Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Teker yapanlar bi bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    metin6gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 loyal rks titanic 150 cbr125r
    kardeş bi konu açıyosun insanların fikrini alıyosun fikirlerini yazıyorlar ..
    biride ben .
    geride bi konu daha açıyosun yok işöle dediler yok böle dediler iyide canm kardeşim aynı yere konu açıyosun cvp veren insanlardan olumsuz cvp aldım diye yine cvp bekliosun ne derece mantıklı bilmiorum ama ben halen diyorum sana ....

gazı verir pat diye kaldırırsın önünü gözün korkar gazı yedire yedire indiremez pat diye düşürürsün ön tekeri 1 olur 2 olur 5 olur o keçe patlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

şanslıysan tek sorun bu olur şanslı veya ironman degilsen istisnasız her arkadaşın dedigi gibi o ayarı kaçırırsan kafana geçer o motor altında ybr yok r25 den bahsetiyoruz nispeten güçlü bi motor gaz kaçırdıgın anda sen sırt üstü sürüklenirken motorunun yan yatmış bi şekilde sürüklendigini görürsün işte o onda r25 granaj fiyatlarını anımsa ve cebindeki kaşıntıyı düşün ;)

ama sen yap yinede biz izleriz yani ali amcadan parça flan getirirkendepaylaşımda bulun bizde insanız ama dimi eğlenmekgerek

ha unutmadan öle bi olay yaşayıp buraya konu açtıgında ( ben demiştim sana ....) dicek 20 kişi olucaktır habern ola sağlıcakla tekerLERİN düz bassın inş .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    altın elbiseli adam bununla ilgili video çekmişti çok önceden neler olabilir hepsinden bahsediyordu.
    bkz. https://www.youtube.com/watch?v=5n9sfMcTSGM

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Profesyonel stunt yapan tanıdığım gençler var.
    Açılışlara, tanıtımlara fuarlara katılır gösteri yaparlar.
    Eskiden yaşadığım şehirde olduklarından uzun zamandır görüşmedik hala devam ediyorlar mı bilmiyorum.
    Sadede geleyim.
    Bu gençler benim antreman yaptığım alanın bir bölümünde antreman yaparlardı.
    Her antremanda en az 4-5 kez düşerler, bazen bir iki motor pert ederlerdi.
    Bak dikkatini çekerim bunlar profesyonel !!!

Şimdi bu adamlar bile patır patır düşecek ama sen hiç düşmeden teker yapacaksın öyle mi?

Yani motoru bozmaktan daha büyük problemlerin olacak ki buna bir taraflarını kırma ihtimalini de ekle.
    onlar imkansızı deneyecek tecrübede olduklarından limitlerin dışına çıkmaları olasıdır.

konuyu açan arkadaşa da tavsiyem, kredi çekmek istiyorum başlıklı konuları okuması
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

hem ayranım dökülmesin hem
    jimi_hendrix bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Arka dişliyi büyütmeyle başla.
    Hem tekere kolay gelir, hem motoru zorlamaz.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Zincir dişli lastl debryaj balatası. Bunlar her halükarda yeniyo teker yaparken. Bide düşme olayı var ben hala düşebiliyorum ustalığa tecrübeye bakmıyor. Gerisi şansına kalmış. Daha debriyajı bırakmadan sibop da kesebilir. Benim elimde bi kaç tane kaldı öyle motor.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kafaniza taktiysaniz yeni motorsiklette degil de ucuz ve eski bir mobilet turu bir alette ogrenin ilk basta bence, bos bir alanda. Hatta eger varsa dag bisikletinde calisin ilk once. Tecrube kazanip kendinizden emin olduktan sonra kendi motorsikletinizde de denersiniz. Yoksa tecrubesiz oldugunuz icin dusme ihtimaliniz cok yuksek. E hadi ekipman korur size birsey olmaz ama motorsiklette ciddi masraf cikar. Acaip aptal hissedersiniz kendinizi o ilk dusmede. Cunku birden bire gerceklerle yuzlesip akillanirsiniz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)