Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Direksyon sınavına girdim ne zaman ehliyet alırım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SONUNDA Yamaha ybr 125 :)
    Dün sabah gittim sorunsuz şekilde parkuru ve trafiği tamamladım. Eğitim beren hoca da gayet güzel geçersin dedi. Geçtiğimi varsayarsak randevuyuda hemen 1 gün sonra alabilceğimi düşünerek ehliyetimi almam yaklaşık kaç gün sürer?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Beren Hoca dediyse vardır bir bildiği. Kurs evraklarını hazırlayıp teslim eder sana yaklaşık bir hafta sonra. Emniyetten randevunu alıp dosyanı verdikten tahmini 3-4 güne alırsın.

Motosikleti
    Yazdıktan sonra farkettim hatayı düzeltemedim geri mobilim
    Teşekkürler 1 sorum daha var çanakkalede otouruyorum en yakın randevu 11 temmuz. Lapsekiden (çanakkaleden 30-40km uzak) randevu alabilirimiyim ?

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alabilirsin. Yine de yakın ilçeleri takip et kolay olsun. Her sabah 9 gibi yeniden açılıyor randevular.

Motosikleti
    Teşekkürler

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    1-2 haftaya sertifikanı verirler sende şimdiden müsait olduğun güne randevunu al. Randevuyu aldıktan sonra kesin gideceksin diye bir şey yok istersen iptal edebiliyorsun veya tarihini değiştirebiliyorsun. Bu şekilde randevusunu iptal edenler sayesinde 1 gün sonraya bile kontenjan açılabiliyor. Bilgisayar başında bekleyip sürekli sayfayı yenilersen belki denk gelirsin. Emniyete gittiğinde sana geçici belge veriyorlar. O belge ehliyet yerine geçiyor. Gerçek ehliyetin Ankara'da basılıp 1 hafta sonra kargoyla evine geliyor. Evde seni bulamazlarsa randevuyu aldığın yere gidiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)