Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

CR1 mi discover 125 ST mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrt0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar
    Gecenlerde acrigim konuda bir arkadas cr1 i onermisti . Biraz arastirdim kimisi cok memnun kimisi cok elestiriyor gorunusu cok şik

Discoverw ise kardesim istiyor . Onunda yakit tuketimi cok cezbedici geliyor

Ikisininde sifiri ayni 4200 tl civari
    Devamli artcili kullanilacak
    Yilda minimum iki defa trabzona gidip gelecek olsaniz sehir icide gunde 50 km yapacak olsaniz siz hangisini neden secerdiniz ??

Herkese yorumlari icin tesekkur ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Hintli bir çinliye göre daha iyidir.bajajda kübaya göre daha iyidir diye düşünüyorum.

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj... discover...

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Hıc dusunme gıt dıscover al kardesım. Ben de full artcılıyım, dıscover kıyak motor.

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    discovery alırdım ben

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence kesinlikle discover...

Yorumlariniz icin cok tesekkurler
    Peki discoverin kronik sikintisi varmidir ustalar sizen gore + ve - leri nedir ??

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

Guncell...

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1Aydır kullanıyorum kötü bir durumla karşılaşmadım %80 şehir içi 100 km ye 2.16 lt yakmış st 125 bölümüne yazdım 100 cc cub umdan daha az yakıyor bu paraya alınabilecek en iyi motor
    mrt0661 bunu beğendi.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Bajaj discovery i bilmem çünkü ne yakından gördüm nede cevremde kimsede var. Ama cr1 güzel motor ybr kalitesinde yakıtı az gündüz farı ve dijital göstergesi çok hoş... İkiside iyidir ama sana nacizhane tavsiyem git servislerine bak kullanıcı yorumlarını al hangisinin servisi iyi ise (fiyat olarak değil işcilik olarak) onu al derim. ikiside üç aşağı beş yukarı benzer motosikletler

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1Aydır kullanıyorum kötü bir durumla karşılaşmadım %80 şehir içi 100 km ye 2.16 lt yakmış st 125 bölümüne yazdım 100 cc cub umdan daha az yakıyor bu paraya alınabilecek en iyi motor
    Hocam yakit ortalakan ruya gibi 10 kurus altinda peki serwise gittinmi bakima birde kaca aldin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj discovery i bilmem çünkü ne yakından gördüm nede cevremde kimsede var. Ama cr1 güzel motor ybr kalitesinde yakıtı az gündüz farı ve dijital göstergesi çok hoş... İkiside iyidir ama sana nacizhane tavsiyem git servislerine bak kullanıcı yorumlarını al hangisinin servisi iyi ise (fiyat olarak değil işcilik olarak) onu al derim. ikiside üç aşağı beş yukarı benzer motosikletler
    Cr1 in gorunusu cook guzel gercekten fakat yakitina fazla dijital gostergesine ve benzin gostergesine cok yaniliyor diyorlar kardesiminde istegi dogrultusunda galiba discower aljcaz

Servise bakım icin gitmedim cay kahve icmeye gittim motoru normal fiyatının cok altında aldım samimi arkadaşım olduğu için süspansiyonu cbf 150 gibi yumuşak ve rahat titreşim yok gibi aynalar sallanmıyor tek silindir bütün motorlarda titreşim olur yok diyen yalan söyler bmw gs650 de bile var kullanıcı yorumlarını oku istersen bazı arkadaşlar çamur atmaya bayılıyor o yakıtıda çevre yollarında değil şehir içi dur kalk olarak yaptım 323 km nin 52 kmsi çorlu muratlı iki kişi yaptım başka uzun yol yok kusuru vites göstergesi olsa iyi olurmuş ama alibaba da 14 dolar alıp takarız sıkıntı olmaz

