Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

2017 Honda CBR250RR İlk Videosu (Teaser)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Teşekkürler cevabımı aldım. ;). Lakin A ehliyeti A1'den ve A2'den daha büyük

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Yaşın tutuyosa A al snn için daha iyi olur

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı CanAydın000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşın tutuyosa A al snn için daha iyi olur
    Var var yaş kemale erdide bulundugum ilçede A ehliyeti verebilen sürücü kursu yoktu. Benimde yurtdışına gitmeden almam gerekiyordu. A2 alabilmistim. Konu dağılmasın.Umarım tez zamanda gelir. 2017 yi bulur mu sizce?

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CanAydın000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABS zorunlu hale geliyor zaten motorlarda yakında hepsi ABS'li olucak fiyatı 19'a yaklaşırsa hatta 17.750 yi geçerse satamas R25 e takip yapmayı planlıyolar şuan muhtemelen 15.750 veya 16 Lansman fiyatı 17.750-18 de lansman sonrası fiyatı
    Ah be lansman fiyatı 16 olsa var ya direk alırdım heralde. Bakalım gelecek mi motor Türkiye'ye.

2016'da ABS zorunlu oldu AB'de. 1 sene süre verildi, 2017'den sonra satılacak tüm motorlarda ABS olacak diye biliyorum. 125 cc altında ise ya abs ya cbs ikisinden biri şart.

Bu AB yönetmeliği bizi es geçer de Honda yine ABS'siz getirirse ağır küfürü hak eder açıkçası.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyin forumu terk eder.Yani konsept halinde değil dikiz aynaları........her şeyi trafiğe uyarlanmış trafikte kullanılmaya uygun seri üretime geçecek haline yol versiyonu diyoruz
    anlamadınız herhalde dediğimi şuan satılan cbr da yol versiyonu değil mi ? her şeyi ile trafiğe uyarlanmış hali değil mi zaten ? honda bu motoru yarışlarda kullanıyormuydu ? yol versiyonunu yaptı. teşekkür ederim ayrıca muhteşem bilgilerinizi bizle paylaştığınız için.

ayrıca honda adına sevindirici bir haber artık " abs " koyuyor motorlarına.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadınız herhalde dediğimi şuan satılan cbr da yol versiyonu değil mi ? her şeyi ile trafiğe uyarlanmış hali değil mi zaten ? honda bu motoru yarışlarda kullanıyormuydu ? yol versiyonunu yaptı. teşekkür ederim ayrıca muhteşem bilgilerinizi bizle paylaştığınız için.

ayrıca honda adına sevindirici bir haber artık " abs " koyuyor motorlarına.
    Tokyo fuarında prototip model göstermediler mi? son zamanlar hep onun görüntüleri dönüyordu.Demek istediğim o değil seri üretime geçecek modelininin görüntülerinin yayınlandığını anlatmak için kullandım. Bunda anlaşılmayacak ne var ki.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı Archidraw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var var yaş kemale erdide bulundugum ilçede A ehliyeti verebilen sürücü kursu yoktu. Benimde yurtdışına gitmeden almam gerekiyordu. A2 alabilmistim. Konu dağılmasın.Umarım tez zamanda gelir. 2017 yi bulur mu sizce?
    A2 ehliyetin 2 yıllıksa A yapa biliyorsun diye biliyorum ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Şuan bemin aklımdaki tek soru yedek parça fiyatları ne olucak resimdeki motorun aynısı gelirse parça fiyatları TAVAN olabilir

Bu motorun Türkiye ye gelmesi ne zaman olabilir.
    Eğer üretimi tamam ve dağıtım yapılacak ise kasım-aralık 2016 civarlarına mı yoksa ocak-subat 2017 civarlarında mı geliyor.
    Yanlış olmasında forumda okumuştum '' yeni modeller Türkiye ye mayıs-haziran döneminde geliyor '' şeklinde.
    Eğer yine ilk fuarda tanıtılacak ise fuar şubat 2017 diye biliyorum.
    2017 nin sonları ile 2018 in başlarına Türkiye de mi olur?
    Archidraw bunu beğendi.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı mavidiş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun Türkiye ye gelmesi ne zaman olabilir.
    Eğer üretimi tamam ve dağıtım yapılacak ise kasım-aralık 2016 civarlarına mı yoksa ocak-subat 2017 civarlarında mı geliyor.
    Yanlış olmasında forumda okumuştum '' yeni modeller Türkiye ye mayıs-haziran döneminde geliyor '' şeklinde.
    Eğer yine ilk fuarda tanıtılacak ise fuar şubat 2017 diye biliyorum.
    2017 nin sonları ile 2018 in başlarına Türkiye de mi olur?
    Sanırsam r25 gibi olacak.2017 sonu filan çok uçuk öyle olmaz, martın ilk haftaları teslim etmeye başlarlar.

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    bir de şu video bakmarmısınız arkadaşlar

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    1000 motor turbolu araba basil aliyor yahu ?
    Merakımdan soruyorum.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 motor turbolu araba basil aliyor yahu ?
    Merakımdan soruyorum.
    Ford focus ve fiesta modellerinde var. 1.0 litre 3 silindir. 100/125/140 beygir versiyonları var.

VW de 2017 de golf/octiva/jetta gibi modelleri 1.0 turbo 3 silindir 115 beygir/200nm tork üreten motorla donatacak. şuan avrupada satılıyor zaten.

