Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Acil Fren - Ingiliz Japon ekolleri, fitili yakar kacarim :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Motobaba, Okan ve Aydin hoca mukemmel is cikarmislar, bedava egitim ayaklariniza geliyor..

SenC_an, zaferce, GezeGeze ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    milyon dolarlık ders süper

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hiç gerek yok bu işlere (videoyu izlmemedim ) C-ABS der kaçarım acil frenmi lazım aban ön arkaya aynı anda motor yapsın gereğini

ayrıca aynı konu yeni açılmıştı http://www.motosiklet.net/forum/moto...-anlattik.html
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    -
    Dün gece ızledım faydalı anlatım olmus,Aydın hocayı tek geçerim.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç gerek yok bu işlere (videoyu izlmemedim ) C-ABS der kaçarım acil frenmi lazım aban ön arkaya aynı anda motor yapsın gereğini

ayrıca aynı konu yeni açılmıştı http://www.motosiklet.net/forum/moto...-anlattik.html
    mevzu abs olsun olmasın değil bi seyredeydin yorum yapmadan önce... herrrr kesee merhabalaaaa diye kıroca başlayan moto vloglara hiç gerek yok böyle şeylere demiyorsun ama kardeş ....
    ryangt bunu beğendi.

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Yorumum bulunsun. Evde izleyeceğim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Totosundaki killari kadayif olmus, halen egitim pesinde, ayakta durmaya mecali yok,zaten birseyden anladigida yok milleti tufaliyorlar iste.

Motosikleti
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Totosundaki killari kadayif olmus, halen egitim pesinde, ayakta durmaya mecali yok,zaten birseyden anladigida yok milleti tufaliyorlar iste.
    her yorum bomba her yorum provakasyon bir shamy klasiği http://www.motosiklet.net/forum/sear...rchid=10603091 senin dediğine göre öğretmenlerin totosuna ilk beyaz kıl düşünce emekli olması lazım

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Benim gönlüm genç evladım :p :p :p .Ayakta duramasam bile birileri motorun üzerine oturtsun yeter alırım tozunu

Önemli Not: Herbert J. "Burt" Munro (d. 25 Mart 1899 – ö. 6 Ocak 1978) Yeni Zelanda, Invercargill doğumlu motosiklet yarışçısı.

Ömrünü Indian marka motosikletini modifiye etmek ve onu mükemmele ulaştırmak için çalışmakla geçiren Munro, 1920’de aldığı Indian’ın kapasitesini kendi yaptığı parçaları kullanarak iki kat artırdı. Masrafları en aza indirmek için modifiyede kullandığı parçaları bile kendi yapıyordu ve akla hayale gelmedik malzemeleri kullanıyordu.

1967’de ABD’deki Bonneville Tuz Çölü’nde kırdığı dünya rekorunu bugüne kadar geçebilen olmadı. Munro 1920 model bir Indian’la yarıştı ve 1000 cc’lik motorla, saatte 331 km/h (205.67 mph).km hıza ulaşarak dünya rekoru kırdı. Bu yarışı kazandığı sırada tam 68 yaşında idi.Hala rekorunu egale eden çıkmamıştır.
    SweentLy, potasyum, Darkcity2000 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    cıks
    oocan hoca durur mu yapıştırmış cevabı
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Oocan hocam 4 parnak sikarsak fireni, nasıl bornaut yaparız? Bu Japonlar hicmi yapmio bornout

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu beyefendilere 'hocalık' statüsünü veren bir kurum, kuruluş yahut herhangi bir otorite var mı?

Motosikleti
    Alıntı TrailBraking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu beyefendilere 'hocalık' statüsünü veren bir kurum, kuruluş yahut herhangi bir otorite var mı?
    Valla aradık ama bulamadık , sırf bu yüzden Aydın hocam yıllarca Honda eğitim merkezinde yerleri süpürdü ve birşeyler kaptı , bende motorlu İngiliz turistlerin ( RoSPA mıymış neymiş biyerde çalışıyormuş bu adamlar) motorlarını falan yıkayarak üç beş bişiler öğrendim.

Aydın Korkmaz Sertifikaları için http://www.smartridingacademy.com/sertifikalar/

Okan Sinan OCAN Sertifikaları için http://osocanriders.com/?page_id=1398
    potasyum bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oocan hocam 4 parnak sikarsak fireni, nasıl bornaut yaparız? Bu Japonlar hicmi yapmio bornout
    ahaha

Motosikleti
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön tekeri duvara dayasana evladım
    SweentLy, potasyum ve bhdrba bunu beğendiler.

Hocam diğer başlıkta yazmıştım çok faydalı olmuş. Ne kadar teşekkür etsem az. Kendi adıma konuşayım zira forumdaki çoğu kişi zaten motosiklet konusunda ord. Prof. seviyesindeler maşallah.

teşekkürler
    "panik firen" den kurtulduk derken, "acil durmak" çıktı.

Motosikleti

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim gönlüm genç evladım :p :p :p .Ayakta duramasam bile birileri motorun üzerine oturtsun yeter alırım tozunu

Önemli Not: Herbert J. "Burt" Munro (d. 25 Mart 1899 – ö. 6 Ocak 1978) Yeni Zelanda, Invercargill doğumlu motosiklet yarışçısı.

Ömrünü Indian marka motosikletini modifiye etmek ve onu mükemmele ulaştırmak için çalışmakla geçiren Munro, 1920’de aldığı Indian’ın kapasitesini kendi yaptığı parçaları kullanarak iki kat artırdı. Masrafları en aza indirmek için modifiyede kullandığı parçaları bile kendi yapıyordu ve akla hayale gelmedik malzemeleri kullanıyordu.

1967’de ABD’deki Bonneville Tuz Çölü’nde kırdığı dünya rekorunu bugüne kadar geçebilen olmadı. Munro 1920 model bir Indian’la yarıştı ve 1000 cc’lik motorla, saatte 331 km/h (205.67 mph).km hıza ulaşarak dünya rekoru kırdı. Bu yarışı kazandığı sırada tam 68 yaşında idi.Hala rekorunu egale eden çıkmamıştır.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Video süper, yeni şeyler öğrendim, faydalandım. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Ama o ilk 5 dakikadaki gereksiz geyik nedir öyle yahu... Az kaldı kapatıyordum.

Neyse ki videoyu yöneten, yoksa da sunan ve edit edenin yapması gereken işi sağolsun Okan bey yapıp, saçmasapan tartışmaya son veriyor, da faydalı kısım başlıyor, beş dakika gecikmeyle...

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Ben asıl başka bir şey soracağım panik fren dediğiniz nedir ? Panik fren çalışan arkadaşlar özellikle anlatırsa çok sevinirim.

Bana birisi gelsin bunu anlatsın hadi !

Sonrasında debriyaj sıkılır mı sıkılmaz mı onu tartışırız.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)