Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pert olan Yamaha R25 kazası (Kaza raporu,krokisi,olay sonu fotoğraflar videoda)

Motovento
    REKLAM ALANI
    stronglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Sürücüde bir şey yoktur umarım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    sürücü iymiş de işin gairp tarafı görmeyen duymayan adam şöförmüş, millet canını emanet ediyormuş ona

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motosiklet aşırı süratliymiş. Böyle kavşaklara en fazla 40 km hızla yaklaşmalı. Kavşakta böyle bi kaza yaptığınızda ne olursa olsun kusursuz çıkamazsınız kaza raporundan.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet aşırı süratliymiş. Böyle kavşaklara en fazla 40 km hızla yaklaşmalı. Kavşakta böyle bi kaza yaptığınızda ne olursa olsun kusursuz çıkamazsınız kaza raporundan.
    Videoyu tamamen izledinizmi acaba? Ben, kaza raporunuda paylaştım videoda. 3 tane görgü tanığı(hiç tanımıyorum), olay yeri inceleme polislerinin kararı benim kusursuz olduğumu söylediler; sen nasıl bu kadar emin olabildin çoo..ook merak ettim açıkcası.

Motosikleti
    Tracer700
    çok çok geçmiş olsun seyrederken bile üzüldüm cana gelmmemesi tek sevindirici yanı

Sende bi durum var mı? Bu kazayla ilgili söylemiyorum. Farkındasındır tercih meselesi ama fazla riskli sürüyorsun
    Ertugyigit bunu beğendi.

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Çok geçmiş olsun... Merak ettiğim bir konu var. Amcanın ehliyetine falan el konulmadı mı? O halde tekrar trafiğe salmadılar inşallah?
    HYO-GT250R
    İstanbul

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    kardeşim hız sınırlarına uysan o makina böyle kötü dağılmazdı ki tekere çarpmışsın kaportaya falan değil yani. Hızlı girdim de direk on takla atma.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı stronglife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu tamamen izledinizmi acaba? Ben, kaza raporunuda paylaştım videoda. 3 tane görgü tanığı(hiç tanımıyorum), olay yeri inceleme polislerinin kararı benim kusursuz olduğumu söylediler; sen nasıl bu kadar emin olabildin çoo..ook merak ettim açıkcası.
    Tramer'den kusurlara dair sonuç gelince görürsünüz kavşakta kaza yapınca 1 tarafa hiç kusur verilmemesi olmuyor. Ayrıca dediğim gibi kavşaklarda yavaşlama kuralına uysanız yola da bakıyosanız bir şekilde minibüsü atlatırdınız.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Tramer'den kusurlara dair sonuç gelince görürsünüz kavşakta kaza yapınca 1 tarafa hiç kusur verilmemesi olmuyor. Ayrıca dediğim gibi kavşaklarda yavaşlama kuralına uysanız yola da bakıyosanız bir şekilde minibüsü atlatırdınız.
    hızdan dolayı 8 de 2 kusur alır asil kusur hatalı dönüş yapan minibüse verilir ;)

Motosikleti
    R25
    tramer sonuçları geldi 8de 8 karşı taraf suçlu benim aleyhime tek cümle geçmiyor tramerde. sigortadan paramın tamamını aldım. teşekkür ederim yinede.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

başka bir yoldan gelse minibüs haklısınız suç ihtimalim olabilirdi ama en sol şeritten ben giderken en sağ şeritten sola dönüş yapmak isteyince yaşlı adam tek suçlu o göründü.

Bu arada o adam hala trafikte.. ben anlamadım zaten orasını.. adamın bir kulağı tamamen duymuyor ve gözlükleri çok abartı derecede kalın camlıydı.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Bu kazanın videosu neden yok?

Motosikleti
    spitzer
    öncelikle geçmiş olsun kardeşim bende yakın zamanda buna benzer bir kaza yaptım ama perte çıkarmadılar. şuan motor pert durumda mı acaba yoksa hala trafikte kullanuılabilir mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

kask kamerası yoktur arkadaşın veya o anda yanında değildir.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kazanın videosu neden yok?
    Kask kameram yanımda değildi ne yazıkki

Alıntı davutmusa43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun kardeşim bende yakın zamanda buna benzer bir kaza yaptım ama perte çıkarmadılar. şuan motor pert durumda mı acaba yoksa hala trafikte kullanuılabilir mi ?
    Teşekkür ederim.Sanada geçmiş olsun.Şuan motorum tam ziyan olarak perte ayrıldı. Yani sadece parçaları kullanılır.sigorta şirketi benden satın aldı o şekilde motoru. 12500 tl ödediler bana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)