Motosikleti
    Bajaj 125 st
    discover alırım ve var bende

Servise bakım icin gitmedim cay kahve icmeye gittim motoru normal fiyatının cok altında aldım samimi arkadaşım olduğu için süspansiyonu cbf 150 gibi yumuşak ve rahat titreşim yok gibi aynalar sallanmıyor tek silindir bütün motorlarda titreşim olur yok diyen yalan söyler bmw gs650 de bile var kullanıcı yorumlarını oku istersen bazı arkadaşlar çamur atmaya bayılıyor o yakıtıda çevre yollarında değil şehir içi dur kalk olarak yaptım 323 km nin 52 kmsi çorlu muratlı iki kişi yaptım başka uzun yol yok kusuru vites göstergesi olsa iyi olurmuş ama alibaba da 14 dolar alıp takarız sıkıntı olmaz
    Eyw, hocam sagol yorumlar icin nasip olursa ay basi almayi hedefliyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Alıntı buğratuncer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    discover alırım ve var bende
    Sagol hocam senin yakit nasil hocam

Motosikleti
    pulsar 200NS
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuba'nın servisleri genellikle mahalle arası tamirciler oluyor

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr cbf gördüğüm kadar discover 125 görmeye başladım. memnun olmasalar almazlardı herhalde bişey çok sattığında organize olup karar verirler
    mrt0661 bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    ilk bakımda yağ değişti, ben de yağ filtresi vardı filtreyi ben verdim 10-40 castrol yağ koyuldu. sağı solu kontrol edildi, zincir yağlandı vs. 40 lira aldı servis.
    yağ ve benzin filtreleri 5 lira civarında zaten. parçaları çok ucuz. 5.000 km. de bir yağ değiştiriyorsun.
    servis çok bilgili ve ilgili, ben her şeyinden son derece memnunum.

Alıntı fabialife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk bakımda yağ değişti, ben de yağ filtresi vardı filtreyi ben verdim 10-40 castrol yağ koyuldu. sağı solu kontrol edildi, zincir yağlandı vs. 40 lira aldı servis.
    yağ ve benzin filtreleri 5 lira civarında zaten. parçaları çok ucuz. 5.000 km. de bir yağ değiştiriyorsun.
    servis çok bilgili ve ilgili, ben her şeyinden son derece memnunum.
    Iyimis hocam
    Nasip olursa ekipmandan sonraki kalan parayi kasip almaya caliscaz

Sifir alimlarda plaka ruhsat ve sigorta ucretleri nekadar tutmakta ??

190 tl ruhsat ek1 doldurulmuyor dosyayı trafik veriyor plaka 22 tl (10tl artı eksi oynayabilir tam hatırlamıyorum) sigorta 195 tl istanbuldan bir arkadaş sigortasına 900 tl ye yakın fiyat istemişler çorludan bir sigortacı tanıdığı 300 tl gibi bir rakkama yapmış adres ruhsat sahibi aynı çok soruşturun bu sigorta işini

190 tl ruhsat ek1 doldurulmuyor dosyayı trafik veriyor plaka 22 tl (10tl artı eksi oynayabilir tam hatırlamıyorum) sigorta 195 tl istanbuldan bir arkadaş sigortasına 900 tl ye yakın fiyat istemişler çorludan bir sigortacı tanıdığı 300 tl gibi bir rakkama yapmış adres ruhsat sahibi aynı çok soruşturun bu sigorta işini
    Eyw hocam sagol yorumlarin icin

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    Alıntı mrt0661 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyimis hocam
    Nasip olursa ekipmandan sonraki kalan parayi kasip almaya caliscaz

Sifir alimlarda plaka ruhsat ve sigorta ucretleri nekadar tutmakta ??
    ben ocak ayında almıştım plakayı, çok kolay olduğu için takip işini kendim yaptım. 10 lira dosya parası (Şöförler odasından alınıyor)+190 lira trafik + 16 lira plaka basım parası+sigorta bedeli

yalnız trafiğe giderken elindeki fatura, teknik belge vs. tüm evraklardan birer tane fotokopi çektirip git. bazı evrakların aslını, bazılarının fotokopisini trafik şube alıyor kalanlar sana veriliyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)