Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Türkiye'den öküz görüntüleri vol. 1 (bayan sürücü içerir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mükemmel Espri..
    Mersinde de havaray yapılacakmış...
    Askerdeki hemsolarim ve toprakların geldi aklıma.. mersin, adana, tarsus... her gün vukuat, her gün vukuat... adanaya geldiğimde toplanalım da dinle

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:43 ----------

Dikkat et, forumda biz de varız.
    Küçümser veya hakaret ederken az biraz düşünün.
    Bir parçası olduğun şeyi nasıl kotuleyebiliyorsunuz? Tenkit edin o ayrı ama bu şekilde olmaz bence..
    Tekeriniz düz bassin
    O tip düşünen kişilere yazdım ben onu normal insana bişey dediğm yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Kavşak ve ışıklara yaklaşırken hızımızı düşürmemiz gerekiyor.
    Bunu kavşağa yaklaşan diğer araçların yapmaması bizi haklı yapmaz.
    Ya da haklı ama ölü yapar.
    Videoda ki arkadaşımız bu sürüş stilini alışkanlık haline getirdiyse yakında başka bir kavşakda patlar benden söylemesi.
    Siz siz olun kavşaklara yol ayrımlarına yaklaşırken hızınızı düşürün ve tetikte olun.

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kavşak ve ışıklara yaklaşırken hızımızı düşürmemiz gerekiyor.
    Bunu kavşağa yaklaşan diğer araçların yapmaması bizi haklı yapmaz.
    Ya da haklı ama ölü yapar.
    Videoda ki arkadaşımız bu sürüş stilini alışkanlık haline getirdiyse yakında başka bir kavşakda patlar benden söylemesi.
    Siz siz olun kavşaklara yol ayrımlarına yaklaşırken hızınızı düşürün ve tetikte olun.
    Seni buraya alalım abi http://www.motosiklet.net/forum/kaza...r-videoda.html

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuh artık
    ulem daha mesajın mürekkebi kurumadı.
    EmreKocyigit bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar iyi kötü yorumlarınız için teşekkürler. Benim bu videoda anlatmak istediğim olay yok kavşakta ben haklıydım haksızdım muhabbeti değil olayı çarpıtmayın. Bu videoda göstermek istediğim POLİSE gittiğim ve boş döndüğümdür. Bazılarıda yok kadının o hareketini yutmuşsun vs. şeyler söylemiş. Forumda cidden çok basit düşünen insanlar varmış yani onu anlıyorum ben yorumları okuyarak.

2-3 kişi dışında kimse polisin cezai işlem uygulamadığıyla ilgili birşey yazmamış. Kaldıki benim gittiğim yol ana yol diye geçiyor orada. Tek yöndür.

Olayın aslı anlayacağınız polis olayıdır. Yoksa benimde başıma günde 3-4 defa geliyor böyle şeyler. SADECE 1 KEZ BU ŞEKİLDE POLİSE BAŞVURDUM.Bunu paylaşmak istedim.Yoksa o kadının o elinin hesabını sorardım Adanada 34 plaka şirket arabasıyla önüme kırıp bide el kol yapacak.. o işler burada normalde böyle yürümüyor.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı stronglife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi kötü yorumlarınız için teşekkürler. Benim bu videoda anlatmak istediğim olay yok kavşakta ben haklıydım haksızdım muhabbeti değil olayı çarpıtmayın. Bu videoda göstermek istediğim POLİSE gittiğim ve boş döndüğümdür. Bazılarıda yok kadının o hareketini yutmuşsun vs. şeyler söylemiş. Forumda cidden çok basit düşünen insanlar varmış yani onu anlıyorum ben yorumları okuyarak.

2-3 kişi dışında kimse polisin cezai işlem uygulamadığıyla ilgili birşey yazmamış. Kaldıki benim gittiğim yol ana yol diye geçiyor orada. Tek yöndür.

Olayın aslı anlayacağınız polis olayıdır. Yoksa benimde başıma günde 3-4 defa geliyor böyle şeyler. SADECE 1 KEZ BU ŞEKİLDE POLİSE BAŞVURDUM.Bunu paylaşmak istedim.Yoksa o kadının o elinin hesabını sorardım Adanada 34 plaka şirket arabasıyla önüme kırıp bide el kol yapacak.. o işler burada normalde böyle yürümüyor.
    Son cumlen mükemmel..
    Bu bölgeyi bilmeyen, uzaktan nutuk atıyor!
    Burada, klavye başında delikanlılık yapılmaz lakin sen yine de daha dikkatli ol...

