Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kendimi Geçiş motoru olarak görüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu hikaye bana ,O büyük Nasrettin Hocanın hikayesini hatırlattı:
    Ye kürküm ye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hepsi gelip geçici hevesler, bir süre sonra 600 over kullanan arıyorsun, bu sefer seçme şansın olmuyo falan filan.. Bunlar hep yaşanmışlık

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Bu bu bağlamda kızlar arası muhabbete bir kulak verelim ;

Seninki kaçlık
    1000 lik
    Ooooo action 1000 1000 bitmez kop kop
    Senin ki ?
    Ufak ama binmesi zevkli 600 lük.. Arada bi iyi kalkıyor ama kalkış kontrolü var
    750 lik MT denedim one bacım öyle üstünden atacak beni, çok haşin biraz yol yaptık kıçım başım ağrıyor halen oturamıyorum, ama maceracı
    Hiç sorma geçenlerde 125 liği denedim bindiğimi bile hissetmedim one öyle, yarım saatte gelemedik (yanınıza)

Kimse kalbini bozmasın..
    yns0707 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Kizlar gercek mala mulke muthis onem veriyor bunu elim para gorunce daha iyi anladim

E haydi o zaman herkes mani yazmaya baslamis

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzer durum arabalarda da geçerli. Minicooper ,scirocco , bmw, audi, mercedes deyince bazı kızlar yelkenleri suya indiriyor. (yada başka şeyleri indiyorlar)
    bi de olaya iyi tarafından bakalım.. bi minicooper, scirocco veya audiyle iş bitiyo (durumun vehametini anlamayana)

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Kahrolasılar yine birinin canını acıtmışlar

O zaman sen şimdi cbr 500 müsün ?

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzer durum arabalarda da geçerli. Minicooper ,scirocco , bmw, audi, mercedes deyince bazı kızlar yelkenleri suya indiriyor. (yada başka şeyleri indiyorlar)

Peki şimdi hepinize soruyorum, sizler ne yapıyorsunuz erkekler? Ben abimin 80.000 tl lik arabasıyla bir mekana gidince ''hoşgeldiniz beyfendi'' deniyor. Petrole gittiğimde gayet nazik pompacılar.. Ama dayımın kartalı ile gidersem ''arabayı şuraya çeksene'' diye hitap ediyor aynı kişiler..

Yada cbf 150 kullandığımdaki etrafımdaki bazı kişilerin tavırları ile duke390 yada 2013 636 kullandığımdaki tavırları neden değişiyor? Şaka gibi ama değişiyor.. Ne yazık ki sadece kızlar değil erkekler de aynı şeyi yapıyor..

etiket araç olur motor olur bayanda bir çanta erkekte bir saat olur hep olur olacaktır...

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Kadınlar parayi sever, inkar etmeyelim ama olaylar terse donmus erkeklerde parali kadinlari seviyor devir deismis.. bu taraftan da bakin olaya bence..

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yanlış gözlem.. hiç yanlız gezen pcx yada xmax görmedim
    Bende kız arkadaşı ararken sakin, sessiz, anlayışlı, güleryüzlü, efendi bakıyordum evlenmeden önce. Yani hızlısına gerek yok 125 olsun 250 olsun varlığıyla beni mutlu etsin yeter. Tıpkı motosiklet sevgisi gibi.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendimi üst sınıf motorlara geçiş motoru gibi görüyorum motosiklet aracılığı ile tanıştığım kızlar bir süre sonra ayrılıyor benden bakıyorum 600 cc motoru olan kişilerle takılıyorlar

demekki kızlarında bir barkın abisi var nasıl motorcu erkekler ilegezelim diyorlar oda diyorki 125 cc ile başla kızlar benle başlıyor sonra 5000 km yapınca 600 cc li atletik yağı delikanlılara yükseliyorlar öyle anladım ben
    Geçiş motoru değil de geçiş aracı olarak nitelendirilse dah anezih olurmuş sanırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bu arada fakir değili beyler bana fakir diyen ben :D

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendimi üst sınıf motorlara geçiş motoru gibi görüyorum motosiklet aracılığı ile tanıştığım kızlar bir süre sonra ayrılıyor benden bakıyorum 600 cc motoru olan kişilerle takılıyorlar

demekki kızlarında bir barkın abisi var nasıl motorcu erkekler ilegezelim diyorlar oda diyorki 125 cc ile başla kızlar benle başlıyor sonra 5000 km yapınca 600 cc li atletik yağı delikanlılara yükseliyorlar öyle anladım ben
    Kendini şanslı gor. Sana, motorunun cc sine bakarak deger biçen insanciklar kendi rizalari ile hayatından çıkıyor. Bir de bunların fukara sümügu gibi yapışan cinsleri mevcut olay para olsa da olmasa da...
    yns0707 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)