Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTOR KARTEL SORUNU

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    öncelikle selamun aleykum arkadaşlar benim motorumun karteli yağ değiştirirken yalama oldu eniştem de ona yapıştırıcı sürelim dedi bidaha çıkar mı demi dedim çıkar dedi yapıştırıcının adı sunfix acayip kuvvetli bi yapıştırıcıymış size sorum şu vidayla birlikte yapıştırdığım bu sunfixi nasıl çıkarırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    enişteni çağır, mıçdığı gibi temizlesin.
    “Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez. “ Alparslan Türkeş

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    KARDEŞİM ben cevap arıyorum bilmiyosanız yazmayın şakalaşmaya gelmedim son 200 kmh em bidaha motoru çalıştıramıycam yağ zamanı bitiyor

metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    Alıntı metecel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enişteni çağır, mıçdığı gibi temizlesin.
    Mete haklı bence. Metenin lafı üstüne ünlü bir söz geldi aklıma. Enişten o yapıştırıcı aklını verdiyse, nasıl çıkarılacağını da biliyordur. Problemi çözemezse, ablana söyle, eniştenin hakkından gelsin. Bir daha bilmedi b.. pardon şeye karşımasın.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Arkadaşın dediği gibi enişten seni yemiş o yapıştırıcı bidaha çıkarman zor

Sana tavsiye bir tornacı bul bu işi yapanlar var orayı zor bela söktür ve yeniden tornacıya yuva açtır yeni bir somon al ve bundan sonra takarken çıkartırken dikkat et hatta geçenlerde bir uye ben yapıyorum demişti torncaı bir usta vidyosunu paylaşim arayıp sor sana uzak kalıyorsa tavsiye istersin bulamasan da yanına yağını al git adamın yanına hem yuvanı açtır somon bul al ve yağını ekle yoluna devam et

https://www.youtube.com/watch?v=H47QWUYBfvs

En ucuz yol tornacıda yuva açtırman yetkili servis karter değişmeni ister hangi işine geliyorsa
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın dediği gibi enişten seni yemiş o yapıştırıcı bidaha çıkarman zor

Sana tavsiye bir tornacı bul bu işi yapanlar var orayı zor bela söktür ve yeniden tornacıya yuva açtır yeni bir somon al ve bundan sonra takarken çıkartırken dikkat et hatta geçenlerde bir uye ben yapıyorum demişti torncaı bir usta vidyosunu paylaşim arayıp sor sana uzak kalıyorsa tavsiye istersin bulamasan da yanına yağını al git adamın yanına hem yuvanı açtır somon bul al ve yağını ekle yoluna devam et

https://www.youtube.com/watch?v=H47QWUYBfvs

En ucuz yol tornacıda yuva açtırman yetkili servis karter değişmeni ister hangi işine geliyorsa
    teşekkür ederim mengüc bu iş kaça patlar bir bilginiz varmı

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı SkylineWalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim mengüc bu iş kaça patlar bir bilginiz varmı
    Daha önce başıma böyle birşey gelmedi böyle işin ehli devamlı yapan bir tornacı bulun uzak yakın demeyin üşenmeden gidin haledin kafanız rahat olsun bi kaç arkadaş 20 30 tl haledildiğini söylemişti verdiğim linkteki ustayı ara fiyat al kırtlağına yapışmaz merak etme uzaktaysan belirt yakınlarında belki sana tavsiye ediceği bir yer olur denemekte birşey olmaz başarılı olursa kardasın olmasa karteri değiştirmen gerekicek

Gelin ata binmiş ya nasip demiş
    SkylineWalk bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    gt250r
    Karterde tipa ne üzerinde dikkatli baktin mi?bazi motorlarda tipa 3 vidalı bir parçanin ortasinda,tıpa sökülmezse o parçayı komple sökerek tahliye yapabilirsin tipada üstünde geliyor zaten.Sonrasında ister tekrar takarsin ister tornacida hallettirirsin.Eğer dediğim gibiyse ve sökersen o parçanin contasina dikkat et.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Taktığın vidanın ustunu delerek onu çıkar karter tapasi yerine yeniden diş açtır sonra vidayı tak
    Tanıdık bir tornacı yoksa iyi geçiriyorlar benimde tapa yeri yalama oldu herif diş açmaya 30 tl istedi bu devirde kendi işini kendin görcen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)