Tekerin düz bassin kardeş...
    Mersine beklerim ;)
    stronglife bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Kim haklı kim haksız kim yol verecek herşeyi gectimmm...

Sen bir motosiklet sürücüsü olarak trafikte hice sayildiginin farkına var . Kavşağa yaklaşırken temkinli ol , gerekirse yol ver. Kadın önündeki araç sürücüsüne sifir kavşak dönerken, senin arabanın dibinde ne işin var? Bir de dat dat korna...tacize ne gerek. . El hareketi cektigigle kalirsin böyle .. Kendi canini kendin hice sayıp , canimaaaa kassstt ediyooolarr diye şikayet etmek bence bu tarz paylasimlar .. Bir motosiklet tutkunu olarakta kusura bakmayın ben surucuyu değil kesinlikle motor kullanıcısını güvensiz bir sürüş gerceklestirmis olarak yorarim ..

Ulkemizde bu tarz olaylarda silahını çeken de insanlar var.. sopasını çıkarıp camdan sallayanda... daha çok sıkıştıran da...
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Abicim senmi anlamıyorsun benmi anlatamıyorum? Ben bu videoyla kim haklı kim haksız muhabbetine girmiyorum. Polise kamera kaydıyla gidip telefonla araç süren birisini gösterdim ceza yazmadılar diyorum. Sen daha ne anlatmaya çalışıyorsun anlamadımki. Bir üstte yazdığım şeyleri okumadan yorum yapıyorsun...

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı stronglife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim senmi anlamıyorsun benmi anlatamıyorum? Ben bu videoyla kim haklı kim haksız muhabbetine girmiyorum. Polise kamera kaydıyla gidip telefonla araç süren birisini gösterdim ceza yazmadılar diyorum. Sen daha ne anlatmaya çalışıyorsun anlamadımki. Bir üstte yazdığım şeyleri okumadan yorum yapıyorsun...
    sana yazdılar mı peki? takip edip insanları taciz ettiğin için?

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana yazdılar mı peki? takip edip insanları taciz ettiğin için?
    Arkadaş anlatamıyor galiba. Sizin başınıza böyle bir durum geldiğinde susup yolunuza mı devam edersiniz yoksa telefonla konustuğu için uyarmak mı istersiniz çevreye tehlike saçmasın diye. Takip edip taciz etmeye mi giriyor yaptığı durum? Laf atmak haklı çıkmak körü körüne karşı çıkmak için durumları çarpıtmayın

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Arkadaş anlatamıyor galiba. Sizin başınıza böyle bir durum geldiğinde susup yolunuza mı devam edersiniz yoksa telefonla konustuğu için uyarmak mı istersiniz çevreye tehlike saçmasın diye. Takip edip taciz etmeye mi giriyor yaptığı durum? Laf atmak haklı çıkmak körü körüne karşı çıkmak için durumları çarpıtmayın
    doğru...
    ama yasa şunu diyor ( çok sağlam bilgi. trafik polisinden aldım bu bilgiyi ) yolda seyir hali ya da yayasınız, emniyete tel açılıp( kayda girmesi gerekli ) şu plaka şunu yaptı demeniz, o plakaya işlem uygulatır. şahit gerekmez mi? diye sordum, suç duyurusunda bulunuyorsun, incelemeye alınır. yeter ki sen tel açıp kayda gir" dedi..
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Bugün telefonla konuşan bir kadın sürücü önüme kırarak şerit değiştirdi. Ne farkında ne de umrundaydı varlığımın. Trafikte hata olur, hepimiz gerek otomobille gerekse motosikletle hata yapabiliriz. Ancak burada rahatsız eden, telefonla konuşurken araç kullanma durumu. Bu esnada yapılan hata ve aldırış etmeyiş karşı tarafı geriyor. Çare özür dileyebilmekte ancak bu toplumda özür dileme, teşekkür etme, empati kurma gibi eylemler maalesef büyük beklentiler. Halbuki açıp camı 'özür dilerim, farketmedim' dense ortada ne öfke kalacak ne sinir. Kornaya bastım yanından geçerken hem de iki kez Taciz kapsamına girer mi? Zorlarsanız neden olmasın.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    telefonla konuştuğu için uyarmak mı :D
    sen hangi ülkede yaşadığının farkında mısın dostum?
    bu arkadaşım şimdi kendisi ne kadar inkar edecek olsa da , o arabada kadın değil de bıyıklı bir at hırsızı olsa idi yoluna devam edecekti.

