Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

170 ile giderken virago 535 ile cg tarafindan ayar yemek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çok var :)
    1 hafta once izmirden kusadasina dönerken satmış oldugum virago 535 ile 160 km hizla ilerlemekteydim ve cg galiba markasi kuba idi yanima geldi önce dedim galiba dedim galina ruya filan goruyorum ibreye baktim 160 adam cg ile gazı tokatlayarak aragazi çöktü sifir ekipman ile uzadi gitti cektim sağa kuba'nin beni 170 ile gecmesine oturdum makinanin ustune 2 cop sigara ictim ama hala aklimdan cikmiyor geceleri ruyamda zx10r sürerken cg ye geciliyorum ya bu aletler nasil 170 180 yapabilir.
    127, Darkcity2000, AWESQME ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı wheelie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 hafta once izmirden kusadasina dönerken satmış oldugum virago 535 ile 160 km hizla ilerlemekteydim ve cg galiba markasi kuba idi yanima geldi önce dedim galiba dedim galina ruya filan goruyorum ibreye baktim 160 adam cg ile gazı tokatlayarak aragazi çöktü sifir ekipman ile uzadi gitti cektim sağa kuba'nin beni 170 ile gecmesine oturdum makinanin ustune 2 cop sigara ictim ama hala aklimdan cikmiyor geceleri ruyamda zx10r sürerken cg ye geciliyorum ya bu aletler nasil 170 180 yapabilir.
    210 km re hıza çıkanları mevcut motor kısmını değiştirerek elde ediliyor fazla takılma bence
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    210 km re hıza çıkanları mevcut motor kısmını değiştirerek elde ediliyor fazla takılma bence
    Hocam ben bile full ekipman zx10r da 230 u geçince diyorum kendi kendime burasi turkiye sinyalim varligindan insanlarin haberi yok bu hiz yeterli diyorum adam cg ile ekipmansiz 210 yapiyorsa biz bu aletlere 50.000 ustu para vermeyelim ekipman takmayalim bildiğin adam intihara gidiyor kompresör desen yok ekipman zaten yok fren allaha emanet. Ne diyim dupeduz intihar yani sonra motorcular apaci oluyor olur tabi
    huseyindemir bunu beğendi.

Şakası olamayan aletler, övme amaçlı yazmıyorum elbette , sıhhatlimi değil tabii.

Normaldir inanırım , çünkü başıma geldi, harbi şaka makinası , bi aralık kendime cg düşündüm, esnaf kendini millete güldürme altında cücük gibi duryor deyince caydım doğrus..

Hocam günaydın hangi mağara?

Motosikleti
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam günaydın hangi mağara?
    Günaydın kardesim ışığa doğru yürüyorum galiba yeni ciktim Mağaradan bizde cg ye bindik ama intihar seviyesine gelememişiz belliki ben 120 kmh i geçince motor altimda allaha yalvariyodu al canımı subap kesiyim de gitmeyim diye adamlar 170 le elimize verir olmuslar moruk teknoloji cok ilerlemis 😀

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:16 ----------

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şakası olamayan aletler, övme amaçlı yazmıyorum elbette , sıhhatlimi değil tabii.

Normaldir inanırım , çünkü başıma geldi, harbi şaka makinası , bi aralık kendime cg düşündüm, esnaf kendini millete güldürme altında cücük gibi duryor deyince caydım doğrus..
    Ya hayir benim sinir oldugum nokta kardesim ekipman yok ekipman fren yok kompresör yok allah askina bunlarin hic mi arkadasi sevgilisi annesi babasi akrabasi yok yaziktir günahtır motor hata affetmez hele cg hic affetmez direk öbür dünya cg ile yapilan 200+ hızlarda zaten titresim adama hızın zevkini vermez ki neyin iddasi bu neyin kafasi sinir oldugum nokta bu
    batuhan35 bunu beğendi.

