Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pocket Bike Almak...

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a Herkeze Abiler Ben 14 Yaşındayım. Honda İnnova 125i 2011 Model Motosikletimiz Var. (babamın ama Ben Kullanıyorum Genellikle). Babam Tam Arkadaşlarımla Gezecem Hop Motoru Getir Hop Götür Hep Zevkimi Yarıda Kesiyor. Bende Bu Yüzden Pocket Bike Alamayı Düşünüyorum. 2 Yıldır Araştırıyorum. Neyse Konuya Gelelim. Ben Hurdacıdan Çalışan Bir 125cc Motor Aldım Egzos Felan Hepsi İçinde 80 Tlye aldım. Motor Çalışıyor Gayette Torku Yerinde Ben Zorladım Böyle İyice İdare Eder. Ben 49cc Pocket Bike Alıp Bu Motoru Ona Takacağım. Takanlar Var Youtubede. Neyse İşte Ben Bunu Türkiyeden Almam Adam Gidiyo Almanyadan Alıyor motoru Hurda Ediyor Sahibindende 1300 Tlye Satıyor. GearBeast Çok İyi Bir site + 100 Dolara Yakın Kargoları DHL Şirketi İle Gönderiyor Buda Demekki 5 Gün. Neyse Link Bu Abiler http://www.gearbest.com/mini-motor/pp_284540.html Bunu Alıcağım ama Gümrük İşin İçine Girince işler Değişiyor. Sizce Ben Bu Motoru Parça Parça Getirtsem Gümrük Farkedermi Veya Gümrüğe Takılırsa ne Kadar Vergi Öderim ?

http://www.gearbest.com/mini-motor/pp_284540.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Gümrüğe takılırsa kargo firmasına vekalet veriyosun senin yerine gümrük işlemlerini yapıyolar. Yüzde 30'a kadar ek maliyet çıkar. Parça parça getirtirsen hiçbir sorun çıkmaz. Deneyimlerime göre kucaklayarak taşıyabileceğin ebatta her kargo gümrüğe takılmadan geçiyor.
    fleizeN bunu beğendi.

Abi Genellikle Gümrüğe Takılıyorlar. Geçen Gün 80 Dolara Quadcopter Getirttim Aliexpress'ten "OKİM" Direk Açmış Paketi. Yani Boyutlarından Dolay Açarlar Bakarlar ?

Motosikleti
    Alıntı fleizeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Genellikle Gümrüğe Takılıyorlar. Geçen Gün 80 Dolara Quadcopter Getirttim Aliexpress'ten "OKİM" Direk Açmış Paketi. Yani Boyutlarından Dolay Açarlar Bakarlar ?
    3D yazıcı ve Quadcopter gibi aletlere takıntılar nedense ama ben türkiyede en ucuzu 900 lira olan moving head denilen sahne ışıklarından 3 tane getirttim üçünün de paketi bile açılmadı gümrükte. Senin quadcopterle hemen hemen aynı para benim ışıklar. TNT kargo çok iyi ya

Abi Ben Eskiden aliexpress'ten Alışveriş Yapardım ama Artık GearBest'ten Yapıyorum Çünki 50 Dolar Ve Üstü Ürünleri DHL Kargo İle Gönderiyorlar ama Kesin Değil. Bazen İndirim Yapıyorlar Ürünün Üstünde DHL Yazıyor Ben Bu Yüzden Almayı Düşünüyorum Acaba DHL Kargoyla Geldiği İçin Açılmaz Belki ?

Motosikleti
    Alıntı fleizeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Ben Eskiden aliexpress'ten Alışveriş Yapardım ama Artık GearBest'ten Yapıyorum Çünki 50 Dolar Ve Üstü Ürünleri DHL Kargo İle Gönderiyorlar ama Kesin Değil. Bazen İndirim Yapıyorlar Ürünün Üstünde DHL Yazıyor Ben Bu Yüzden Almayı Düşünüyorum Acaba DHL Kargoyla Geldiği İçin Açılmaz Belki ?
    DHL ile sis makinesi getirttim o da gümrükte açılmadı ama tost makinesi kadar alet.

hfz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DHL ile sis makinesi getirttim o da gümrükte açılmadı ama tost makinesi kadar alet.

faturada gercek fiyati mi yaziyor peki? ben de turkiyeye urun yollamak istiyorum.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hfz61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    faturada gercek fiyati mi yaziyor peki? ben de turkiyeye urun yollamak istiyorum.
    Fiyatı ve kutu içeriğini araştırmıyolar çok büyük paket olmadıkça. Ama gidip de 30 dolarlık ürünün üzerine 500 dolar yazıp bunu test etmeyin

Abi Peki Pit bikelar Oluyor Ya onlardan Varmıdır Türkiyede. Yamaha PW 80 Honda cf50/125 Felan Onlardan Varmıdırki ? Sahibinden de Gördüm Bir Tane Yamaha PW50 Ama O Vitessizdi. Abi Ben Sana Kısa Açıklıyım Benim Amacım Cross Motosiklet. Yani Ben Cross Arıyorum... Lifan Pony 100-c Ler Var Ama Hiç cross a Benzen Bir Hali Yok.

hfz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı ve kutu içeriğini araştırmıyolar çok büyük paket olmadıkça. Ama gidip de 30 dolarlık ürünün üzerine 500 dolar yazıp bunu test etmeyin
    Tesekkur ederim bilgi icin peki tnt kargoyu nasil seciyorsunuz siparis verirken?

Motosikleti
    Alıntı hfz61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim bilgi icin peki tnt kargoyu nasil seciyorsunuz siparis verirken?
    Aliexpress'te kargo seçenekleri var zaten. Ancak her satıcıda her kargo firması olmayabiliyo veya hızlı kargoya indirim imkanı olmayabiliyo. TNT kargo mesela normalde 50-150 dolar arası, ben 2 kere bedava bir kere de 18 dolar ödeyerek TNT kargo hizmeti aldım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)