Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kaska kamera almaliyim ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    adenizkusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    arkadaslar. kaska kamera takmalimiyim ? buradaki goruntulerle ustune kiran vs suruculere ceza kestiren oldumu. kameranin genel kullanim amaci hobi sanirim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift
    Forumda bi arkadas vardi kaza yapmisti 120 ile olanlari hatirlamiyordu hastanede uyandim diyordu....kamera cok ise yariyor

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    ben taktığımdan beri trafikte sıkıştırmalar azaldı diyebilirim bence işe yarıyor, insanlarda bir acaba hissi uyandırması güzel

Motosikleti
    Hornet 650
    Bende baya taktım ama artık pek kullanmıyorum sıkıldım heralde.

TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Bütçeye göre iyi veya kötü bir kamera her motorcunun kullanması gerekli bir araç haline geldi artık. Hobi dışında malum ülke şartları; sıkıştıranlar magandalar çarpıp kaçan vicdansızlar başka türlü ifşa edilemiyor, mutlaka kullanın.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Turing eğitiminde polis memurunun tavsiyesi hatta kesinlikle kullanın dediği aparattır kendileri

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    kamerayı gören sürücüler daha az sıkıştırıyor. ybr kullanıyorum diye selam vermeyen motorcular kamerayı görünce selam verebiliyor. en güzeli ise kaza anını çekip burada paylaşınca hatalarını herkes söylüyor veya kendin fark ediyosun. ışıkta beklerken sürücüler kamerayla ilgili sorular soruyorlar aileler çocuklarına el salla bak abinin kaskında kamera varmış diyolar filan :D
    qezgin, cbr1907, shruikan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    sjcam4000 yeterli olur sanırım ? kullanan arkadaşlar genel olarak memnun gibi duruyor. fiyatıda makul . go pro pahalı?
    cbr1907 bunu beğendi.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adenizkusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sjcam4000 yeterli olur sanırım ? kullanan arkadaşlar genel olarak memnun gibi duruyor. fiyatıda makul . go pro pahalı?
    sjcam yeterli olur. daha iyi bişey istiyorsan

housing derdi de yok

http://www.bimeks.com.tr/urun/148322...kamerasi-.aspx

bu da güzel

http://urun.n11.com/video-kamera/son...atli-P99540759
    adenizkusu bunu beğendi.

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Geçen @hakikiteker arkadasimin artcisi oldum. Onun kaskın sağ tarafında benim de çenemde kamera vardı.
    Arkadan gelen bi clio geldi yanımıza ,birde arkanı da taksaydınız kamera dedi.
    Kendine göre espiri mi yaptı dalga mi geçti ikimizde anlayamadık ama takacak başka yerler de diyesimiz geldi ama sonra vazgectik.
    İlgi çekiyor ve çoğu insanın acaba dediği oluyor en azından öne kirmalar sıkıstirmalar vb. Bi nebze azalıyor.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Eğer imkan varsa kesinlikle kullanılmalı. Kaza durumunda kim haklıydı kim haksızdı muhabbetine girmek yerine sigorta şirketine görüntüleri ulaştırırsın kafan rahat olur.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Avantaj
    2015 aralık ayında sağ taraftan araç bana çarptı, komisyon böyle bir kazanın olması mümkün değil sigorta dolandırıcılığımı yapıyorsunuz demiş servise, vidyoyu gönderdim. karşı taraf %100 kusur aldı.

Dezavantaj
    Nispeten boş yolda, kırmızı ışık ihlali yapıp polise yakalandım. kafamdaki kameraya baktı, 199TL ceza yazdı =( ( bende tüm vlogger lara sövdüm tabi )

Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avantaj
    2015 aralık ayında sağ taraftan araç bana çarptı, komisyon böyle bir kazanın olması mümkün değil sigorta dolandırıcılığımı yapıyorsunuz demiş servise, vidyoyu gönderdim. karşı taraf %100 kusur aldı.

Dezavantaj
    Nispeten boş yolda, kırmızı ışık ihlali yapıp polise yakalandım. kafamdaki kameraya baktı, 199TL ceza yazdı =( ( bende tüm vlogger lara sövdüm tabi )
    ceza kırmızı ışıkta geçtin diye sanırım. kameradan değil. ama kamera acık oldugu için ceza yazmak zorunda kaldı herhalde?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sjcam yeterli olur. daha iyi bişey istiyorsan

housing derdi de yok

http://www.bimeks.com.tr/urun/148322...kamerasi-.aspx

bu da güzel

http://urun.n11.com/video-kamera/son...atli-P99540759
    housing derdi derken ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    ceza kırmızı ışıkta geçtin diye sanırım. kameradan değil. ama kamera acık oldugu için ceza yazmak zorunda kaldı herhalde?
    Kamera çekiyormu diye sordu, bende safça evet dedim, gel o zaman dedi. sonrası haşşırt diye yırtılan ceza makbuzunun sesi.
    Mustaphalanx, Ali Bircan ve VOLkann bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    Kamera çekiyormu diye sordu, bende safça evet dedim, gel o zaman dedi. sonrası haşşırt diye yırtılan ceza makbuzunun sesi.
    geçmiş olsun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    geçmiş olsun
    Teşekkürler =)

kaska kamera takma gercekten cok faydaliymis..iyiden iyiye dusunmeye basladim ..bence bunu kullanan arkadaslar arttikca trafikte 2 tekerlekli araclar icin farkindalik olusturacaktir..bence motora bile takilabilir..kask tercih edilmiyorsa.

||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

Motosikleti
    Hyosung GV650
    kesinlikle takmalısın. kask kameramı 2 yıl önce aldım işe gidip gelirken sürekli denk geldiğim ve beni ***neliğine sıkıştıran bir öküz aleyhisselam vardı kamerayı aldım kaska taktım yine karşılaştık her zamanki gibi o ****** sırıtışını yapıp üzerime kıracaktı ama o sırada kamerayı gördü hop tam ters tarafa kırdı direksiyonu kısacası tacizler şunlar bunlar azalıyor.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Avantaj

Dezavantaj
    Sanırım biraz trolleniyoruz forumda..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)