Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alpinstar ceket nasıl neyle temizlenir Dainese kit olurmu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Merhabalar arkadaşlar bende bir alpinstar ceket var ve daha önceki dainese montumdan kalan temizleme kiti var bu kit sadece dainese ürünleri için yazıyor kullanabilirmiyiz sizce veya nasıl iyi temizleriz yagmur yagdı ful camur oldu ceket tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Kullanabilirsiniz. Malzemeleri aynıysa

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı mostro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanabilirsiniz. Malzemeleri aynıysa
    şimdi dainese dana derisi bildigim kadarıyla alpinstar kanguru ama bu sadece dainese kullan biraz pazarlama teknigi gibi ama varmıdır daha etkili yöntem bir ara üstüne giyin tazikli suyun karşısına geç diye bir tavsiye vardı işe yararmıki

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    sakın ha! aynı kulvarda rakip markalar sonuçta. böyle ürünlerde diğer markanın ürününü yokedici nanoteknolojiler kullanıyorlar. monttan olma temizleyeceğim diye. pis pis giy.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Nasıl temizleriz bunu , peki yani şuan baya camur yani

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    bende prohel var kurutemizleme cok iyi temizliyor . acaba bir sorsanzi kurutemizlemeye korumalarini cikartip ?

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende prohel var kurutemizleme cok iyi temizliyor . acaba bir sorsanzi kurutemizlemeye korumalarini cikartip ?
    Nasıl cıkıcaktı koruma ayrıca onada bakmıştım biraz tuzlu ya 100 tl civarı para istiyorlar benim kendi imkanlarımla yapabilcegim bireşy varsa güzel olur sonucta sürekli kirleniyor her seferinde kuru temizlemeye veremem ya

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı spxwOw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl cıkıcaktı koruma ayrıca onada bakmıştım biraz tuzlu ya 100 tl civarı para istiyorlar benim kendi imkanlarımla yapabilcegim bireşy varsa güzel olur sonucta sürekli kirleniyor her seferinde kuru temizlemeye veremem ya
    islak mendille sil madem olmazmi ? deri sonucta icine islememistir tekstiller gibi . korumalari cikar ceketin ic tarafindan kurcala biraz

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    islak mendille sil madem olmazmi ? deri sonucta icine islememistir tekstiller gibi . korumalari cikar ceketin ic tarafindan kurcala biraz
    Normal ıslak bezle silmeyi denedimde kuruyunca yine aynı bu derinin bakımıda zulüm ya

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Elindeki malzemeni kullan. Pazarlama tekniğinden başka hiçbirşey değil. Bitince motulun deri için temizleme kremleri var onu kullanırsın

Tazyikli su deriye zarar verebilir.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Deri temizleme losyonlari iş görür, illa dainese vs. Gerek yok, deri kıyafet satan yerlerdeki temizleyicilerde iş görür. Aklın yolu birdir, hepsi deri sonuçta, nubuk olmadıkça sorun olmaz. Bende deri revit var, nemli fiber bezle iyice silip kuruyunca makul miktarda vazelinliyorum missss. Kapitalizmin oyununa gelme deriyi asla yıkama sonra kösele olur.
    sonalp bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Beyler dainese kitle temizledim sıkıntı yok parlıyor mübarek pazarlama taktiklerini yemiyelim

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    Hafif nemli bezle nazikçe silsen yeter. Deriler kurutemizleye verilmez ve yıkanmaz bu arada. Aldığın gibi giyersin. Suyla temas eden deri çürür kullanım ömrü ciddi kısalır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    mağdem konusu açılmış bende yeni alpinestar gp plus r air beyaz yeşil yazlık modelini aldım.tırsarak giyiyorum resmen sineğe bile çarpsam izi çıkıyor beyaz bölümlerinde göğüs sırt vs.bi yere kadar ıslak mendil iş görüyor ama ilerde ben bunu nasıl temizlicem fikri olan varmı? beyaz bölümlerin hiç biri fileli değil tekstil.fileli olan bölümlerinden dolayıda sanırım kuru temizlemeye yapılmaz ?
    bu arada senin mont içinde deri ürünlerine temizlemek için süt gibi bir şey satılıyor.hem yumuşatıyor hem temizliyor.

NoWyld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın ha! aynı kulvarda rakip markalar sonuçta. böyle ürünlerde diğer markanın ürününü yokedici nanoteknolojiler kullanıyorlar. monttan olma temizleyeceğim diye. pis pis giy.
    Mont savaşlarıııııı

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    Sabunlu nemli bezle silinir, ardından beyaz vazelin sürülür. Bu yöntemi tüm deri giysilerinizde uygulayabilirsiniz (bot - eldiven). Başka hiçbir kimyasal vb ürüne gerek yoktur. Sürdükten sonra birkaç saat deriye nüfüz etmesi için bekleyin.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı sonalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabunlu nemli bezle silinir, ardından beyaz vazelin sürülür. Bu yöntemi tüm deri giysilerinizde uygulayabilirsiniz (bot - eldiven). Başka hiçbir kimyasal vb ürüne gerek yoktur. Sürdükten sonra birkaç saat deriye nüfüz etmesi için bekleyin.

Sabunlu su tamamda vazelin surulmemeli ben surdum yolda ne kadar bocek varsa uzerime yapisti surmeyin valla sadece sabunlu bezle silin yeter

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabunlu su tamamda vazelin surulmemeli ben surdum yolda ne kadar bocek varsa uzerime yapisti surmeyin valla sadece sabunlu bezle silin yeter
    Böcek yapışması vazelinden değil arkadaşım ne yaparsan yap börtü böcek olacak o işin fıkratında var

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bildiğin basit sabunlu bez ile temizleyebilirsin yalnız sakın deterjan falan kullanma deriyi beslemek için de (hint yağı) sen bulamazsın (badem yağı,bunu bulursun) sürebilirsin bu işin ucuz yollusu budur

Motosikleti
    Yamaha YBR 125ESD
    Alıntı NoWyld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mont savaşlarıııııı
    Gı joe'deki piskopat doktor yapıyormuş bu losyonu :D:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)