Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Konu Dışı | Yazın çalışacak iş arıyorum yaşım 16

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Arkadaşlar merhaba.Adım Gökay yaşım 16.Yazın 1-2 ay çalışacak iş arıyorum. Motosiklet ile alakalı bildiğiniz çalışabileceğim bir yer var mı ? İstanbul Beylikdüzüne çok uzak olmayan yerler olabilir.Motosiklet ve atv bilgim olarak balata değiştirmeden karbüratör temizlemeye kadar bilgim var.Böyle bir işte çalışmamdaki amaç hem motorları seviyor olmam hemde tecrübe olarak bir şeyler kazanıp harçlığımı kendim çıkarabilmem.

Bana iş bulmamda yardımcı olabilecek olan var ise özelden mesaj yoluyla ulaşabilir veya profilimde ki numaradan whatsapp yoluyla mesaj atabilir.Şimdiden teşekkürler.Yanlış bir yerde konu açtıysam şimdiden özür dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Vay atv'ci kardeş ben seni 35-40 yaşında adam sanıyodum. Diyalogların çocukça değil demekki.
    TheGokay bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750x
    Dandirik markası belirsiz bakımsız kendisinden büyük çantası olan bir scooterla 20 dk lık mesafeye 10 dk da sipariş yetiştirmeye çalışmak eğlenceli olmaz bence.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    İlgini çeken, beğendiğin motosikletlerin sana yakın yetkili servislerini bir araştır; web sayfalarından bulabilirsin mesela. Sonra bir büyüğünle git; eski usul, eti senin kemiği benim hesabı, yaz döneminde seni yanına almak isteyecek ustalar olacaktır...

Çalışırken güvenlik tedbirlerini ihmal etme ama ...

Ustanın, diğer kalfaların laflarına falan çok takılma; kapabildiğini kapmaya, öğrenebildiğini öğrenmeye bak...

Öğle yemeğini kendi yediğinden vermeyen/söylemeyen iş yerinde çalışma...
    32diş ve Green Arrow bunu beğendiler.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Boşver motoru falan bak sen de Beylikdüzü'ndesin. Bizim oraya yeni bir starbucks açılıyor git başvur 2000 liraya yakın para alırsın ayda. Bir arkadaşım başvurduktan 3 gün sonra girdi oraya.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    beylik düzündesin cebine 500 tl koy bierde daire tut icini doldur günlük kirala =) saati 80-90 tl gecelik 250-300 tl ye gider
    Mengu16 bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beylik düzündesin cebine 500 tl koy bierde daire tut icini doldur günlük kirala =) saati 80-90 tl gecelik 250-300 tl ye gider
    çüş artık aaaaa öneriye bak... kapı açık bırakma ceyran yapıo, çık bakim dısarı
    antilop_skul bunu beğendi.
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çüş artık aaaaa öneriye bak... kapı açık bırakma ceyran yapıo, çık bakim dısarı
    içiniz dısınız fesatlık be günlük kiralık daireden bahsediorum iki ayaklı motosiklet kiralamadan değil
    something123 bunu beğendi.
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    gt250r
    Beşiktaş merkezinde gecelik 100tl gayet temiz güzel ve binadaki tüm daireler ayni şekilde rahatlık konusu extra yani.Beylikduzunde o şartlarda o rakam komik :D
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş merkezinde gecelik 100tl gayet temiz güzel ve binadaki tüm daireler ayni şekilde rahatlık konusu extra yani.Beylikduzunde o şartlarda o rakam komik :D
    besiktaştaki aylık kira 3000 tl beylükdüzünde 500 tl işletmeci acısından daha yakın dare

saka bi yana gir mc donalds yada burgerking e çalış 16 yasında almaya baslııyorlar oraya
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    besiktaştaki aylık kira 3000 tl beylükdüzünde 500 tl işletmeci acısından daha yakın dare

saka bi yana gir mc donalds yada burgerking e çalış 16 yasında almaya baslııyorlar oraya
    Bizim dikilitaşta ev var 1300'e falan kalıyo öğrenciler. Beşiktaş içindeki evlerden artısı çok eksisi yok. 3000 lira etmiyo orada evler. Teşvikiyede 2+1'ler bile 2000 lira civarı ama.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Saati 80-90 lira ne demek? Yok öyle bir şey. Bahsettiğin şey günlük dairelerin fiyatı. Saatlik değil. Aslında onlar da 50-70 arası gidiyor.
    Mengu16 bunu beğendi.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    16 yaşında arkadaşımız iş falan demiş helal olsun umarım temiz bir iş bulabilir.

