Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Az Önce Yanımda Düşen Motorlu Arkadaş!

Motovento
    REKLAM ALANI
    E-CC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFM
    Merhaba, bugün İstanbul'da hava güzel olduğu için bir gezintiye çıkayım dedim. Her zaman ki yerden sabit bir hızla giderken ileride kırmızı ışıkların yandığını görüp gaz kestim yavaşladım. O arada arkadan bir helikopter gibi ses geldi aynadan bakmam ile S çizerek gelen scooter bir motosiklet patpatpatpaptapap yaparak geliyor. Dengesiz olduğunu görünce sağdan açık bir ara yol verdim. Bunlar yaklaşık 4 sn içerisinde gerçekleşiyor yani ben kırmızı ışığı görüp yavaşladım ve yol verdim. Önümde ise transit kasa uzun araç vardı. Bu arkadaş ışıkları farketmemiş ve benim ile transitin arasından geçmeye çalıştı fakat transit kırmızı ışık için frene basınca bu arkadaş panik freni yaptı ve yerde bayağı bir sürüklendi. Lakin bende hızlı olsaydım benimde düşmem kaçınılmazdı çünkü motor darmaduman oldu ve direk önüme düştü. Garip olan şu ki; adamın kaskı felan yoktu ve yere düştüğünde hemen kalkıp pert motora binip gitti. Buda bugün geçen bir anımdı anlatmak istedim. Tekeriniz düz bassın

Not: Kırmızı ışıklarda geçen arkadaş ilerki kırmızı ışıkta durdu.

Not: Arkadaşım değil, öyle tabir ediyorum.
    mehmetenis ve bindiregandi bunu beğendiler.
    Fıtıfıfıtıfıtıfıtıfıtıfıtıfıtıfıtıfıtıfıtıtı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Size gecmis olsun düşen arkadaş kendi cezasını çekmiş scooter kullanan paket servis lahmacun durum vb.. Elemanlar maalesef kural bilmez aradan makas atarak gidenler asil sorun su teker ne kadar ufak ise (10) düşmek kolay denge zor is motosiklet Honda cb125e tekerler 18 beygir gibi diğerleri yanında midilli gibi kalıyor 17 hatta 16 lastikler var
    E-CC bunu beğendi.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Geöen gün kırmızı ışıkta karşılaştığım bir kurye dizlik takmıyorum diye bana kızdı. Geçenlerde düşmüş dizler mahfolmuş
    johnsonWS, E-CC ve oggomoggo bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    :( büyük geçmiş olsun.
    E-CC bunu beğendi.

Bunlar da görünmez kalkan var binip geri gidiyorlar biz öyle kaza yapsak hastanelik oluruz
    E-CC ve oggomoggo bunu beğendiler.

E-CC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFM
    Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler