Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

@Barodi hk, ( neden engellendi vs )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Bana göre forumun Huysuz Virjiniydi.
    Geri dönmesin, geri dönerse tadı kaçar artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Zamaninda kamuflajli motosikleti ve pantlonu ile fotograf koydugunda tanimistim onu. Belkide daha oncesinde, hayata dair veya ince isle ilgili bir konusunu okumustum galiba. O zamandan beri hatirlarim.
    Severdim, gulumsetirdi beni.
    Youtube da hala takipcisiyim.
    Okuyorsan burayi. Sevdigim uyelerden biriydin barodi reiiss.
    Motoru niye degistirmiyorsun yorumuna, parami var .... diye videona kuzenle bayagi gulmustuk.
    Sevgilerimle.
    KaskReis ve geocitys bunu beğendiler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    İyi adamdi etkinlikte tanismistiksiteminde haksizda degil faydali birsey yapmaya calissa trolleniyordu bende yeni gordum uzuldumde bu arada formda bir sorunmu var begeni ve mj ima alinti yapildiginda uyari bildirimi aliyordum artik gelmiyor ayarlarda normal genel bir sorunmu acaba

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamaninda kamuflajli motosikleti ve pantlonu ile fotograf koydugunda tanimistim onu. Belkide daha oncesinde, hayata dair veya ince isle ilgili bir konusunu okumustum galiba. O zamandan beri hatirlarim.
    Severdim, gulumsetirdi beni.
    Youtube da hala takipcisiyim.
    Okuyorsan burayi. Sevdigim uyelerden biriydin barodi reiiss.
    Motoru niye degistirmiyorsun yorumuna, parami var .... diye videona kuzenle bayagi gulmustuk.
    Sevgilerimle.
    Bizde arkadaşlarla çok gülmüştük hocam gerçekten sevdiğim insanlardan biriydi.İstanbul'da olsam kesin giderdim toplandıkları zaman.

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumu bir çok saçma üyelerine nazaran çokça ciddiye alan ve yazdığı yazılarıyla attığı videolarla elinden geldiğince bir şeyleri öğretmeye çalışan sevecen ve forumun bana göre sayılı üyelerinden birisiydi. Silinmesine ciddi manada üzüldüm. Gerçekten sevdiğim biriydi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bu forumda 10.000 liraya ne alayim ybr tekere gelmiyor gibi konular seviliyor genelde fayda içeren veya bilgi paylaşan konular veya yardım gerektiren konular çok fazla tutulmuyor.

Bir konunun tutulmasında site yönetiminin yapacağı çok birşey yok kabul ediyorum ancak trol konuları başlıkları ve içerikleri iyi takip etmelidir.

Site yönetimi olarak tık sayısı ve reklam gelirleri üzerinde durup içerikteki kaliteyi gözetmedikleri surece bu işler duzelmez.

Doğrusu arkadaşın kendisine bir sempati duyduğum söylenemez ancak vurguladığı konuda haklı.
    axios bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben pişman olduğunu düşünüyorum insan anlık kızgınlıkla istemeyeceği kararlar verebilir. tükürdüğünü yalamaz belki ama yoğun istekte bulunursak gelmesine vesile olabiliriz mesela barodiyi nasıl bilirdiniz diye bir konu açalım herkes övsün yüceltsin

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Şuan youtube'da saçma sapan introlar deniyor :D:D:D
    Ali Bircan ve gurkanerkan bunu beğendiler.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küfürbazın tekiydi.Farkı buydu.
    Böyle ağzı bozuk terbiyeden yoksun kişilerin mutlaka ayıklanması gerekir.
    barodi ile kaç kez konuşma fırsatı buldunuz?
    iyiliksever, paylaşımcı, hayatındaki onca olumsuzluğa küçük yaşlardan beri savaşarak kendini yetiştirmiş, büyüklerine karşı saygılı, anlayışlı, söz dinleyen, sabırlı bir insan..
    Eeee adam küfredecek tabii, çünkü motorcu adam bağımsız, fevri, özgür, hesapsız adamdır...

şunu kendimize itiraf edelim üstadım, bizler motorcuyuz...
    normal değiliz. normal olsak, milletin ölüm olarak gördüğü yere biz ruhumuzu sürmezdik...

bence, Barodi'nin günahını aldınız. helalleşmelisiniz ama o her gün herkese hakkını helal eden biri..

nereden mi biliyorum, 3 yıldır sürekli arayıp düzenlki şekilde hal, hatır sorar
    efendy06 ve Thracian bunu beğendiler.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiliksever, paylaşımcı, hayatındaki onca olumsuzluğa küçük yaşlardan beri savaşarak kendini yetiştirmiş, büyüklerine karşı saygılı, anlayışlı, söz dinleyen, sabırlı bir insan..
    Eeee adam küfredecek tabii, çünkü motorcu adam bağımsız, fevri, özgür, hesapsız adamdır...

normal değiliz. normal olsak, milletin ölüm olarak gördüğü yere biz ruhumuzu sürmezdik...

bence, Barodi'nin günahını aldınız. helalleşmelisiniz ama o her gün herkese hakkını helal eden biri..

