Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kadın Gözüyle Xmax250

Motovento
    REKLAM ALANI
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı BESTAPO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle. Kadın ve erkeğin farklı beklentileri motosiklet seçiminden otomobil seçimine, ve hatta beslenme alışkanlıklarına kadar herşeyde karşımıza çıkıyor
    600RR kullanan kız arkadaş mevcut, r25 kullanan kız arkadaş mevcut daha benim tanimadigim niceleri vardir çok deli motosiklet kullanan. Ben cbrdan duke dogru yol aldım ancak rahatliktan ötürü değil duke çok keyifli geldi. Onun dışında artcisi oldugum en rahat motosiklet z1000 idi. Suandada esimde 600RR var. Seve seve artcilik yapiyorum. Kadın, erkek farkı değil bunlar pek.. ^^ Tercihler diyelim. Video güzel olmuş eline sağlık.
    BESTAPO bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600RR kullanan kız arkadaş mevcut, r25 kullanan kız arkadaş mevcut daha benim tanimadigim niceleri vardir çok deli motosiklet kullanan. Ben cbrdan duke dogru yol aldım ancak rahatliktan ötürü değil duke çok keyifli geldi. Onun dışında artcisi oldugum en rahat motosiklet z1000 idi. Suandada esimde 600RR var. Seve seve artcilik yapiyorum. Kadın, erkek farkı değil bunlar pek.. ^^ Tercihler diyelim. Video güzel olmuş eline sağlık.
    Çok teşekkür ederim
    EldekiDebryj bunu beğendi.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    güncel ve bir önceki kasayı ara ara kullanmışlığım var, geçen hafta sonu eskisini satıp yenisini alan bir amca ile Kartaldan Kadıköy e gittik ve tabi ki sahibi kullandı ben artçı olarak baya rahattım. Dönüşte amca "nası arkası rahatmı bi bakim sen kullan" dedi 2 km sonra "amq keşke gelirken de sen kullansaydın" dedi
    sinan.erkan, Nuansiyen ve BESTAPO bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncel ve bir önceki kasayı ara ara kullanmışlığım var, geçen hafta sonu eskisini satıp yenisini alan bir amca ile Kartaldan Kadıköy e gittik ve tabi ki sahibi kullandı ben artçı olarak baya rahattım. Dönüşte amca "nası arkası rahatmı bi bakim sen kullan" dedi 2 km sonra "amq keşke gelirken de sen kullansaydın" dedi
    Ahahahahaa

Motosikleti
    -
    Guzel video olmus hep kullanici gozuyle yorumlaniyor motorlar,artci fikirleride onemli,gozden kacan bir detaya deginilmis olmasi guzel,fakat sunuda soylemek istiyorum estetik yada plastik cerrahim ben diye dolasan o doktora soyleyin ya meslegi biraksin yada oyle burun ameliyati falan ilgilenmesin birdaha.

puyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah mutluluğunuzu bozmasın abi videoların devamını bekliyoruz
    BESTAPO bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    artçı rahat giderde süren ne kadar gider o yüzden ben bunu uzun kasa mercedeslere benzetiyorum. bilirsiniz önemli olan arkada oturandır
    BESTAPO bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Alıntı puyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah mutluluğunuzu bozmasın abi videoların devamını bekliyoruz
    Çok teşekkür ederim. Sanırım doğru konuyu işlemişim. Tahminimden çok izlenme aldı Fakat kaliteyi bir tık daha ileri taşıyarak yeni videonun geleceği müjdesini de vermek isterim. Aklımda bu konunun devamı olacak güzel şeyler var. Düşününce bile heyecanlanıyorum. Takipte kalın

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Keyifli bir video olmuş.
    BESTAPO bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifli bir video olmuş.
    Videonun sonunda da belirttiğim gibi 10-11 izlenme beklerken işin buraya geleceğini hiç tahmin etmemiştim. Beğenmenize çok sevindim.

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Kadın gözüyle Xmax250 videomuzdan sonra bugün sürpriz bir video çekimine daha gidiyorum. Vakit kalırsa 2 video bile çıkarabilirim. Motorlar hazır, kamera hazır. Bakalım neler çıkacak.
    İlker41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler