Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorumu çekmişler

Motovento
    REKLAM ALANI
    fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    motorum kaldırımda geçen insanlar için hic bir engel teşkil etmiyordu
    Yazmis motoru cekilen arkadas dikkat ederseniz. Boyle bir durumda en fazla ceza kesilir motora, kamyona atip goturmek kotu niyetlilik bence.
    O alisveris merkezini yaparlarken, motosikletler icin de park yeri dusunulmelidir ayrica, ama ben hic bir avm'de oyle bir sey gormedim simdiye kadar. Hic bir yonetmelikte de motosiklet park yeri diye bir sey yok zaten. (Not: mimarim)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmis motoru cekilen arkadas dikkat ederseniz. Boyle bir durumda en fazla ceza kesilir motora, kamyona atip goturmek kotu niyetlilik bence.
    O alisveris merkezini yaparlarken, motosikletler icin de park yeri dusunulmelidir ayrica, ama ben hic bir avm'de oyle bir sey gormedim simdiye kadar. Hic bir yonetmelikte de motosiklet park yeri diye bir sey yok zaten. (Not: mimarim)
    Hocam motosiklet için park yeri güzel bir olay ancak düşünmek zorunda değiller. Otopark ücretsiz ise veya ücretli olup kaçak girmiyorsanız gayet doğal olarak araç için ayrılan yere motorunuzu park edebilirsiniz. Kimse de birşey diyemez bu duruma. Hatta akıllı motorcu ortasına değil sağına soluna bırakır böylece 1-2 motorcu daha bırakabilir yanına. İstanbulda bir çok AVM'de biz böyle park ediyoruz.

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben arkadaşın bu yazısını gördüm ama onun engel teşkil etmiyordu demesi beni pek inandırmıyor ben görmediğim sürece bişey diyemem kaldırıma çeken biri tabi ki kendini bu konuda haksız görmez yada öyle düşünmez öyle düşünüyor olsa motoru kaldırıma bırakmaz zaten ikinci konu ise avmlerde motorunuzu normal bir otomobil gibi istediğiniz yere bırakabilirsiniz kimse size niye bırakıyorsunuz diyemez kaldı ki birde hiç bir avm de böyle motorculara ait özel bi yer görmedim demişsiniz öncelikle hiç kimse bunu yapmak zorunda değil motorsiklet de sonuçta bir taşıt hadi bisiklet deseniz neyse diyeceğim ayrıca hiç bir avm de böyle bi yer yok demek de yanlış haftasonu size çeker gönderirim evimin yakınındaki bi alışveriş merkezinde motorcular için yapılan yeri, yapılan yer deyince aklınıza çok büyük bir inşaa gelmesin avm yetkilisi araç otoparkındaki önlü arkalı 6 tane araçlık yerin etrafını çevirmişler ve burada motoru ile gelen insanlar rahatlıkla motorların içerisinde araçlarını park ediyorlar dışarı bırakmak isteyenler içinde şöyle bişey düşünüülmüş motoru hem kilitleyebileceğiniz hemde ayrı bir park alanı yapmışlar yani etrafımızda motorcularıda düşünen işletmeler mevcut birde düşünmek zorunda olmadıkları halde çünkü otomabil nasıl bir taşıt ise o park yerinde veya şeritte hakkı var ise motorsikletinde var cünkü oda bir taşıt değişen bişey yok zaten motor kullananların aslında genelde yaşadıkları sorunlar bundan kaynaklanıyor kullandıkları aleti taşıt gibi görmediklerinden dolayı otomobil sürücü ile sürekli zıt düşüyorlar trafikte belli bir hızda giderken o şeritte seninde hakkın var ama şeritin sağında durmuşsun solunda durmuşsun sana kalmış bişey zaten doğrusuda bu öndeki aracın tekerlek hızzasında gitmen güvenli bölge ama sen gidipde aracın aynadan baktığında kör noktasında ilerliyosan ver serit çizgisinde falan gidiyorsan öndeki araç bi çukurdan kaçayım dese direk yeri öpersin ondan sonra motora saygı kalmamış kalmaz tabi arada derede ne işin var senin yani arkadaşlar bu konu üzerine saatlerce konuşabilecek detaylı ve yoruma oldukca acık bir konu insallah ileride bir gün bir araya geliriz de bu konuları uzun uzun konuşuruz.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    cevahirde özel motosiklet park yeri var ve başında sürekli ayakta güvenlik duruyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)