Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha Telefon Tutacağı ALMAYIN AGA!

Motovento
    REKLAM ALANI

350 tl mi tutucak?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yamahanın telefon tutacağının ne kadar dandik olduğu zaten leventin açtığı haykırma konusunda geçti ,benim motorcu arkadaşlara tavsiyem telefonunuz kaza durumunda sizden 100-200 metre uzakta olmasın bunun gecesi var tek başına yolculuğu var vs farzedin kaza yaptınız ve yaralandınız telefon 200 metre uzakta kaldı etrafta kimse yok telefon cepte olacak her zaman derim çok mu pimpirikliyim yoksa
    Hiç böyle düşünmemiştim. Söyledikleriniz çok mantıklı geldi bir anda.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    valla bak aydın dasın zaten git vatan pc ye orda edison mu neydi araç tutakları var vakumlu benim skuter de yer müsait 16 tl ye mi ne aldıydım çok memnunum çok iyi kavrıyor. Ahanda bu fotosu

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

bugün aydındaydım aslında arasam olurmuş seni hem görürdün

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu, orjinal aksesuar pahalı olur. 20 liraya takmak istemedim orjinali olsun istedim. Niye fiyata takılıyosunuz ki? Parayı ben verdim bu kadar uzulmedim :D tamir ettiricem valla ama bi sanayide vakit gecirmem gerek.
    asıl mesele bi tutacağa 350 lira vermen değil; ilki kırılıp gene aynı kıytırık şeye bir 350 lirayı daha 2. kez vermen.
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Bidaha almayı düşünüyorsunuz herhalde hocam?

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asıl mesele bi tutacağa 350 lira vermen değil; ilki kırılıp gene aynı kıytırık şeye bir 350 lirayı daha 2. kez vermen.
    sevgili dostum, ilkinde benim elim ters yöne doğru çarptı. çokta sert değildi ama benim hatam olarak gördüm. ikincisinde durduk yere kendi kendine opening anında kırıldı.

35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    350 liraya aldın, kırıldı.Gittin bir daha aldın gene kırıldı.Güzel kafan varmış kardeş, bimden aldığım 7 liralık telefon tutucuyu kullanıyorum mümkün değil kıramazsın.Ama siz marka takıntılı arkadaşlara müstahaktır bence git 3.yü al...

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Anaa xmax250 mi aldin. Hayirli ugurlu olsun. Gitti mi gs500.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    700 liraya 15 kere depomu fullerdim.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Arkadaşlar vuracak kimse kalmadıysa gömelim artık arkadaşı yazıktır günahtır :D

ulan adama bi sövmediğiniz kalmış. Bakış açınıza sokayım (parmağımı)
    MotorKafa ve RyuujinJakka bunu beğendiler.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Zaten o para verilecek bir ürün değil dışardan getirtin

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı 35Türk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    350 liraya aldın, kırıldı.Gittin bir daha aldın gene kırıldı.Güzel kafan varmış kardeş, bimden aldığım 7 liralık telefon tutucuyu kullanıyorum mümkün değil kıramazsın.Ama siz marka takıntılı arkadaşlara müstahaktır bence git 3.yü al...
    "Siz marka takıntılı arkadaşlara müstahaktır" demek ne demek? "iyi olmuş oh" der gibi. Bir insanın zarar gören malından mutlu olabiliyorsan gerçekten senin adına çok üzgünüm, hayatta sevgi, gülümsemek, pozitiflik gibi kavramlarla ilgili bilgiye henüz ulaşamamışsın. Sevgiler.

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anaa xmax250 mi aldin. Hayirli ugurlu olsun. Gitti mi gs500.
    Gs 500 duruyor, cafe racer yapmaya başlamıştım vakit yoktu o sıra. Xmax 250 abs aldım hemen, cafe racerda bitmek üzere.

Ayrıca arkadaşlar, Yamaha Türkiye ile kontak kurdum. Kendileri 2 ürünüde istediler. Ya değiştirecekler yada tamir edip geri göndereceklermiş. Ben ilki kırıldığında bayiye bunu sorduğumda "yok olmaz yamaha kabul etmez" demişlerdi. Keşke ilk olduğunda arasaymışım. Boşuna 2.sini almış olduk. Garantiden onlar geri gelince, birisini burdan satarım. Almak isteyen olursa mesaj atabilir.

Ha bu arada arkadaşlar 7TLlik ürün ne güzel aylardır kullanıyormuşsunuz çok sevindim. Ama ürünün görüntüsü önemliydi. Gidonun tam ortasına özel yapılmış yan sanayi bi ürün olsa gider onu alırdım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)