Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

burnum boktan kurtulmaz oldu bu sefer de yolda kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

doğru söyleyin hanginiz bana beddua okudu :D arkadaş vukaatsız haftam olmaz oldu yaaa :D ama buna da şükür elbette ki.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Olan şey şu, bazı kimselerin resim/foto/gezi/yımağh/eğlence paylaşımları mıhh gözlülerin negatifliklerini çekiyor, banada oluyor idi, radikal karar alarak kat'aa resim foto video atmaz oldum, evden ayrılmadan felak/nas/kursi combo ancak günü kurtarmakta.

Özet; dikkatleri üzerine çekme, bilhassa net aleminde, artık negatif iyon toplayıcısımı dersiniz, arora mıknatısımı, çakramı, nazarmı sen seç, motoru elden çıkarmaya bak, sadaka fitre boy abdestsiz dolanma.
    Eski_kasa bunu beğendi.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başının üstünden 2 kilo kuzu pirzolayı çevir ve bana ver hiçbirşey olmaz birdaha 😄
    prosodi bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heee bak bu işe yarardı normalde de ara ara bu tekniği kullanıyorum ama orda aklıma gelmedi peki vitesi nasıl düşerecez ki o biraz sıkıntı

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı prosodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heee bak bu işe yarardı normalde de ara ara bu tekniği kullanıyorum ama orda aklıma gelmedi peki vitesi nasıl düşerecez ki o biraz sıkıntı
    motor frenine bırakıp vitese hafif baskı yapacan, tık diye atıyo kendi. gerçi Barkın anlatıyo onu da bu video muydu başka mıydı bilemedim.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Dusururken soyle yaparsib. Birkairsin gazi kompresyone girer motor. Hafifce vites pedalina baski uygularsin; o anda gazi hafifce acmaya kalkarsan dusurebilirsin vitesi.
    Tam anlatamadim galiba da idare et.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)