Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZAFER!

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar hayırlı geceler günlerdir beni meşgul eden direksiyon sınavına girdim ve sınavı başarı ile tamamladım. bu pazartesi ilk defa gerçekten ilk defa motora marş dedim aynı haftanın pazarıda uzun çalışmalar sonu aldım aslında o kadar zor değilmiş ancak fazlaca dikkat gerekiyor onu iyi anladım. sorum olucak öncelikle 7 bin tlye kadar ne motor önerirsiniz? vede b sınıfı ehliyetim mevcut maliye emniyet vs kurs hariç ne kadar ödeme yapıyoruz herkese teşekkürler
    Ofius bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    ehliyet olması değiştirmiyor sonuç olarak tekrardan dosya oluşturulacak adınıza bu yüzden 250 tl (yaklaşık)
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Bende b-a2 aldım internette mevcut fiyatlar benimkisi 700 filan tutacak aşa yukari ,seninki fazla tutmaz bence,bajaj pulsar düşünebilirsin 7 bine kadar

Ofius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Alıntı seyhans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar hayırlı geceler günlerdir beni meşgul eden direksiyon sınavına girdim ve sınavı başarı ile tamamladım. bu pazartesi ilk defa gerçekten ilk defa motora marş dedim aynı haftanın pazarıda uzun çalışmalar sonu aldım aslında o kadar zor değilmiş ancak fazlaca dikkat gerekiyor onu iyi anladım. sorum olucak öncelikle 7 bin tlye kadar ne motor önerirsiniz? vede b sınıfı ehliyetim mevcut maliye emniyet vs kurs hariç ne kadar ödeme yapıyoruz herkese teşekkürler
    Hayirli olsun bende sizinle ayni hislerle girmistim sinava 14mayista. Sukur gectik sorun olmadi.
    133tl harç, 108tl kart bedeli ve 20tl de polis vakfı hizmet bedeli odeyeceksiniz. Ben gectigimiz hafta icinde aldim ancak uyarmam gerekirki banka subelerinin cogu bu paralari nasil alacaklarini bilmiyorlar ben ilk iki ucreti vergi dairesine 20tl'yi de Vakıfbanka yatirdim.
    Rebel my new last name

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)