Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. el Honda CBR 250r almak kaç TL'yi bulur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Yaş 18, ehliyetiydi, ekipmanıydı, sigortasıydı vs. ortalama kaç TL'yi bulur?
    Ekipmana en fazla 1000 TL ayırırım diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    ben 2013 modeli 10.000 TL ye aldım. gayet memnunum. 2014 modelden sonrakilerin yani yeni kasaların fiyatı biraz artıyor. bence 2011-2013 model arasına yönel

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    dostum ehliyet sigorta motor 12-13 bin i bulur eski kasa cbr için konuşuyorum. yeni kasalarda fiyat daha yüksek olur. 1000 tl lik ekipman cbr 250r a yetmez. 2000 - 2500 gibi bir bütçe ayırman gerek en az ekipmana. yani seni her şeyiyle ekipman motor ehliyet sigorta kafadan 15 bin i bulur motoru ailenden birisi üstüne alırsan sigorta biraz düşebilir... bir vlogger abimizin söylediği gibi paran varsa motorcusun...

Alıntı Yolcu0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ehliyet sigorta motor 12-13 bin i bulur eski kasa cbr için konuşuyorum. yeni kasalarda fiyat daha yüksek olur. 1000 tl lik ekipman cbr 250r a yetmez. 2000 - 2500 gibi bir bütçe ayırman gerek en az ekipmana. yani seni her şeyiyle ekipman motor ehliyet sigorta kafadan 15 bin i bulur motoru ailenden birisi üstüne alırsan sigorta biraz düşebilir... bir vlogger abimizin söylediği gibi paran varsa motorcusun...
    Başlangıç olarak bu bütçeye sıgdırabileceğim ekipman yetmez mi? Alışana kadar zaten fazla hız yapmayacağım. Daha sonra ekipmanları yükseltirim diye düşünmüştüm.

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sana tavsiyem kardeşim; önce güzelce ekipmanlarını tamamlayıp daha sonra motosikletini alman olur. Böylelikle hem daha iyi kalitede koruyucu ekipmanın olmuş olur. Hangi şehirdesin bilmiyorum fakat bu süreci tamamlarken bide eğitim(motto akademi,yamaharidingacademy,honda ileri sürüş, ulusan adventure clubvb. yerlerden ) alırsan senin için motosiklet kullanımına başlaman daha sağlıklı bir aşamaya gelmiş olur.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Daha da foruma girmez zaten.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı Steelback adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç olarak bu bütçeye sıgdırabileceğim ekipman yetmez mi? Alışana kadar zaten fazla hız yapmayacağım. Daha sonra ekipmanları yükseltirim diye düşünmüştüm.
    öle bi dünya olsa keşke alışana kadar hız yapmıcam diyosun ama illa basacaksın çünkü şeytan dürtecek. en az 150 yapan motorla kaza yapsan üzerindeki 200 liralık kask ceket pantalon fazla etkili olmaz. boşu boşuna 2 kere masraf yapma tek sefer al tam al

17-18 yaşındaki arkadaşlar.. sizin için uygun motosiklet 125 cc ye kadar olan motosikletler.. Profesyonel bir eğitim ve ehliyet sonrası güvenli kullanabileceğiniz motosikeltler bunlar..

CBR 250 ile ilgili fantazileri unutun.. Aklınızdan çıkarın..

Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17-18 yaşındaki arkadaşlar.. sizin için uygun motosiklet 125 cc ye kadar olan motosikletler.. Profesyonel bir eğitim ve ehliyet sonrası güvenli kullanabileceğiniz motosikeltler bunlar..

CBR 250 ile ilgili fantazileri unutun.. Aklınızdan çıkarın..
    185 boy 90kg
    Boy ve kilomdan yana 250r için sıkıntı yaşamam sanırım?
    Zaten değişik fanTezilere girmeyi düşünmüyorum.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    mesela bu kadar edıyor ben satıyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...99792964/detay

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Bu isler boy kilo isi değil bu isler tecrübe isi 185 boy seni 250r in gazabindan korumaz
    Steelback bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni kasalar 12 civarına bulunabiliyor, eskiler ise 9-9500 e temizleri var. Cbr piyasası bi acayip aynı özellikteki motosiklete 11500 da yazan var 13 de yazan var, o yüzden temiz bulduğun ilk motosiklete atlama biraz bekle, uygunu çıkıyor
    Steelback bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    185 boy 90kg
    Boy ve kilomdan yana 250r için sıkıntı yaşamam sanırım?
    Zaten değişik fanTezilere girmeyi düşünmüyorum.
    dani Pedrosa 158 boy 54 kg diye motogp de yarışmasın o zaman.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş 18, ehliyetiydi, ekipmanıydı, sigortasıydı vs. ortalama kaç TL'yi bulur?
    Ekipmana en fazla 1000 TL ayırırım diye düşünüyorum.
    2013 modeli 9750 tl şuan satışa koymuşum.. ilgileniyorsanız yardımcı olabilirim.
    Honda, Kawasaki, Suziki, Ducati, Yamaha Çok xoştirrr emaaa Benanaaa...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)