Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Garantisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs Apache Rtr 150
    Merhaba arkadaşlar; hepinize hayırlı bir ramazan geçirmenizi dilerim.
    Ben İstanbul'dan Tvs Apache Rtr 150 motor aldım, bugün yarın gelir; Kayseri'de yaşıyorum.
    Bulunduğum şehirde Tvs yetkili servisi ve bayisi malesef ki yok. En yakın servis Nevşehir'de. Motorun rodajı bitince bakımı burda herhangi bir serviste yaptırsam garanti dışı kalır mı ?
    Yoksa yetkili servise mi gitmeliyim ?

Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    eski model 0 mı aldınız?

Motosikleti
    Tvs Apache Rtr 150
    15 model aldım

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Evet garanti dışı bırakırsınız TVS Bilemem ama honda kayıdını tutuyor eger tüm bakımları servis bakımlı olursa Honda da satarken fiyata etki ediyor buyuk ihtimaale tvs dede oyledir ama her bakım için 743 km gıtmek ıstemıyorsanız mecbursunuz aldıgınız yere bir sorun belki sitelerinde belirtmedikleri bir yetkili bayi vardır İstanbulda.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    keyfinize limon sıkak istemiyorum ama tvs aphache konusunun son sayfalarında , 2014 alan ve sigorta yaptırmaya çalışan arkadaşın , motor 0 olarak girilmediği için bir sürü ekstra para ödemek zorunda kaldığını okumuştum. bir araştırın bence.

Motosikleti
    Tvs Apache Rtr 150
    Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet garanti dışı bırakırsınız TVS Bilemem ama honda kayıdını tutuyor eger tüm bakımları servis bakımlı olursa Honda da satarken fiyata etki ediyor buyuk ihtimaale tvs dede oyledir ama her bakım için 743 km gıtmek ıstemıyorsanız mecbursunuz aldıgınız yere bir sorun belki sitelerinde belirtmedikleri bir yetkili bayi vardır İstanbulda.
    Evet sordum, ve en yakın bayi bana 100 km uzakta

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keyfinize limon sıkak istemiyorum ama tvs aphache konusunun son sayfalarında , 2014 alan ve sigorta yaptırmaya çalışan arkadaşın , motor 0 olarak girilmediği için bir sürü ekstra para ödemek zorunda kaldığını okumuştum. bir araştırın bence.
    öyle bir sıkıntı çıkarsa geri iade edeceğimi belirttim; onlarda ekstra bir ücret çıkarsa tarafımızca karşılanacaktır dediler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler