Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250cc vs 500cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu ilk başlayanlar için 250 iyidir derler ya nedeni nedir merak ediyorum 500 ile başlanmazmı bu aralarında farkı yaratan nedir. Ben açıkcası sürerken pek birşey farketmedim( ben mi farketmedim?).

(Ps: Bu mesajı yazmak için sayfayı açmam yarım saat sürdü. Skullhuntera sesleniyorum site çok yavaşladı server çok dolu sanırım böyle olmaması gerekiyor, çünkü insanın yazası gelmiyor coğu zaman sıkılıp kapatıyorum pencereleri. eminim düşüşün esas sebebi de budur)
    [bu sorunu buraya yazmak zorunda kaldım yer bulmuşken]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

nedeni şudur:250 cc hem daha hafif hem daha az süratlidir.henüz işi tam öğrenmemişken kaptırıp hız denemesi yapmayasın, kafanı gözünü yarmayasın diye böyle tavsiye edilir.ama ben gaza gelmem akıllı uslu adamım diyorsan 500 cc ile başla kim tutacak seni.
    şu da bir gerçekki, alım satım olayları insanı canından bezdirebiliyor.yurdumuzda malum birbirimizi kazıklamak adettendir.o yüzden zırt pırt motor değiştirmek yerine sevdiğiniz motoru almak iyi olabilir.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Sparrow, site ilgili çalışamalr devam ediyor yakında sorunlar duzelecek

teşekkürler jawa ve sağol skull gözle görülür şekilde farketmiş artık daha hızlı
    Ben motorumda arabamdaki konforu ararm

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DD'nin motosiklet teorisinde var. Ufak motorla başlamak en iyisi. Koşmadan önce yürümeyi bilmeli, Yürümeden önce emeklemeyi bilmeli. Mantık bu.

Sana fark az gelebilir ama daha ufak ve hafif motor dolayısıyla kıvrakta olur. Hatalarını daha kolay affeder. Hatta bazılarına göre scooter tarzı birşeyle başlamak en iyisidir.

Ben 250cc ile başlayacağım. EN 500 dü beğendiğim. Ama kullanan arkadaşlar, ilk motor olmaz dediler. Hem ağır hemde daha güçlü bir alet. halbuki bana rahat ve hafif görünmüştü. Gel görki kullananlar öyle demedi.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

benim denediğim scooterdaydı zaten 250 ile 500. Bunlarda çok farketmiyor kanımca. ben motoru sehir dışı yollarda da kullanmayı düşündüğümden 500 alacağım heralde
    Ben motorumda arabamdaki konforu ararm

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    A evet onlarda farketmeyebilir o kadar
    ...Oytun...
    ..Ainador..

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdilerde 250cc bile çok gözüyle bakılıyor...

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı TrailBraking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilerde 250cc bile çok gözüyle bakılıyor...
    12 yıl önceki mesaja cevap yazmışsın... Düşündümde o sıralarda hayatta olan forumdaki arkadaşları içeme bir ürperti geldi... Nasıl bir forum yaw burası...
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 yıl önceki mesaja cevap yazmışsın... Düşündümde o sıralarda hayatta olan forumdaki arkadaşları içeme bir ürperti geldi... Nasıl bir forum yaw burası...
    Eskiden insanların neler tartıştığına bakmak için genelde forumun son sayfalarına gidiyorum. İlk defa böyle bir şey yaptım. Bu konu ikinci kez denk geldi. Benden başka insanlar böyle konuları görünce neler hissediyor merak ediyordum. İlk his geldi bile

Konuyu açan arkadaş en son 2005'te girmiş mesela. Acaba 500cc motoru aldı mı? Aldı da başına bir şey mi geldi? Çok garip..
    tinerci bunu beğendi.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Mesaj benden bile eski.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler