Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet ses sistemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...-550-214823597

Arkadaşlar linkteki ürünü gören, duyan, kullanan oldu mu?
    Sitede, google da ve youtube da bir bilgi bulamadım. Uzun yolda ve gittiğimiz kamplarda kullanmak istiyorum. Tavsiye eder misiniz?
    Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Umarım konu tutulur...
    MANKU bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Bence dayıların kullandığı el tipi radyolardan daha ileri bir ses kalitesi vermez. Müzik dinlerken önemli olan ses kalitesi değil ince bir gürültü olmasıysa alınabilir. Bir de şöyle bir sıkıntı var; 2x45watt demek 90watt demek. Bu da 90/12=7,5A akü gerekiyor, sadece hoparlörlerin kullanacağı elektrik için. Kapasitenin üzerinde kullanmaya çalışırsanız tesisatta sorun oluşabilir ya da sistem hiç çalışmayabilir, o kadar ayrıntısını bilemiyorum ama işi bilen birinin önermeyeceği kesin.
    MANKU bunu beğendi.

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    bizim buralarda aynısını Chopper a takan var ne kask var ne mont apaçi gibi açmış müziği disdas disdas geziyo
    MANKU bunu beğendi.

Halit_79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    Mikado MD82FM adındaki cihazı alın, motosikletinize monte edin ve yolda müziğin tadına doyun. Cihaz sarj edilebilir nokia bataryası ile çalışıyor, full şarz ile kesintisiz 4-5 saat müzik dinletiyor, ayrıca aracınızda USB elektrik tesisatı varsa şarz sorununuzla kalmıyor. Aklınız hayaliniz almayacak 3D surround ses çıkartıyor. Sadece radyo ve usb yada sd karttan mp3 dinleyebilirsiniz. Fazlasıyla yetecek, ilgilenenlere duyurayim dedim. Uzun yolculuklarda, kırda bayırda çayırda kullaniyorum memnun kalmasam bu kadar yazmazdım. Cihaz Gitti Gidiyor ve Hepsiburada.com da mevcut. Saygılarımla.
    MANKU bunu beğendi.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Bu tip şeyler için aliexpress'e göz atmak lazım. Mesela bu ürün dikkatimi çekmişti zamanında. Gidona monte edilebiliyor.

http://www.aliexpress.com/item/Latest-Waterproof-Motorcycle-Hi-Fi-Bluetooth-Music-MP3-Player-Audio-System-Supports-USB-TF-Card-AUX/32342066561.html
    MANKU bunu beğendi.

f terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pioneer xf200-2a
    Alıntı Halit_79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mikado MD82FM adındaki cihazı alın, motosikletinize monte edin ve yolda müziğin tadına doyun. Cihaz sarj edilebilir nokia bataryası ile çalışıyor, full şarz ile kesintisiz 4-5 saat müzik dinletiyor, ayrıca aracınızda USB elektrik tesisatı varsa şarz sorununuzla kalmıyor. Aklınız hayaliniz almayacak 3D surround ses çıkartıyor. Sadece radyo ve usb yada sd karttan mp3 dinleyebilirsiniz. Fazlasıyla yetecek, ilgilenenlere duyurayim dedim. Uzun yolculuklarda, kırda bayırda çayırda kullaniyorum memnun kalmasam bu kadar yazmazdım. Cihaz Gitti Gidiyor ve Hepsiburada.com da mevcut. Saygılarımla.
    bi video çekebilir misin nereye nasıl sabitlediğini ve sesini gösteren ?
    MANKU bunu beğendi.

osman86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...-550-214823597

Arkadaşlar linkteki ürünü gören, duyan, kullanan oldu mu?
    Sitede, google da ve youtube da bir bilgi bulamadım. Uzun yolda ve gittiğimiz kamplarda kullanmak istiyorum. Tavsiye eder misiniz?
    Teşekkürler.
    kardeşim bendede aynısı var çokda güzel oluyor özellikle uzun yolda kim ne derse desin önemli olan senin ne dediğin gönül rahatlığıyla taktırabilirsin aküye zarar vermez
    MANKU bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ankarada paketçiler arka çantaya arabaların arka camının oraya monte edilen oval hoparlörlerden takıyolar. Onlardan olmadıkça 2 tane ufacık hoparlörden pek ses alamazsın. Aliexpress'te geçen hafta 14 dolara Usb-SD çalarlı anfili teyp vardı ama gereksiz para dedim, apaçi gibi mi gezecem dedim almadım.
    MANKU bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus RS - PCX 150
    JBL'in bir ürünü var FLİP3 diye, harici bluetooth hoparlör ve ayrıca motora bir şekilde tak çıkar sistem ile montelenip, kullanmadığınızda motordan ayırabilir harici pili olduğundan yanınıza alıp çadırınızda vs. kullanabilirsiniz. Biraz tuzludur ama işinizi fazlasıyla görür. Su geçirmez ve usb den cep telefonu vs. şarj edebiliyordu sanırım. Tam hatırlayamadım.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim, linkteki ürünü alıyorum inşaallah. Direksiyonda 2 kocaman hoparlörün gözükmesini istemiyorum. hoparlörleri bi şekilde izole edip kullanacağım.
    Saygılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)