çekip giden helâllik ister, çekip gidenden helâllik istenmez.

metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    Barodi her konuda haklı gibi. Tek bir konuda aşırı tepki vermiş, "UYARI VERME DİREK BANLA PARALEL DEVLETİN MODERETÖRÜ" derken, forum moderatörünü paralel devlet ile iklişkilendirmesi biraz aşırı bir tepki olmuş. Bu suçlama elbette gerçek olamaz. Herhalde banlanmak için kasıtlı söyledi. Bu arada meraklısına not, forum için sürekli bilgilendirici yazılar yazan zileliorhan nikli kullanıcı da aynı gerekçelerle forumdan uzaklaşmıştır. Kendisi banlanmamıştır ancak bildiğim kadarı ile yazmamaktadır. zileliorhan'ın açtığı konulara bir göz atın, ne dediğimi anlayacaksınız.
    Netice: Forum gün geçtikçe kan kaybediyor. Troller çoğalıyor, tıklama sayısı artıyor, non-trol kullanıcılar forumdan uzaklaşıyor, forumun kalitesi düşüyor.
    Olan bu.
    Bir örnek daha veriyim, forumun en aklı başından kişilerinden birisi AttilaXtreme nikli kullanıcıyı son günlerde hiç yorum yaparken gördünüz mü?
    hokasuya bunu beğendi.
    “Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez. “ Alparslan Türkeş

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çekip giden helâllik ister, çekip gidenden helâllik istenmez.
    helaleşmiş zaten.. yazısını okumadınız mı?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    YouTube kanal linki atabilir misiniz. Mobilden giriyorum

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

geri getir o zaman başkan. forumda en çok huzur birlikteliğe ihtiyacımız olan şu zamanda olması gereken budur

svgblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx

İl Temsilcisi diyince aklıma daha bilinçli kişi geliyor. Küfür etmek ne zamandır bağımsızlık fevrilik ve özgürlüğü temsil ediyor ? Heleki Özgürlük küfür ile aynı cümle içinde kullanılamamalı bile bence. Motosiklet kullanmak ayrıcalık ? Anormallik ? Tartışılır.

Barodiyi tanır ve severim ama bazı yerlerin kuralları oluyor ya uyuyorsun yada uymuyor sevmiyor gidiyorsun. Tercihlerden ibaret.
    000000 bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    helaleşmiş zaten.. yazısını okumadınız mı?
    adamı da mesajını bilmem, okumadım. kim gitmiş kim kalmış, biri kalkıp da burda konu açarsa görüyorum. neyse...

hazır konusu açılmışken, bu kaçanlara-göçenlere ilişkin sorular var kafamda; dillendireyim.

"gittiler, neredeler?" temalı iki konu gördüm ben üyeliğimden beridir.

1. zileliorhan: son konusunda gezi fotoğraflarını vermişti. hayvan otlatan kadına, çok afedersiniz, "mal" ithamında bulunmuştu. ben yakıştıramadım, bi sürü kişi yakıştıramadı. tepki gösterdik, kaçtı gitti.

2. barodi. gene son konusunda çakar-makar bilmem ne göz tecavüzcüsü bi şeyler gösterdi.
    o konudaki mesajım:
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzozla kulaklarımızın ırzına geçtiniz şimdi sıra çakarla da gözlerimizin ırzına geçmekte; güzel...
    buna cevaben, argo tabirler içeren, ağzı bozuk bir şekilde "tepki" gösterdi beyefendi. şikayet ettim, sildiler mesajını. hop! sonra o da kaçtı gitti.

yani, giden tepki olsun diye gitmiyor. bi paylaşım yapmak isteyen gene yapıyor, takdir edenler mutlaka oluyor, eleştirenler de oluyor. sen kendi yaptığının doğruluğundan, hakkaniyetinden eminsen niye arazi oluyorsun ki?
    TOTEMONS, svgblg ve zaferce bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Konu kilitlenmeden bir iki hatırlatma yapayım çünkü kişiye özel konu açmak yasak.

Değerli arkadaşlar lütfen forum kurallarını okuyun.
    Barodi arkadaşımızın artık foruma dönmesinin mümkün olmadığını göreceksiniz.
    Yıllardır gördüğüm kadarıyla forum yönetimi bu kuralı tavizsiz uyguluyor.
    Yani hepimiz zaman zaman sinirleniyoruz ama bir adım atacağınız zaman sonuçlarını düşünerek atın.
    Bu tür problemlerin en büyük sebebi forum kurallarından habersiz olmanız.
    Bence kuralları bir okuyun.
    svgblg bunu beğendi.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan youtube'da saçma sapan introlar deniyor :D:D:D
    Katılmıyorum ama istemsizce güldüm

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  konu amacına ulaşmıştır
    1.2.38. "Taziye / Tebrik / Kutlamalar" ve "Onlar Hep Bizimle Birlikteler" forumları haricinde kişiye özel başlık açamazsınız, mesaj yazamazsınız. Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj göndermelisiniz.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)