Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

chopper/cruiser önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Mrb arkadaşlar forumunuza yeni üye oldum motor işlerinde de yeniyim ehliyetimi aldıktan sonra kendime chopper cruiser tarzı bir motosiklet almayı düşünüyorum hem çalışıp hem ünv okuyorum malum antalyada da hava yaz kış motor için uygun hem işimi görecek hemde beğenerek bineceğim bi motor arıyorum 2. El almayı düşünmüyorum 10 bin civarı bütçem var motorun aksamından pek anlamam ayrıcada sürekli tamircilere koşturcak zamanım yok düzenli bakımlarını yağtıgım sürece beni üzmicek bi alet olursa iyi olur hız tutkumda yoktur. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lifan 250B
    Falcon Freedom 250. hem chopper havasını hissediyorsun. Hemde uzun yol motoru. Bakımlarını aksatma üstüne titre biraz motorun canavar gibi. 10 bin TL bütçen varsa cebine para da kalır. sağlam bir ekipman alırsın.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cemgull adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Falcon Freedom 250. hem chopper havasını hissediyorsun. Hemde uzun yol motoru. Bakımlarını aksatma üstüne titre biraz motorun canavar gibi. 10 bin TL bütçen varsa cebine para da kalır. sağlam bir ekipman alırsın.
    Tamirci koşturacak vakti yokmuş arkadaşın.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Freedom 250 ye baktım görüntüsü çok hoş ama bazı yerlerde malzeme kalitesinin düşük olduğu söylenmiş bide tek silindir bir alet benim kafamda daha çok çift silindir var

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    daelim daystar al bence.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    RKS Cruiser 250
    Lifan LF250-B
    RKS Blackster 250

10k'ya bu 3 motoru sıfır alabilirsin, hele kışın alırsan. Ben RKS Cruiser kullanıyorum ama Lifan hep aklımda kalmıştı, -yanlış hatırlamıyorsam- karbüratörlü, tel jant falan. Blackster, Cruiser'ın bir üst versiyonu, tam olarak ne iyileştirmeler var bilmiyorum devamı niteliğinde bir model olarak sundular. Blackster için yeterli yorum görmedim, Cruiser iyidir, Lifan'dan da şikayetçi olanı gördüğümü hatırlamıyorum. Forumda bu 3'ünün başlıklarına bir göz gezdir. Zaten hepsi aynı motoru kullanan ufak tarz farklılıkları olan modeller.

Gidip tek silindir bir şey alıp cruiser kullanıyorum diye gezme de.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. daystar ın 0 ı 14 bin civarı yani bütçemi aşar. kaanklky arkadaşımın önerileride gayet hoşuma gitti rks nin modelleri hem donanım hem görüntü oalrak gayet iyi lifanın modelinin fiyatıda gayet iyi ama kullanıcı yorumları biraz olumsuz geldi bana. Bide merak ettiğim bişey var rks cruiser da 120/90-16 arka lastik var ben bunu 160/60-17 lastik ile değiştirebilirmiyim geniş lastikler daha hoş bir hava katıyor motora bence.

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabiki lifan :D hem olası masraflarada paran kalır. servisi vs olsa gv250 hepsini geçer ama unitex motor lanet ettirdi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    GV 250 al bin ;-)

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Gv 250 nin sıfırını nersen bulabilirim internetten baktım sitesini felanda bulamadım

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı zangiff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. daystar ın 0 ı 14 bin civarı yani bütçemi aşar. kaanklky arkadaşımın önerileride gayet hoşuma gitti rks nin modelleri hem donanım hem görüntü oalrak gayet iyi lifanın modelinin fiyatıda gayet iyi ama kullanıcı yorumları biraz olumsuz geldi bana. Bide merak ettiğim bişey var rks cruiser da 120/90-16 arka lastik var ben bunu 160/60-17 lastik ile değiştirebilirmiyim geniş lastikler daha hoş bir hava katıyor motora bence.
    Kullandığın/kullanacağın motorun lastik ebatını değiştirmemeni öneririm. Cruiser için 160 fazla gelebilir emin değilim.

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Efendim bu bahsi geçen motorsikletler başlangıç motoru olabilir mi acaba? (daha önce vitesli motorsiklet tecrübem yok ve 168cm 62 kg olan biri için)

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    2.el temiz bir GV 250 alınır. 2009 MODEL 46600 km de 7000 TL

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Archidraw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efendim bu bahsi geçen motorsikletler başlangıç motoru olabilir mi acaba? (daha önce vitesli motorsiklet tecrübem yok ve 168cm 62 kg olan biri için)
    Başlarda durduğun zamanlar endişenle birlikte zor gelebilir ama birkaç gün içersinde aslında motorun ağırlığının seni çok etkilemediğini, motoru nasıl tuttuğunla alakalı olduğunu anlarsın.
    Archidraw bunu beğendi.

rks cruiser fiyatıyla cok cok uygun v motor

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    10 liraya sıfır yok varda Chınalı satarken elde kalıyo çok zararı olabiliyo 2 el çinli olmayan vs bakardım

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 liraya sıfır yok varda Chınalı satarken elde kalıyo çok zararı olabiliyo 2 el çinli olmayan vs bakardım
    İşte can alıcı nokta, hareketli bir piyasası yoksa 2. el satarken çok zor. Sağlık problemlerim yüzünden satıp araba almayı falan düşünüyordum satılmayınca devam ya diye diye kullanmaya devam ettim.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    harley davidson vrod muscle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)