Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorumu sattım, bir süre ara veriyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    merhaba yoldaşlarım. mezun olup şehir değiştirdiğim için ve arkasından askere gideceğim için hüzünle motorumu sattım. tabi bunda sigorta fiyatlarının yüksekliği, usta-servis sıkıntıları, kış mevsiminde kullanmanın zorlukları da etkili oldu. ancak motosiklete bindiğim her seferinde çok keyif aldım. ileride arabam da olsa garajımda bi 2 teker olacaktır diye tahmin ediyorum. yaklaşık 10.000 km yol yaptım. çok şey öğrendim. forumdan da çok fazla insandan yardım aldım.

şunu çok net söyleyebilirim, bu forum motosiklete çok olumlu katkısı olan bir oluşum. her açıdan. umarım böyle de devam eder. ben artık ilginç sorunlarla kafa ütüleyemeyeceğim elimden geldiğince foruma girip yardım etmeye ve motosiklet gündemini takip etmeye çalışacağım. umarım 2 sene içinde tekrar yeni bir demir at ile ilgili paylaşımlara başlarım.

ve şu anda yapacağım ilk iş, ışıklarda veya herhangi bir yerde motorlu birini görürsem usulca yaklaşıp 'abi kaç basıyo bu?' diye sormak olacak. 'abi bi vınlatsana be' gibi absürt isteklerde de bulunabilirim

tekeriniz düz bassın.
    ewening bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hakkına hayırlısı olsun kardeşim.
    kordinaryus bunu beğendi.

ewening - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi scotter 150CC
    Hayırlısı olsun ihşallah

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    4 devre olarak askere gitme baharda denetlemeler var çok zorlanırsın. Seneye yaza 3 devre olarak askere gitmeni tavsiye ederim. Askere gitmeden önce bu konuda bilgim yoktu ancak 3 devre olarak gidince rahat oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)