Günaydın kardesim ışığa doğru yürüyorum galiba yeni ciktim Mağaradan bizde cg ye bindik ama intihar seviyesine gelememişiz belliki ben 120 kmh i geçince motor altimda allaha yalvariyodu al canımı subap kesiyim de gitmeyim diye adamlar 170 le elimize verir olmuslar moruk teknoloji cok ilerlemis ��
    Burda 600'lükleri şamar oğlanına çeviriyorlar. Hiç onaylamam ama adamlar gözü karartmış. 5 bin liraya 50 bin liralık makineyi çerez niyetine mis

Motosikleti
    Burda 600'lükleri şamar oğlanına çeviriyorlar. Hiç onaylamam ama adamlar gözü karartmış. 5 bin liraya 50 bin liralık makineyi çerez niyetine mis
    Zaten rusya bir turkiye iki herkes saykodeli insan caninin değeri yok ne diyelim cg de olsa insanlar demekki zevk aliyor umarim apaci de olsalar allah kaza bela vermez ama zoruma da gitmedi değil adam elinden gelse 1000 cc aletin eline vericek
    burdurlu1985 bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    takılmayın hocam chopperci adamsınız; hani altınızda racing olsa anlarım.
    Carbondioxid bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Zaten rusya bir turkiye iki herkes saykodeli insan caninin değeri yok ne diyelim cg de olsa insanlar demekki zevk aliyor umarim apaci de olsalar allah kaza bela vermez ama zoruma da gitmedi değil adam elinden gelse 1000 cc aletin eline vericek
    Şunun üstüne çekirge gibi yatıp yapıyorlar işte

Motosikleti
    http://hizliresim.com/5VQ94l.png
    Valla emrecim demekki motorlarında karenaj filan olsa ruzgar kesse adamlar 250 kmh a ulasicaklar ne diyim allah fikir versin

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben o hıza nasıl çıktıklarından ziyade,nasıl durduklarını merak ediyorum.

Motosikleti
    Yohhh
    http://i.hizliresim.com/5VQ94l.png
    virago makinesini bu iskelete tuttursan 300'e dayarsın.

Motosikleti
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takılmayın hocam chopperci adamsınız; hani altınızda racing olsa anlarım.
    Hocam sukur durumlarimiz iyi biraz hava atiyormus gibi filan algilanmasin altimizda xv535 zx10r var ama ne biliyim zoruma da gitmedi değil

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu imzanda ki 'dönüyüm mü' kısmı her gördüğümde gözüme batıyor.Sana zahmet olmazsa bi düzeltir misin ?

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahamda böyle :D
    geneli allah emanet gidiyor. tabi fren performansını yükselten de var.
    EmreKocyigit ve Onurhan D bunu beğendiler.

Hocam sukur durumlarimiz iyi biraz hava atiyormus gibi filan algilanmasin altimizda xv535 zx10r var ama ne biliyim zoruma da gitmedi değil
    Fotoğraflarını kendince yorumlarını ayrı konu dahilinde kapsamlı şekilde bekleriz artık
    Şu imzanda ki 'dönüyüm mü' kısmı her gördüğümde gözüme batıyor.Sana zahmet olmazsa bi düzeltir misin ?
    Hocam imzama yöremden bi şive katmasam olmazdı incesi orda ayükün nü
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virago makinesini bu iskelete tuttursan 300'e dayarsın.
    Duramıyolar zaten ben daha on fren kullananlarini görmedim ki zaten kullansada bi işe yaramiyodur ve adamlar bunu bile bile o hızlara çıkabiliyolar bana sadece Cesaretlerinden ötürü tebrik ve takdir etmek kaliyor

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Aha benzin deposu koymayı unutmuşlar Yada selenin altında ki üstünde yazı olan sarı ufak tüp mü?

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha benzin deposu koymayı unutmuşlar Yada selenin altında ki üstünde yazı olan sarı ufak tüp mü?
    Evet o tüp adamların hayatı çeyrek mil

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)