bir kadın bu kadar at hırsızının olduğu toplumda , trafikte peşine takılan bir motorcu hakkında ne düşünmeli? "herhalde beni kibar bir dille uyarmak için peşimden geliyordur" mu demeli? kesinlikle camı açmamalı tabiki. nüfusunun %99 u evrimini tamamlamamış neandertallerden oluşan bir ülke burası çünkü.
    bu durumda o kadını takip etmek evet taciz etmektir.

kamerasını takıp kendi ismini videonun başına reklam yapıp youtube kanalına koymak ise ancak ilgi çekmeye yönelik acınası bir durumdur.
    keremkrmn bunu beğendi.

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    telefonla konuştuğu için uyarmak mı :D
    sen hangi ülkede yaşadığının farkında mısın dostum?
    bu arkadaşım şimdi kendisi ne kadar inkar edecek olsa da , o arabada kadın değil de bıyıklı bir at hırsızı olsa idi yoluna devam edecekti.

bir kadın bu kadar at hırsızının olduğu toplumda , trafikte peşine takılan bir motorcu hakkında ne düşünmeli? "herhalde beni kibar bir dille uyarmak için peşimden geliyordur" mu demeli? kesinlikle camı açmamalı tabiki. nüfusunun %99 u evrimini tamamlamamış neandertallerden oluşan bir ülke burası çünkü.
    bu durumda o kadını takip etmek evet taciz etmektir.

kamerasını takıp kendi ismini videonun başına reklam yapıp youtube kanalına koymak ise ancak ilgi çekmeye yönelik acınası bir durumdur.
    Evet telefon ile konustuğu için uyarmak.
    Hangi ülkede yasadığını bilmiyorum ama senin ülkende insanlar uyarmayı tercih etmiyor olabilir ama bilinçli insanlar uyarma yolunu tercih eder. O arkadaşım dediğin kişinin inkar edeceği bir durum yok. Evet bıyıklıda olsa kamyon otobüs şöförüde olsa gidip uyarır kornayı dibine dibine basar tanıyorum. Bugün kamyonetle 4 telefonla konuşan 4 kişiyi uyardım. İçlerinde kadın sürücüde vardı hepsi el işaretiyle özür dileyip yoluna gitti. Hala takip ve taciz cümlelerini kuruyorsun sana şurda laf anlatmaya çalışıyorum bende. Takip ettikten sonra bulunduğu hareketlerin dozu tacizi gösterir. Motosikletli olarak imkanlarını kullanıp yanına geçmiş dikkatli olmasını belirtmiş. Sen yanından geçtiğin her arabayı taciz ettiğini düşünüyorsan sen taciz etme. Kendi motovloguna attığı her videoyu istediği gibi editler. Buna bile laf atman ne kadam kör bi şekilde arkadaşı hedef aldığını gösteriyor.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Bıyık ve at hırsızını aynı cümlede birbirlerine yaklaştırmasaydınız iyiydi. Ne biliyim kıllı mıllı deseydiniz anlardık biz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Sağına bakmadan telefonla konuşarak önüne kırdığı için sonuna kadar haklısın ama bu hak sana bu bayanı taciz etme vede milyonların önüne taşıma hakkını vermiyor burda biraz hata yapmışsın.Polis konusuna gelince yeni kanun düzenlenmeli ve bu arkadaşın yaptığı gibi kamera kayıtları ile cezalar verilebilmeli. Bu kadın elinde telefon olmasaydı yine aynı şekilde yapacaktı buna garanti verebilirim. Sebebide istanbul plaka olması. Burada ilk fırsatta aracın burnunu soktun gazlarsın sokamadın 100 araç daha beklersin. Kadın bu piskolojiyle yoğrulmuş umursamaz gözükara metropol kurbanlarından sadece birisi .Şahsa özel bir davranış sergilemiyor, İstanbul'lu şöförlerin genel evrimini gösteriyor.Bu evrimin devamı İstanbul'da olsaydınız vede sürücü erkek olsaydı el hareketini yedikten sonra ısrarla taciz etmeye devam ettiğinde direksiyonu üstüne kırıp asfalta amele sümüğü gibi yapıştırılma eylemiyle devam edecek hatta ve hatta yere düştükten sonra eğer ölmediysen yerde tekmelenmek suretiyle kameranın kırılmasına kadar devam edecekti.Akabinde duran trafiğin iyice delirttiği insan sürüsüsünden bazı vatandaşlar sizin olaya koşarak kavgaya dahil olacak bazıları duran trafikte arkadan korna çalan aracın şöförüne niye kornaya basıyon looo diyerekten hallenecek bazılarıda yürüsene lan durakmı burası nidalarıyla öndeki araca haydar maydar birşeyler çekecek ortalık kimin eli kimin poposundaya dönecekti.Devamında ise yerde duran motoru gören tüm motor sürücüleri olay mahalinde tek tek duracak vede sayıları hakimiyet derecesine ulaştığında robocop misali olayı dağıtarak polisin vede ambulansın gelmesini bekleyecekti.Sonra bir gün daha bitecekt ertesi gün hikaye kaldığı yerden devam edecekti Sen orda 34 plakaya vede ondan gelen ufak bir aksiyona sabredememişsin,bu gibi durumlarda tavrın buysa İstabul'a sakın gelme .Bir ay hayatta kalman senin için mucize olur.Senin yaptığın gibi yapsaydık ya hergün darb alır yada haftada en az bikaç kez grenaj setine para öderdik.

