Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj pulsar 200 NS

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 UAG
    Selamun aleykum arkadaslar yeni motor almayi dusunuyorum aklimda bajaj pulsar 200 NS var dusunceleriniz nedir nasil bir motordur tavsiye edermisiniz simdiden tesekkurler. Tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Café Racer

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Rs kulanıyom 1200 km de bi sıkıntım yok henüz.Bakımlarını düzgün yaparsan sorun yaşamazsın. Hatta sorun yaşayan sayısı da az yani

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Pulsar 200NS 11400 km sonunda memnunum , şehiriçi otoban kullanımı , servis ve bakım maliyeti ucuz ,yedek parça fiyatları rüya gibi.
    Şu ana kadar uzun yol İstanbul - Salihli yaptım gidiş dönüş , yazın bir karadeniz turu planım var.
    (Artı Bajaj güçlendikçe diğer firmalarda ataletten kurtulup bize yılların motosikletlerini satmayı bıracaklardır)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    10 yıldır aynı cbf ve aynı ybr satılıyor şaka gibi

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 yıldır aynı cbf ve aynı ybr satılıyor şaka gibi
    35 sene sonra enjeksiyon teknolojisiyle tanışacağımız söyleniyo.. düşünsenize su soğutmalı enjeksiyonlu ybr. biz değil ama çocuklarımız görecek
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

2016 model yaklasik 3500kmdir kullaniyorum. Ben bütçem bu kadar diye bunu aldim. Sifir aldım ve ilk motorum. Fazla bir kiyaslama isine giremem ama bence sifir fiyatına gore alinabilecek en iyi motosiklet. Bütçem olsaydı ve suanki aklim olsaydi kesinlikle cbr250r ile başlardim fakat tabiki de 200ns kotudur demek istemiyorum ama bende hicbir sıkıntı olmamasina ragmen(birkac ufak tefek aksaklıklar haric) internette yazilanlari okuyunca falan tamamen guvenemiyorum sorunsuz bir bicimde devam eder mi diye. Fakat ben yine bu butceyle bunu alirdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)