el birliğiyle etmişsiniz içine tebrikler.
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim dikilitaşta ev var 1300'e falan kalıyo öğrenciler. Beşiktaş içindeki evlerden artısı çok eksisi yok. 3000 lira etmiyo orada evler. Teşvikiyede 2+1'ler bile 2000 lira civarı ama.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Motosikleti
    Alıntı murad13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 yaşında arkadaşımız iş falan demiş helal olsun umarım temiz bir iş bulabilir.

el birliğiyle etmişsiniz içine tebrikler.
    Konuyu ilk ben mi değiştirmişim neden benim mesajı alıntılıyosunuz

TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgini çeken, beğendiğin motosikletlerin sana yakın yetkili servislerini bir araştır; web sayfalarından bulabilirsin mesela. Sonra bir büyüğünle git; eski usul, eti senin kemiği benim hesabı, yaz döneminde seni yanına almak isteyecek ustalar olacaktır...

Çalışırken güvenlik tedbirlerini ihmal etme ama ...

Ustanın, diğer kalfaların laflarına falan çok takılma; kapabildiğini kapmaya, öğrenebildiğini öğrenmeye bak...

Öğle yemeğini kendi yediğinden vermeyen/söylemeyen iş yerinde çalışma...
    Bulmaya çalışırım ama yakınlarda honda var honda da alır mı hiçbir fikrim yok

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşver motoru falan bak sen de Beylikdüzü'ndesin. Bizim oraya yeni bir starbucks açılıyor git başvur 2000 liraya yakın para alırsın ayda. Bir arkadaşım başvurduktan 3 gün sonra girdi oraya.
    Starbucks büyük ihtimal ile 18 yaş ister.

Kardeşim harçlık konusunda nasıl bi beklentin var bilmiyrm ama 12yaslarndayken bende senin gibi bu işe başladım tasadufen bi motor tamircisi gordum abi eleman lazm mi dedim bi suzdu yok dedi abi para istemem dedim kaslarni catti iyice suzdu al sert bi uslupla al su anahtari su motorun(mobillyt bionik52 hic unutmam) sok dedi .
    Acayip sevinip girismistim ise .
    Ben is hayatna erken basladm 11yasndan beri duzenli calisiyodum hafta ici 5gun oto yikamada hafta sonlari orda adam para falan vermezdi hos benimde aklima lara gelmezdi .
    6ay falan boyle devam etti sonra memleketim olan Ankaraya tasindik .
    Velhasil guzel kardesim o adamin bana vermedogi parayla zarar ettigimi dusunurdm bazen ama suan o zaman ettigim zarari karsiliyor .
    Standart bi motoru a dan z ye dağıtır toplarm .
    Tamirciye kesinlikle gitmem .
    İstanbul gibi bi yerde illa ki cüzi bi miktarda para verirler diye düşünüyorum umarm gönlüne göre bir iş bulursun .
    Senin gibi genç arkadaşlar sayısı çok az Allah yar ve yardımcın olsun .
    (Yazdğmda hata varsa Affola mobilim t9un gazabına uğramak istemem)
    GezeGeze bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı TheGokay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulmaya çalışırım ama yakınlarda honda var honda da alır mı hiçbir fikrim yok

Starbucks büyük ihtimal ile 18 yaş ister.
    Lise öğrencisi alıyorlar diye biliyorum. Bi bakarsın ilan sitelerinden muhakkak vardır.
    Dıgıdık Dıgıdık..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)