Hatta 1.0 motorlu araba değil jip bile oluyor. seat ateca
    fatih.met bunu beğendi.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Kafanızmi güzel arkadaşlar. 18 olursa alırım nedir? Yamaha yapmış 15 e satıyor, honda yapınca niye 18 e satacak. Rekabet gereği yakın fiyatlar olacaktır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafanızmi güzel arkadaşlar. 18 olursa alırım nedir? Yamaha yapmış 15 e satıyor, honda yapınca niye 18 e satacak. Rekabet gereği yakın fiyatlar olacaktır.
    O dediğin türk filmlerinde oluyo.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ford focus ve fiesta modellerinde var. 1.0 litre 3 silindir. 100/125/140 beygir versiyonları var.

VW de 2017 de golf/octiva/jetta gibi modelleri 1.0 turbo 3 silindir 115 beygir/200nm tork üreten motorla donatacak. şuan avrupada satılıyor zaten.

Hatta 1.0 motorlu araba değil jip bile oluyor. seat ateca
    Bendeki Renault Captur, 900cc ve turbolu mesela
    GP500-1st bunu beğendi.

Motosikleti
    1985 Mobylette - 1994 Minsk - 1995 MZ 251 - ?
    Bizde 300 luk bir motor 50 cc için bir üst vergi dilimine giriyor. Avrupada formdas bir arkadastan edindigim bilgiye gore 300 cc altindaki motorlar otobana giremiyor. 1. Veya 2. Sayfada muhabbeti geçmiş. Buna binaen belirtmek istedim. Birde parası olan zaten gidiyo 1000 lik, 1300 luk istedigi modelde hatta modellerde birkac motor aliyo zaten. Bu 250 lik sinif benim gibi orta ve alt gelirin kimi zaman eğlence, kimi zaman gezme, kimi zaman da apaçilik niyetiyle aldiklari ve alım masrafinin yaninda işletim giderlerininde (örneğin yakıt giderleri) ekonomik yada katlanabilir düzeyde olmasını tercih eden kesim. Mondial evoyu o fiyata 2 bin daha ekleyip honda getirseydi bence çok farklı olacaktı. Ki mondinin rezilliklerine ragmen birsuru arkadasimiz aldi ve kimiside cok memnun. Bide bajaj pulsar var fiyat performans urunu r 25 ten sonra encok satan 2. Makine olmuş (internetin yalancısıyım). Honda bunu kaca getirirse getirsin marka guvenirligi sayesinde satacak ama az ama çok. Cogu arkadasin dedigi gibi hicbir markanin fanatigi olmadan hakettigi degeri-elestiriyi verirsek bizimde bindigimiz motor kalitesi verdigimiz fiyatla orantili olur. Mobilden yazinca daldan dala zipladim kusura bakmayin. İyi formlar
    Merdo ve fatih.met bunu beğendiler.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tokyo fuarında prototip model göstermediler mi? son zamanlar hep onun görüntüleri dönüyordu.Demek istediğim o değil seri üretime geçecek modelininin görüntülerinin yayınlandığını anlatmak için kullandım. Bunda anlaşılmayacak ne var ki.
    bilmem gösterdiler mi , takip etmediğim için bir bilgiye sahip değilim. fakat bu şekilde cevap verseydin en başta zaten rahatça anlaşılırdı dimi ? bir motorun yol versiyonu demek her türlü yarışta ( cross, racing, enduro vs ) bu tarz yarışlardan kullanılan motorun trafikte kullanılabilir hale getirilmesidir. yol versiyonu buna denir aklınızda olsun. örneğin bazı enduroların dakar versiyonları gibi. sizin dediğiniz ise prototiptir yada kısaca örnek modeldir.

her neyse kısaca honda cbr ın kasayı baya değiştirmiş,muhtemelen bunu üretmeye başladıktan sonrada şuan güncel cbr ı bence kaldıracaktır.

iyi günler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Kasası gibi motoruda değişir inşallah. pulsarla kafa kafaya gitmek 250 cc olsada bir racing'e yakışmıyor.Bütün 250 liklerin arkasından el sallamasın en azından yoksa bu görüntüye hiç yakışmayacak.Cıbırcılar taşlamayın hemen bu temennimi sizin için yapıyorum.=)

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmem gösterdiler mi , takip etmediğim için bir bilgiye sahip değilim. fakat bu şekilde cevap verseydin en başta zaten rahatça anlaşılırdı dimi ? bir motorun yol versiyonu demek her türlü yarışta ( cross, racing, enduro vs ) bu tarz yarışlardan kullanılan motorun trafikte kullanılabilir hale getirilmesidir. yol versiyonu buna denir aklınızda olsun. örneğin bazı enduroların dakar versiyonları gibi. sizin dediğiniz ise prototiptir yada kısaca örnek modeldir.

her neyse kısaca honda cbr ın kasayı baya değiştirmiş,muhtemelen bunu üretmeye başladıktan sonrada şuan güncel cbr ı bence kaldıracaktır.

iyi günler.
    bek bey büyük ihtimal kalkıcak hatta cogu motor kalkabilir abs olmayan motorlar 2017 sonunda kalmıcak abs zorunlu hale geliyor çünkü

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Midnight versiyonunu bulamadım bula bililen varsa atsın büyük ihtimal seri üretim motorları bunlar. Ve ben Kırmızıyı beğendim :D

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)