Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkinci El Fiyatlar Süper

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Motor alıyım diye hergün bakıyorum sahibindene, motorun sıfırı 3950, ikinci eli 3900. Ama plaka ruhsat masrafı yokmuş e arkadaş noter masrafı var 110 TL diğer plaka ruhsatta 250 TL. Biri yazmış sıfırı 5000 TL arkadaş istiyor 5500 TL.

Şu plaka ruhsat masrafı işini fazla büyütüyorlar. Sıfır alırsak 250 TL - İkinci El alırsak 110 TL masraf vardır. Aradaki fark sadece 140 TL ama 5-10 bin km yapmış motorlar sıfıra çok çok yakın fiyatlara satılıyor. Artık daraldım bi sizlere de yazıyım dedim İkinci el alabilmek için bence sıfırı ile arasında durumuna göre 700-1000 TL fiyat farkı olmalı ne dersiniz?
    Mustaphalanx ve oggomoggo bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    Köküne kadar haklısın. Özellikle cbr ve r25 lerde bunu çok yapıyolar.
    boshaft ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    O yuzden sifir aliyorum her seferinde. Ya ulkede parasi bol insan cok yada herkes kendini akilli saniyor.
    Teknolojik bir cihaza ne olursa olsun sifirinin ustunde para verilmez. O aksamin teknolojik parcalarin bir kullanim omru vs var, sifir parasina eskisini almak mantik isi degil.
    boshaft bunu beğendi.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yuzden sifir aliyorum her seferinde. Ya ulkede parasi bol insan cok yada herkes kendini akilli saniyor.
    Teknolojik bir cihaza ne olursa olsun sifirinin ustunde para verilmez. O aksamin teknolojik parcalarin bir kullanim omru vs var, sifir parasina eskisini almak mantik isi degil.
    Alıntı Bartas3010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köküne kadar haklısın. Özellikle cbr ve r25 lerde bunu çok yapıyolar.
    Sıfırda kart kullanıyosak taksit imkanı da var bide bunuda ekleyelim
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

o konuda cok haklisin ben de alicam konrol edip duruyorumm sifirindan daha yuksek fiyat isteyenler bile var..neymis motor 3000km deymis
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı murat2733 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o konuda cok haklisin ben de alicam konrol edip duruyorumm sifirindan daha yuksek fiyat isteyenler bile var..neymis motor 3000km deymis
    İşin kötüsü biz motor alamıyoruz onlarda satamıyor Bi bajaj boxer baktım bayi 3150'ye bırakıyor. İlana baktım 2900 7 bin KM hatta şuan boxer'da 3,500'e ilanda var :D
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

bu tip saticilar sayesinde sifir motor fiyatlari daha makul gelmeye basladi...ben de mondial 100 mg prince bakiyom ..aslinda aklim lifan glint 100de ama onun 2. elini satan yok gerci kulllanan yok)))
    boshaft bunu beğendi.

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    bu tip saticilar sayesinde sifir motor fiyatlari daha makul gelmeye basladi...ben de mondial 100 mg prince bakiyom ..aslinda aklim lifan glint 100de ama onun 2. elini satan yok gerci kulllanan yok)))
    az önce baktım lifan glinte ikinci el yok sıfırda bulamadım sadece sitesinde yazıyor fiyatı vs.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    2 elde Bu gibi lafım onlara ( Geri zekalılar ) malesef sıfır satan bayilerin cebini doldurmaktan başka birşey deyil

lifan glint i nette 3bin altinda buldum ama hic bu motoru kullanan gormedim tek servisi o da bana 45km uzaklikta..parca vs bulma korkumdan alamiyorum yoksa alacagim cinmallarindan iyidir bence..galiba mondial prince mecbur kaldim uygun satan denk gelirse

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    lifan glint i nette 3bin altinda buldum ama hic bu motoru kullanan gormedim tek servisi o da bana 45km uzaklikta..parca vs bulma korkumdan alamiyorum yoksa alacagim cinmallarindan iyidir bence..galiba mondial prince mecbur kaldim uygun satan denk gelirse
    tam olarak kaça buldunuz hocam? ben göremedim hiç bi yerde. Vitesli çin mallarının en azından scooterlara göre daha iyi olduğu kanısı var genel olarak ama bu nasıldır bilemiyoruz tabi.

linki burda : http://www.motorumburda.com/LIFAN-GLINT-100-2016-MODEL,PR-166.html

fiyatı da 2911.5 alcam da kimsede gormedimki)halbuki yeni cikmis bir model de degil

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    linki burda : http://www.motorumburda.com/LIFAN-GLINT-100-2016-MODEL,PR-166.html

fiyatı da 2911.5 alcam da kimsede gormedimki)halbuki yeni cikmis bir model de degil
    Arkadasındaki firma model delisi oldu. Çıkarıyor ama ne reklamı var ne doğru dürüst anlatı o sebeple pek tercih edilmemiştir. Birde piyasaya Bajaj ve Hero uygun fiyatlarla girince bunlara kimse yaklaşmıyor. Bajaj Boxer'a göz attınız mı bilmiyorum ama bi bakabilirsiniz .

bajaj ve hero benim de dikkatimi cekti onlara da baktim ama bizim bu turkiye temsilcileri onlarin 100c veya altindaki vergisiz turlerini getirmiyorLARKİ..yoksa bajaj discover 100 , bajaj ct 100b felan var ama ulkemizde satilmiyor, bajaj ct 100 gorsen aynen lifan glint 100..birebir ayni gorunusu ama ozelliklerine bakmadim daha

Kırıkpedal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkinci el fiyatları gerçekten bi değişik fiyatı yazarken ne düşünüyo adam acaba:
    5 yazsam yok lan çok borca girdik 6.5 olsun.
    Dur yiğenin sünnet düğünü var çeyrek fiyatı onuda ekliyim.
    Satışın şerefine bi de islatırız.
    Yok dur be sen de 8 yazakta belki kekeleriz.

Arkadaşlar ben bu işi anlamış değilim.Ciddi ciddi iyi bi bisiklet almayı düşünüyorum vericem ayarı basacam pedala

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Kırıkpedal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el fiyatları gerçekten bi değişik fiyatı yazarken ne düşünüyo adam acaba:
    5 yazsam yok lan çok borca girdik 6.5 olsun.
    Dur yiğenin sünnet düğünü var çeyrek fiyatı onuda ekliyim.
    Satışın şerefine bi de islatırız.
    Yok dur be sen de 8 yazakta belki kekeleriz.

Arkadaşlar ben bu işi anlamış değilim.Ciddi ciddi iyi bi bisiklet almayı düşünüyorum vericem ayarı basacam pedala
    Sen pedala bas ben yeminliyim eylülden sonra onlara bası cam ciyak ciyak vıyaklatıcam artık şirınga ne varsa çekicem fuuuum diye Not alın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)