Motosikleti
    R25
    Kardeş kusura bakmada sen nasıl birisin ben bilmiyorumda. Şu güne kadar kimseye geri vites yapmadım.. En kötü ihtimal dayak yeriz ama erkek diye geri dönmedim. Çok dolmuşla otobüsle kavga ettim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Doktora git ayıp değil ben gittim artık kavga etmiyorum. Senin bahsettiğin bu geri vites yapmam en fazla dayak yeriz gibi ergen muhabbetlerini 25 26 yaşıma kadar yaşadım. Askerde canı sıkıldığında kendi kendine çarşı izni yazıp çarşıya çıkan kafası esince bavulunu toplayıp evine giden tescilli onaylı bir piskopattım (anlatıyorum sanki iyi bir ..okkmuşum gibi)Camdan çekip çıkardığım şöförde oldu,bacağına taktığım süründürüp özür dile diye böğürdümde oldu.Takıntı derecesinde piskopatik bozukluğum vardı. Sen istediğin kadar bana kavga etmekten bahset sadece kendini kandırırsın sonunda zararı sana olur. Bir iki edersin olmaz olmaz ummadık anda bir yara alırsın hayatından olursun yada karşındakinin zayıf yerine gelir canından edersin. Sağ göğsümde bıçak darbesi var neden biliomusun senin ve senin gibiler gibi piskolojik problemli vede agresif olup bunu problem olarak görmeyip zamanında uzman desteği almadığım için. Ben şanslıymışım hala motor sürebiliyorum. Bırakın bu gereksiz atarı kaza oldumu olmadı ozaman yoluna devam edeceksin.Bu saatten sonra kimseyi eğitemezsin.Dövsen süründürsen yine eğitemezsin.Kaza oluncada sakin tavrını koruyacaksın. Geçenlerde yaptım kaza adam indi ana avrat bacı sövdükçe sövüo arabasının değerinden bahsedio o küfür ettikçe ben diorum sen iyimisin eşin iyimi cocuğunda bir sıkıntı varmı hallederiz abicim tanıdıklar var orjinal kalır bozulmaz anlamazlar vs vs.Bende biliyorum senin gibiler gibi atarlanmayı ama ne gerek var olay yaşanmamış olmayacak.Belkide sonuçları o yaşadığın olaydan çok daha ağır olacak.

Hocam videoyu hangi programda hazırladınız. Zumlar, yazılar filan çok hoş. Movie maker'da kırpma işlemi bile beni yoruyor(bilgisyarıda) siz hangi proyu kullanıyorsunuz?

Motosikleti
    Cbr 250r
    Millet bunu rutin olarak yaşıyor zaten büyütmeyin bu kadar

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)