Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yaris yapan cgleri tokatlayan adam

Motovento
    REKLAM ALANI
    montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emin olabilirsiniz ki burası antep değildir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde yazın kaskımda siyah vizör takılı olur genelde uzaylı görmüş gibi bakarlar
    Siz gaziantep de imissiniz. Tunceli de full ekipman suren bir arkadaş öyle diyor.

Bana da lazım yuzumu göstermeyen bir vizor. Hatay a gecis yapacağım nasıl olcak bakalım..

Aslında hep kucumsuyoruz, apaci, keko gibi soylemlerde bulunuyoruz. . Düşünüyorum da bizler full ekipman iki teker üzerindeyken diğer iki teker uzerindekilerin bilinçlenmesi için ne yapıyoruz.
    Bir arkadaş motosiklete başlamak istemişti. Yardımcı olur musun olur öyle dedi. Hay hay dedim.. cg almış , egzosu delik... bunu niye tercih ettin dedim.. sesi guzel dedi .. motor hakkında da bir bilgisi yok almış öyle . Egzosu delik bunun..
    Laf anlatamadim ..bak bu sekilde giyinmek lazım.. böyle olur şöyle olur... kask bari takmış ama...yoğurt tasi gibi bisey çatlak kirik...Hadi dedim hic olmamasindan iyidir... Ben denedim o arkadaştan olmadı Insanın da icinde olacak biraz ama...

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    0.48 de sağdaki motosiklet sürücüsünün bakışına dikkat!

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz gaziantep de imissiniz. Tunceli de full ekipman suren bir arkadaş öyle diyor.

Bana da lazım yuzumu göstermeyen bir vizor. Hatay a gecis yapacağım nasıl olcak bakalım..

Aslında hep kucumsuyoruz, apaci, keko gibi soylemlerde bulunuyoruz. . Düşünüyorum da bizler full ekipman iki teker üzerindeyken diğer iki teker uzerindekilerin bilinçlenmesi için ne yapıyoruz.
    Bir arkadaş motosiklete başlamak istemişti. Yardımcı olur musun olur öyle dedi. Hay hay dedim.. cg almış , egzosu delik... bunu niye tercih ettin dedim.. sesi guzel dedi .. motor hakkında da bir bilgisi yok almış öyle . Egzosu delik bunun..
    Laf anlatamadim ..bak bu sekilde giyinmek lazım.. böyle olur şöyle olur... kask bari takmış ama...yoğurt tasi gibi bisey çatlak kirik...Hadi dedim hic olmamasindan iyidir... Ben denedim o arkadaştan olmadı Insanın da icinde olacak biraz ama...
    Eğitim şartk,
    Okullarda bu akdar yoğun din dersi vereceklerine biraz hayat bilgisi dersi verseler bu kadar ölümlü kaza olmaz.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Abi adam güldükçe istemsizce bende kahkaha atıyorum, anlamadım.
    tinerci bunu beğendi.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Bunlar tam teşko vallahi , bunlar bide lastikleri dahada inceltiyorlar virajları iyi oluyormuş viraj lastiği diye 30 liralık lastik takıp bi frenlemede amele sümüğü gibi yapışıyorlar genelde çoğunluğu öldüğü için tövbe etmek için zamanları bile olmuyor.
    ceyhun383 bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlarından bir tane CG Agusta 1098R valentino balboni edition 50th annevesary geçmiş

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Bunun memlekete ilgisi yok. 3 gün önce is yerinde sevdiğim saydığım 60 yaşında yönetici bir abim (kendisi karadenizlidir ) benim oğlan 2000 tl ye motor alacak yardımcı olabilir misin dedi. Bende olamam abi dedim😂 Neden? dedi . Abi 1000 tl sigorta çıkıyor zaten 2000 tl ye motor alınır mı en az 1000 tl de ekipman dedim, bir de ehliyet işi tamam dimi dedim.
    La bide ehliyet mi alacak? dedi.
    İşimden memnun olmasam istifa edecektim.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun memlekete ilgisi yok. 3 gün önce is yerinde sevdiğim saydığım 60 yaşında yönetici bir abim (kendisi karadenizlidir ) benim oğlan 2000 tl ye motor alacak yardımcı olabilir misin dedi. Bende olamam abi dedim�� Neden? dedi . Abi 1000 tl sigorta çıkıyor zaten 2000 tl ye motor alınır mı en az 1000 tl de ekipman dedim, bir de ehliyet işi tamam dimi dedim.
    La bide ehliyet mi alacak? dedi.
    İşimden memnun olmasam istifa edecektim.
    Karadenizli olmasıyla ne alakası var onu çıkaramadım eğer motora bir ilgisi olmadıysa bilmez çıkacak masrafları.Burdaklerle sizin anlattığınız bir mi?

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karadenizli olmasıyla ne alakası var onu çıkaramadım eğer motora bir ilgisi olmadıysa bilmez çıkacak masrafları.Burdaklerle sizin anlattığınız bir mi?
    Keko dedikleri için söylüyorum memleketin önemi yok diyorum ki ben de karadenizliyim . Konu bilinçle alakalı demek istiyorum. Ülkemizin motorsiklet algısına işaret ediyorum. Ayrıca sizin alaka kurmanızı beklemiyorum.
    Sevgiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoda da cgci türünün genelde hayatlarının nasıl sonlandığı gösterilmiştir

https://youtu.be/0vkpvf5fBMc
    Bu videodaki örnek kutsal keko olarak adlandırılan vahşi ve saldırgan türdendir. Kekoların bu türünde yaygın gözüken özelliklerden en önemlisi motordan düştüğünde yerde sürüklenirken, hertürlü donanımsızlık ve yol şartına rağmen sıyrık bile almamalarıdır.Güzel memleketimizin endemik türlerinden olan bu kutsal kekoların dönem dönem üzerinden araç geçtiğide görülür.Yapılan diğer bir araştırmaya göre bu kekeoların kutsal oluşu beraberinde av yasağınıda getirmiştir. Mevsimsel dahi olsa hertürlü avcılığı yasak olduğundan nesilleri hergeçen gün artarak doğamızı tehtid etmektedir.Gelin birlik olalım av yasağının kaldırılması için ilgili merciilere dilekçeler sunalım. Kekosuz bir hayat için omuz omuza yol alalım

Motosikleti
    MT-25
    http://www.motosiklet.net/forum/taziye/158829-hamile-kadinin-olumune-neden-olan-korkunc-kazanin-videosu.html

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)