Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ARKADAŞLAR YARDIM BAKARMISINIZ

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba , konuyu doğru yere açtım mı ? bilmiyorum . Yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
    2 vitesli puch motorum var , 2,3 gün önce biraz gezdim . Son kez marşa bastımçalıştırdım biraz gaz verdim gazı bırakınca stop etti 1 kere daha denedim sonra bi daha üstelemedim. 2 3 gün motorun bazı işleri vardı onları hallediyordum , bugün biraz benzin aldım abimin motorundan orta boy kovanoza doldurdum benzini, 1 kapakta motor yağı attım motora koydum, bir kaç kez marşa bastım motor çalışmadı bir kaç kez daha denedim gene çalışmadı en sonunda çalıştı gaz verdim rölantide durmadı stop, gaz vermeye devam ettiğimde egzozdan beyaz duman çıkıyodu sonunda çalıştırdıgımda stop etmedi 1 tur attım kontağı kapadım, tekrar çalıştırdım gaz verdim gazı bıraktım azalan sesle motor istop etti, benzin musluğuna baktıgımda ise az benzin akıyordu damla damla geliyordu muslukla oynadım sağa sola çevirdim biraz akıyodu benzin sonra benzin filtresine baktım orayada benzin gelmiyordu , acaba sorun nerde kaynaklı ? az benzin var diye mi yoksa benzin filtresi, benzin muslugundamı ? cevaplarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Miadını doldurmuş 2 zamanlı çöp , kusura bakma kimsede edebyat yapmasın , bir an evvel 4 zamanlı herhangi cg/cub modellerine bakın , ustalar dahi defalarca şahid oldum , artık sökmek dahi istemiyorlar 2 zamanlıları.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)