyi yaptığını internet ortamındaki vosvos sitelerinden öğrenebiliyorum, bence burada da böyle bir yol izlesek iyi olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler