Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

LÜTFEN OKUYUN

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KUBA AJAX 150
    SELAMUN ALEYKÜM ABİLERIM ABLALARIM KARDESLERİM PAZARTESI GÜNÜ KUBA AJAX 150 MOTOSİKLETIMLE KASKIM TAKILI BIR ŞEKILDE GİDİS GELIŞ YOLDA KENDI SERIDIMDE ILERLERKEN KAMYONET SURUCÜSÜ BENI TAKMAZ BIR ŞEKIĹDE SOLLAMAYA GIRDI VE KACACAK HIC BIR YERIM OLMADIĞI İCIN BANA CARPTİ ACİLE KALDIRILDIM ACİLDEKK DOKTOR DİZ KAPAGI ALTINDA KIRIK VAR ALCİYA ALALIM PAZARTESİ GÖRELİM DURUMA GORE AMELIYAT GEREKEBILİR DEDİ BENIM HERSEYİM TAM VE HATAM OLMADIGİ ICİN BUTUN KUSIR KAMYONET SÜRÜCÜSÜNE VERILMİS MOTORU TAMIRE GONDERDİM ZTN ONUN SIGORTASINDAN YAPILACAK POLIS SORDUĞUNDA ŞIKAYETÇIYIM DEDIM AMA ŞİMDI NE OLACAK AYRICA IKI ÜNİVERSITEDE OĞRENCIYIM SINAVLARA GIDEMIYORUM VE BUGÜN MEZUNIYET TORENIMEDE GIDEMEDIM BANA YOL GÖSTERIRMISIN NE OLUCAK NE YAPICAM BACAGIM İYİLESIRMI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    nuwanda324 bunu beğendi.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı 43kadir43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BANA YOL GÖSTERIRMISIN NE OLUCAK NE YAPICAM BACAGIM İYİLESIRMI
    Geçmiş olsun. Bacak iyileşmesine iyileşir de kafa biraz zor gibi.
    MotorKafa, Ertugyigit ve karayel90 bunu beğendiler.
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

)))))))))

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Ben üniversite 2. Sınıfa geçtim. 4. Ve 5. Senesini okuyan bir sürü arkadaşım var. Ama hiçbiri senin gibi çocukça tek bir kelime yazmaz. Sen nasıl mezun olacak yaştasın merak ettim doğrusu.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Ulan sizin insanliginiz ölmus be vicdansizlar adam burda size derdini anlatmis tepkilere bak eger troll degilse gecmis olsun kardesim her sey hallolur.Sizin gibi vicdani curumus insanlarida ALLAH islah etsin.

Bu bir meksika dalgası, biri laf soktumu sıraya giriyorlar. Aynı sebepten bir kere laf söylenmiş ne diye tekrar edersiniz. Işte bunlar hep survivor.
    harun27, YERUÇAĞI, Mertcan00 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    inşallah discoery 150s
    Geçmiş olsun. Bulunduğun ilin barosuna basvur oradan sana hukuki yardım verirler hatta durumun yoksa ücretsiz avukat bile verilir.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Arkadaşlar insanlık kelimeleri doğru yazmakla değil.Boş şeyler için insanları kırmayın.Hemşerim geçmiş olsun inşallah iyileşirsin ve hakkını sonuna kadar ara birde büyük harfle yazmasan iyiydi
    karayel90 bunu beğendi.

kahveisteyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r 2014
    Hukuki süreç işler ama kim bilir kaç sene sürer. Şikayetinden vazgeçme, yaşadığın travmayı başkaları çekmesin, neyse cezası alsın hayvan oğlu hayvan.
    Okul, mezuniyet, bir sürü güzel şeyi kaçıracaksın ama daha hayatın başındasın, arkadaşların-ailenle geçireceğin günleri düşün. Seni öldürmeyen şey güçlendirir demiş Semuyel abi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.Elbet bu konuda bilgi için sana destek olacak birileri vardır bu forumda...Ben de trafik kazası geçirdim, şikayetçi oldum ve üzerinden 3 ay geçti hala ses soluk yok.

