Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Önümdeki motor polisten kaçtı, polis beni aldı yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Dün motosikletime vurmuşlardı, bugünde tutanak işlemlerini halletmek için motorcuma gittim. İşim bitti çıkarkende bi tane mt7 nin arkasında gittim. Trafikte polis orta şeritte yol istedi çekil kenara dercesine, buda el kol işareti yaptı tartışma büyüdü. Bende ışıkta yavaşlaynca yapmayın dedim adam haklı dedim. Sonra mt li arkadaş bastı gitti plakasıda kapalıydı.

Sivil connectli polis hemen beni durdurdu bende sağa çektim indim. Yapmayın abi gereği yok derken hemen plakamı aldılar. Çabuk arkadaşını çagır dediler. Çocuguda tanımıyorum adı erdemmi emremi ole bıseydi yanılmıyorsam bunu söyledim. Çağırmamı istedi numarası yok hiçbir samimiyetim yok ben işe gidiyorum dedim. İnanmadı denize grupca geziye gittiğimizi iddaa etti.

Son kez soruyorum çağır gelsin dedi; bendede numarası olmadıgına ıkna etmeye calıstım. Ben onu mobeseden bulurum soylemezsen soyleme dedi plakamı aldı. O zatenni bitti sende bittin lan dedi. Kameranda var mahkemeye başvurursun dedi. Oysaki kameram kapalıydı.

Yapma etme allah rızası için abi sadece adını bılıyorum tanımıyorum numarası yok dememe ragmen arabaya bindi elinden tuttum abi bi dinle dedim. Patlatırım bitane çek elini dedi. Bindi gitti.

İşte bu tarz insanlar yüzünden polis mesleği bu hale geliyor. Yaptığım en ufak bişey yok en ufak evrağım eksik değil herşeyim tam. Tanımadıgım bi insan yuzunden bu durumlara düştüm. Olay yeni gelişti

Tecrübesi olan varsa bişry yapmam gerekiyormu acaba. Yoksa yüklü bi ceza gönderecek yada akşam beni ifadeyemi çağıracaklardır. Sivil polia muhtemelen amir gibi bişeydi
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En fazla trafik cezası yazdırır, dava açsa da bir şey olmaz. Sonrada sen ona dava açarsın istersen. Keşke kameran kayıtta olsaydı.

Dua et narkotik falan değilmiş, cebine elini atıp "nereden aldın lan bu hapı" diye azına sıçabilirdi. Onlar sana gelmedikçe girme böyle işlere. Plakayı da çıkartmış, zaten.

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böylesi haberler yüzünden polislerden nefret etme derecesine geldim.

egemen0zturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    welcome to turkey

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hattoi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En fazla trafik cezası yazdırır, dava açsa da bir şey olmaz. Sonrada sen ona dava açarsın istersen. Keşke kameran kayıtta olsaydı.

Dua et narkotik falan değilmiş, cebine elini atıp "nereden aldın lan bu hapı" diye azına sıçabilirdi. Onlar sana gelmedikçe girme böyle işlere. Plakayı da çıkartmış, zaten.
    Çok film izliyorsun, biraz azalt istersen
    wing41 bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu tarz polisleri iplemiyorum

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Şaşırmıyoruz artık bu haberlere bence bunlar daha iyi günlerimiz.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Hiç bişi yapamaz. Yapabilicek olsa senden çağırmanı istemez yapıcağını yapardı. Arkadan ceza gelirse git şikayet et.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl film sokakta pandacığım, filmler daha gerçekçi artık. Biraz gezersen anlarsın ;)

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Olay da 2suclu var plakası olmayan/kapalı kaçan sürücü ve polis..
    Kamera kaydı olsa da kanun habersiz kaydı kabul etmez ama kendinizi aklarsiniz..
    O hareketi yapan kaçan artist sürücü dilerim tez zamanda bir aracın altında kalır.
    Bende motorcu'yum,10 senedir trafikte yim.2kez aradan gecmedim makas atmadim yolumda gittim lambada bekledim bana bu 4 kaza ile atlattım böyle deli gibi sürüp makas atsam 1 senede 4 kaza yapardım hem böyle sürücüler yüzünden millet motordan nefret ediyor,yol vermez sinyal korna yapan motorcular tinlamiyorlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondolog bunu beğendi.

typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Arac plakasini ve polisin adini alip sikayet etseydin tehdit etti diye abi filan olaylarina niye giriyosun bu soytarilar yuzunden polislik meslegini cigniyolar eskiden polis meslegini polislik icin yaparlardi simdi para icin yapiyolar adam universite mezunu meslek sahibi olamiyo son care polis olayim diyo iyice suyunu cikardilar universite bitirip is bulamayan vasifsiz elemani niye polis yaparlar anlamis degilim

Roadstarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Land Cruiser250
    Hangi il ve ilçenin polisi öncelikle onu merak ediyorum ? Trafik emniyet müdürlüğünde amcam görev yapıyor. Aynı şekilde benide 1 ay önce çevirmişti bahsettiğin cinsten sivil araç. Aöf sınavından çıkmıştım ve eve geçiyordum. Plakamı sordu ve bende plakam sağımda dedim, custom yan app plakalık taktığım için görememiş sağa çek dedi, çektim indim arabayı götüme kadar yanaştırdı evrakları istedi verdim baktı, ruhsatta keeway depoda harley davidson yazıyor dedi, bende evet doğrudur chopper dedim bu sucu motoru değil custom ediyorum dedim. O ne ya diye tepki verdi, açıklayamam dedim acelem var dedim. Çalıntı mı bu falan dedi bana bende sinirlendim, emniyet müdürlüğünde amcamın adı ve soyismini verdim ararmısın dedim. Şans bu ki amcam da bunlardan çok eski görev yapıyor bunlarda toy daha önüne gelene çeviriyor yolda aksiyon arıyormuş amcamla daha sonra konuştum, o gün amcamda güzel bir fırçaladı polis benden özür diledi... Anlicağın kardeşim istanbul da ise olayı çözeriz. Tanıdık şart. Yoksa herkese atar yapıyorlar...

Motosikleti
    MT-25
    Ceza da ne cezası yazacak. Ceza gelirse itiraz et. Sorun olmaz.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gözünü korkutmaya çalışmışlar sende biraz korkmuşsun anlaşılan.

Bişe olmaz bence. Evrakların eksiksizse tabi

Sivil polisin trafik cezası yazma yetkisi yok. En fazla gider bir trafik memuru arkadaşından rica eder yazdırır. Sende gidip öder,sonra itiraz edip iptal ettirirsin.
    Fazla şımartmayın şunları.
    hattoi bunu beğendi.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Sivil connectin polis aracı olduğunu nasıl anladın. Kimliklerini gösterdiler mi? Puştun biri keklemiş olmasın.

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Sana öyle birsey deme yetkisi yok kısacası sizi korkutmak istemis polislik mesleğini kullanmaya çalısmıs keske kameranız açık olsaydı en azından mahkemeye verirdiniz

Roadstarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Land Cruiser250
    Plaka resmî, ve arabanın içinde şu yukarı takılan lambaydı, sirendi, telsizdi, silahtı görmüştür yeterince ikna olmuştur bence...

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Elinde telsiz vardı zaten polis aracı olduğunu anlamıştım. Kaçabilirdim bende ama neden kaçayım ki herşeyim tamdı. Durunca konuşuruz zannettim.adam resmen terör estirdi , polisleri o kadar çok sevmeme rağmen bu tarz bi konuşma yapınca insan ister istemez etkileniyor. Bakalım akşam karakoldan çağıracaklarmı. Gerçekten çok yazık armalarına güvenip kabadayılık yaptı. Ki bende yaşça küçük olmama rağmen burda yazmak istemediğim küfürleri etti. Allaha havale ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Öndeki motordada bi suç yoktu orta şeritte ilerleken adamın arkasından sıkıştırıp el hareketiyle yok istedi. Olay bu arada mersinde oldu öğlen göçmen kavşağında. Bekliyorum nasıl bişey yaoacaklar plakamı boşa korkutmak amaçlı aldıklarını sanmıyorum. İnşallah öyle olur

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)