Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Yzf R6 2012 İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6

https://youtu.be/SIF9UdZXbOk

Kendi çapımda motorumu sizlere anlatmaya calıştım iyi seyirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Kendini çok tekrar etmişsin. Hiçbir şeyi beğenmeyip kendisi de bir şey üretmeyen tiplerden olduğum için ilk olarak bunu söyleyebilirim.

Onun dışında (bak bunu videoda çok söyledin) fena değil. Makine işi kurtarıyor..

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Emeğe saygı diyelim, arkadaşın dediği doğru

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendini çok tekrar etmişsin. Hiçbir şeyi beğenmeyip kendisi de bir şey üretmeyen tiplerden olduğum için ilk olarak bunu söyleyebilirim.

Onun dışında (bak bunu videoda çok söyledin) fena değil. Makine işi kurtarıyor..
    Normalde pek konuşmaya alısık degilim alışmaya çalışıyorum ve malesef bende farkettim onun dışındayı sonradan kullandığımı bunlarıda düzelticem hayırlısıyla zaman ilerledikce teşekkür ederim
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğe saygı diyelim, arkadaşın dediği doğru
    Teşekkür ederim

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    evet r6 incelemelerine aç olan bir grup var izleyici olarak, o yüzden kötü olsa bile hoşumuza gider diyebilirim.

ama anlatım bana tecrübe kattı ve bilgiler için teşekkür ederim. anlatım kötü değil, aynı şeyleri tekrar etmen neden sorun olsun ki?

yeni videolarını takip edeceğim. r6 almayı düşünüyorum tek sorun para cbr600f almayıda düşünüyorum. bu sıralar sadece düşünüyorum. düşünmesi bile güzel.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet r6 incelemelerine aç olan bir grup var izleyici olarak, o yüzden kötü olsa bile hoşumuza gider diyebilirim.

ama anlatım bana tecrübe kattı ve bilgiler için teşekkür ederim. anlatım kötü değil, aynı şeyleri tekrar etmen neden sorun olsun ki?

yeni videolarını takip edeceğim. r6 almayı düşünüyorum tek sorun para cbr600f almayıda düşünüyorum. bu sıralar sadece düşünüyorum. düşünmesi bile güzel.
    Olsun pek estetik durmamış ama teşekkür ederim kendimi geliştirmeme vesil oluyor , eğer rahat düşkünü ve sıcakla aranız iyise cok güzel makina tavsiye ederim performans tip kıyaslamasında on numara motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)