Adam neyin derdinde adama imladan bahsediyorlar komik olmaya çalışıyorlar.Komiklikle iticilik arasındaki çizgi önemli.Ama neyse toplumda böyle insanlar da lazım.Bunları gördükçe halimize şükretmeyi hatırlıyoruz.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    doktor raporuyla sınavlar konusunda sana özel bi uygulama yapmaları lazım; yapmadılar mı? sene kaybın için, okul masrafları için, barınma-beslenme masrafları için tazminat davası açabilirsin.

gene gönlünü ferah tutmaya çalış; ama diz kapağı bölgesi de narin bi bölge be! iyileşirsin de ne kadar olur gene bilemicem; doktor değilim sonuçta. ama umarım eskisi gibi olur.

EDIT: ha bu arada, geçmiş olsun.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Gelen tepkiler üzerine ilk taşı atan kişi olarak bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim. TDK linkini atmamın sebebi başlığı açan kişiye yazdığı yazının yanlışlığını kaba bir şekilde laf sokarak belirtmek ve bir ihtimal bu yolla kendisini adam gibi yazı yazmaya yönlendirmektir. Komiklik yapma amacım yoktur profil resmim sizi yanıltmasın.

Bana vicdansız demişsiniz. Arkadaşlar bu tamamı büyük harfli ve noktalama işareti içermeyen yazıyı yazan kişi yazı yazma özürlü değil. Dizinden yaralanmış elleri sağlam. İstese herkes gibi düzgün okunaklı yazılar yazabilir. Fakat yazmıyor çünkü yazıyı okuyacak kişilere zerre saygısı yok. Caps locku kapatmaya ve nokta koymaya üşenmiş. Yazıyı yazdıktan sonra dönüp bir kere bile bakmamış yazdığı şeye. Bu foruma yazan çoğu kişi yazılarının okunaklı olmasına dikkat ederek yazıyor ve belki yazdıklarını göndermeden önce tekrar tekrar okuyup düzeltmeler yapıyor. Bu kadar insan eşşek mi düzgün yazı yazmak için caps lock ve shift tuşlarıyla serçe parmaklarını yoruyorlar? Mesele yazı meselesi değil saygı meselesi.

Kimse kusura bakmasın üniversiteden mezun olacak yaşa geldiği halde bu şekilde yazı yazan kişiye ben saygı göstermem ve yazdığı soruya yanıt vermem. TDK linkini atar geçerim.
    Cuhara, bulut59, bagriacik ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Adam belki hala sedyede acı dolu halde ve yaşadıklarının şokunda..
    Siz hala dil bilgisi ile dalga geçiyorsunuz..
    Ben arkadaşın konusunu okurken çok üzüldüm ve kendimi onun yerine koydum..
    Demek ki siz benimle aynı şeyleri düşünmemişsiniz.. Bu kadar duygusuz olmayın..
    Gerçekten insanlığınız kalmamış ayıp!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelen tepkiler üzerine ilk taşı atan kişi olarak bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim. TDK linkini atmamın sebebi başlığı açan kişiye yazdığı yazının yanlışlığını kaba bir şekilde laf sokarak belirtmek ve bir ihtimal bu yolla kendisini adam gibi yazı yazmaya yönlendirmektir. Komiklik yapma amacım yoktur profil resmim sizi yanıltmasın.

Bana vicdansız demişsiniz. Arkadaşlar bu tamamı büyük harfli ve noktalama işareti içermeyen yazıyı yazan kişi yazı yazma özürlü değil. Dizinden yaralanmış elleri sağlam. İstese herkes gibi düzgün okunaklı yazılar yazabilir. Fakat yazmıyor çünkü yazıyı okuyacak kişilere zerre saygısı yok. Caps locku kapatmaya ve nokta koymaya üşenmiş. Yazıyı yazdıktan sonra dönüp bir kere bile bakmamış yazdığı şeye. Bu foruma yazan çoğu kişi yazılarının okunaklı olmasına dikkat ederek yazıyor ve belki yazdıklarını göndermeden önce tekrar tekrar okuyup düzeltmeler yapıyor. Bu kadar insan eşşek mi düzgün yazı yazmak için caps lock ve shift tuşlarıyla serçe parmaklarını yoruyorlar? Mesele yazı meselesi değil saygı meselesi.

Kimse kusura bakmasın üniversiteden mezun olacak yaşa geldiği halde bu şekilde yazı yazan kişiye ben saygı göstermem ve yazdığı soruya yanıt vermem. TDK linkini atar geçerim.
    Üniversite mezunuyum iş yok diyen kesim bu takma kafana Sizede çok büyük geçmiş olsun maddi manevi hertürlü hakkınızı sonuna kadar arayın.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Konuyu açan arkadaşın trol olduğunu düşünmüyorum çünkü dün hakikaten Dumlupınar Üniversitesinde(Kütahya) mezuniyet töreni vardı.

Küçük bir ayrıntı fakat açıkçası trol olmadığını düşünüyorum.

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Hocam çok geçmiş olsun. Acaba hangi hastaneye kaldırıldınız? Yengem hastanede hemşire. Motor kazası olduğunda hemen yanıma gelip örnek gösteriyor. Motoru bıraktırmaya çalışıyorlar. Herneyse kaza sonuçları geldi mi? Çoğunlukla %100 kusurlu çıkacak kamyon sürücüsü. Senin yapman gereken iyi bir avukat tutmak ve Adama hem maddi hem manevi dava açmak olmalı. Bacağın da inşallah iyileşir. En kötü platin takılır. Biraz zorlanırsın. Daha sonra yine iyileşir.

4Vale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nk250
    Arkadaşım geçmiş olsun öncelikle. Kendime göre uzun süredir forumu takip ediyorum. Fakat doğru düzgün giripte mesaj yazmadım bugüne kadar. Ama cevapları okuyunca dayanamadım. Umarım tez zamanda iyileşirsin.

Asıl mesajı yazma sebebim şu TDK profesörlerine bir kaç şey söylemek. Bende üniversite son sınıf öğrencisiyim arkadaşlar. Üniversite okumayı o kadar abartmayın. Bizim bir hocamız derdi ki " Şu okula eşşeği bağlasan mezun olur. Önemli olan vatanına, milletine faydalı iyi birer birey olabilmek." Yani mevzu kın değil içindeki kılıçtır.. Sen zor durumda olan ve yardım isteyen birisine bu şekilde karşılık veriyorsan istediğin üniversiteyi istediğin bölümü oku. İstersen 10 dil bil 100 dil bil. İstediğin kadar imla kurallarına dikkat et, bana göre hiç bir anlamı yok. Ve eminim bir çok kişi içinde bu böyle. Bu arada bende imla kurallarına çok dikkat ederim ama imla kurallarına dikkat ettiğimiz kadar birazda adap ve usulümüze dikkat etmeliyiz bence.
    mostro bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    BÜTÜN YAZIYI BÜYÜK HARFLE YAZASIM GELDİ...

Birbirimize en çok yardım etmemiz gereken an KAZA. Yazım bilgisi yarının problemi. Şu an öyle yazmış böyle yazmış fark etmez yazmış..
    Bilgi istemiş - yardım istemiş..

Öncelikle herşeyim tam yazdığına göre hastane / operasyon motor vs maddi kaybını sigorta karşılar. Sigorta zaten bu yüzden var.

Okul ve sınav konusunda heralde tedavi eden hastane bunun belgesini de verecektir, rapor öğrenci işlerine verilir ama sonuçta zaman kaybı olur mu? olur.

Bacağın iyileşme konusunda tek adres doktordur , forumdan sana iyileşir desek nolur demesek nolur..

Hepimiz trafikte başkalarının hatalarını tolore edebilecek şekilde konumlanmalıyız, yoksa motorsiklet bize göre bir araç değil.
    Geçmiş olsun kardeşim yinede ucuz atlatmışsın kamyon bu ..

Motosikleti
    nc750x
    Öncelikle geçmiş olsun. Ama elleri sağlam olsada yaşadığı travmayı buradan klavye başından tahmin ederek eleştirmemiz bana da doğru gelmedi. Adam canının derdinde olabilir. Bu konuyu acı içinde yazmışta olabilir. İnsanın canı acıyınca TDK falan tanımayabilir. Yani nasıl bir durumda ve hangi ruh haliyle yazdığını bilemiyoruz ki normal şartlarda bende büyük harfle yazılan mesajlara uyuz oluyorum AMA böyle bir başlık altında değil tabi ki.

Kaza yapan arkadaşım bacağının iyileşip iyileşmeyeceğini motosiklet binicilerine değilde seninle bizzat ilgilenen doktora sorarsan daha fazla yardımı olacaktır. Kırıkların iyileşme süresi hakkında doğrudan doktorundan bilgi almanı öneririm.

Tekrar çok ama çok geçmiş olsun, Allah kısa zamanda şifa versin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)