Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Taşıma

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler, hayırlısı ile haftaya Antalyadan bir motor alacağım. Etraftan duyduğum kadarıyla "otobüs ile getirebilirsin" diye söylemler var. Nedir aslı astarı? Hangi firmalar bu şekilde bir hizmet veriyor?

NOT : İş ve okul yoğunluğu nedeniyle Antalyaya günübirlik gideceğim. Yoksa oradan motorla gelmek isterdim o yüzden bu şıkkı eledim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/165051-uygun-fiyatlar-ile-motosiklet-nakliyati-sadece-motosiklet-net-uyelerine-ayricaklikli.html

Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/165051-uygun-fiyatlar-ile-motosiklet-nakliyati-sadece-motosiklet-net-uyelerine-ayricaklikli.html
    Sayfaya giriş yapamıyorum. Yardımcı olurasnız seviriim : )

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadasın gecen hafta geldı gazıantepde 150 tl ödedı otobusun altında kawasakı er6n motr

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasın gecen hafta geldı gazıantepde 150 tl ödedı otobusun altında kawasakı er6n motr
    Hangi şirket ile getirdi acaba?

metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    şirket önemli değil. son model travegoların bagajı yüksek, diğer otobüslere dik sığmıyor. aynaları ve top case (eğer varsa) sök, benzini boşalt (depo boş değilse, şüfer almaz), muavine de 1 yolcu parası ver, motoru da bir yana yaslayarak, iyice bağla. yolun açık olsun
    “Dava adamı olmak için, önce adam olmak lazım. Dava öğretilir ama adamlık öğretilmez. “ Alparslan Türkeş

Alıntı metecel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şirket önemli değil. son model travegoların bagajı yüksek, diğer otobüslere dik sığmıyor. aynaları ve top case (eğer varsa) sök, benzini boşalt (depo boş değilse, şüfer almaz), muavine de 1 yolcu parası ver, motoru da bir yana yaslayarak, iyice bağla. yolun açık olsun
    Teşekkürler şirketi şu yüzden sordum. Metro ve ulusoya sordum almıyoruz dediler. O yüzden bilindik bi şirkette getirmiş olan varsa hiç yoktan ona yöneleyim direkt.

Motosikleti
    Café Racer
    Hangi firmaya sorarsan sor almıyoruz diyecekler.
    Garaja motosikletin ile gidiyorsun, gideceğin ilin seferlerini tüm şirketlerden kontrol edip not alıyorsun, araç perona girdiğinde araç kaptanına usulca yaklaşıp kenara çekiyorsun ve derdini anlatıyorsun, gerekirse size bir bilet ücreti verebilirim gibi ağız yapıyorsun. Alacağın cevap olumlu olacak ancak farz edelim ki olumsuz bir yanıt aldın diğer kaptana (sefere) yöneliyorsun.

Battaniye, bez, halat bulundurmayı ihmal etme, depo çiziliyor sonra. :(

Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi firmaya sorarsan sor almıyoruz diyecekler.
    Garaja motosikletin ile gidiyorsun, gideceğin ilin seferlerini tüm şirketlerden kontrol edip not alıyorsun, araç perona girdiğinde araç kaptanına usulca yaklaşıp kenara çekiyorsun ve derdini anlatıyorsun, gerekirse size bir bilet ücreti verebilirim gibi ağız yapıyorsun. Alacağın cevap olumlu olacak ancak farz edelim ki olumsuz bir yanıt aldın diğer kaptana (sefere) yöneliyorsun.

Battaniye, bez, halat bulundurmayı ihmal etme, depo çiziliyor sonra. :(
    Anladım. Aklımdaki plan buradan sabah uçakla gidip noter vs işleri halledip direkt otobüs ile geri dönmek.

Battaniye bez halat olayını biliyorum yüklü gideceğim :D

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Aman Metro Turizm'e vermeyin de hallenen falan olur gencecik motora sonra
    sinan.erkan, kurubuz ve cbr1907 bunu beğendiler.

Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman Metro Turizm'e vermeyin de hallenen falan olur gencecik motora sonra
    Alacağım motor yaşlı başlı bi motor büyük ihtimalle hallenecek kişiden büyük :D Ama benim için garanti veremicem :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    alanyada bir bayi kışın pulsarda güzel indirim yapıyordu..motoru alanyadan ist 200 tl gönderdiler. ben sadece gidip motoru oto gardan aldım kendim bile gitmedim..

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct+Xmax250
    Bende Haziran'da Ankara'dan istanbula gideceğim yalnız havalar sürekli yağışlı otobüs ile götürmeyi planlıyorum ama aştiye nasıl sokacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)