Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cross visörlü kask

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600 RR (yetmiyor güçlendireceğim)
    Selamın aleyküm arkadaşlar uzun bi süredir konu açmıyordum şimdi kullandıgım ls2 ff351 kaskı satıp 200 tl ye camlı cross kask almayı düşünüyorum yüksek ihtimalle 2. el olacak bu konuda yardımcı olurmusunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    2. el kask alınmaz kardeş dikkatli ol

Motosikleti
    Bajaj 125 st
    2. el kask alıır aldım ben admaın kafaya olmamaış super sağlamda sağlamlık testinide yaptım kırık çatlağına baktim bence alınır bu forumda lamadan konuşanlar var aldınızdamı konusuyorsunuz alınır takılır ikinci el derken mahvolmuş değik adamın kafaya küçük gelen yada fazla olan

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Alıntı buğratuncer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el kask alıır aldım ben admaın kafaya olmamaış super sağlamda sağlamlık testinide yaptım kırık çatlağına baktim bence alınır bu forumda lamadan konuşanlar var aldınızdamı konusuyorsunuz alınır takılır ikinci el derken mahvolmuş değik adamın kafaya küçük gelen yada fazla olan
    BatuhanK, Merdo ve Ertugyigit bunu beğendiler.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Beynim yandı be kardeş
    Kuzeyli57, AKIN17 ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Super sağlamlık seviyesi nasıl oluyor ? Sağlamlık testini açıklar mısın, markaların milyonlar harcadığı testi nasıl yaptınız acaba ?
    Ertugyigit bunu beğendi.

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Almıştır kaskı havaya atmıştır, kırılmadan düşmüştür,sonra da sağlam olduğuna kanaat getirip takmaya devam etmiştir. Nasıl olacak .?

2. el ben olsam almazdım 200 tlye bi tavsiye veremem ama benim nexx x.d1 kaskı çok hoşuma gidiyor forumda konusu var oku istersen

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Bu forum her defasında beni şaşırtmaya devam ediyor. Teşekkürler

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Ege Anıl EFE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almıştır kaskı havaya atmıştır, kırılmadan düşmüştür,sonra da sağlam olduğuna kanaat getirip takmaya devam etmiştir. Nasıl olacak .?
    Bunu deneyipte güvenip onayladıysa arkadaşa fizik dalında ordinaryus profesörlük verdirilmesi konusunda elimden geleni yapacağım. Umarım sende aynı fikirde değilsindir, yoksa 1 tanede sana ayarlamak gerekicek :D

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Testi nasıl yapmış bilemem ama dediği gibi örneğin ben kask aldım kafama taktım büyük geldi sen geldin denedin tam oldu sana sattım ben de. Bunda ne var canım alla allaaa. Ha ama dediğim gibi test kısmına bişey diyemem.

Vizörlü kros kaskı için de; kaliteli bişey bile alsan rüzgar, aerodinamik vs etkilerini göreceksin. Arazide kullanacaksan goggle ile bir kask, şehir asfalt kullanımı için ise fullface bir kask öneririm.

Motosikleti
    CBR 600 RR (yetmiyor güçlendireceğim)
    Hocam bi mesaja takılıp gitmişsiniz be neyse canınız sağolsun nolacak asıl konuya bi çare bulsak ya doğru düzgün bi öneri yok 200 tl ye vizörlü cross kask şehir içinde kullanacağım sadece biraz şekilleri hoşuma gidiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)